Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
21:00
Paradiso
Amsterdam
Cinetol
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
11:00
Paradiso
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Vera
Groningen
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
22:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
Bourla
Antwerpen
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
19:45
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
De Kloveniersdoelen
Middelburg
Reflektor
Liège
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Parktheater
Eindhoven
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
22:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
19:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Cinetol
Amsterdam
19:30
DeLaMar
Amsterdam
19:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
Compagnietheater
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Zaantheater
Zaandam
Munttheater
Weert
Schouwburg Venray
Venray
De Maaspoort
Venlo
20:30
EKKO
Utrecht
De Helling
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
013
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Poppodium Volt
Sittard
De Domijnen
Sittard
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
22:00
BIRD
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
19:00
Rotown
Rotterdam
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Muziekgieterij
Maastricht
Leidse Schouwburg
Leiden
21:00
Oefenbunker
Landgraaf
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Vera
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
20:30
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
Mondial
Beek
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
The Loft
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
DeLaMar
Amsterdam
Compagnietheater
Amsterdam
Podium Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
zondag 21 mei 2017
19:00
Kraftwerk - The Catalogue 1 2 3 4 5 6 7 8 'Trans Europe Express'
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
21:00
Flip en de Noormannen zingt Leonard Cohen
Paradiso, Amsterdam
Alex Cameron
Cinetol, Amsterdam
20:00
Allan Kingdom
Melkweg, Amsterdam
Stormzy
Melkweg, Amsterdam
Big Monti Amundson
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Spinvis
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
The Doors Alive
Melkweg, Amsterdam
11:00
Nederlands Philharmonisch Orkest
Paradiso, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Meervaart, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Rootsriders Bob Marley
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Jaune Toujours
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
maandag 22 mei 2017
Agnes Obel
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Cocktails
Vera, Groningen
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
22:00
Kraftwerk - The Catalogue 1 2 3 4 5 6 7 8 'Techno Pop'
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
Wende Snijders
Bourla, Antwerpen
Kraftwerk - The Catalogue 1 2 3 4 5 6 7 8 'Computer World'
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
22:00
Dakota
Paradiso, Amsterdam
20:30
Nouveau Vélo
Cinetol, Amsterdam
20:15
Frank Boeijen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
ELS // Electronic Live Sessions: WORM / yEs!yEs!
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Raul Midón
Paradiso, Amsterdam
Ellen ten Damme - Paris
Concertgebouw, Amsterdam
19:45
Diane Birch
Paradiso, Amsterdam
19:30
Tamino
Melkweg, Amsterdam
dinsdag 23 mei 2017
20:00
Fresku / Mocromaniac
013, Tilburg
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Dan Stuart
De Kloveniersdoelen, Middelburg
Wovenhand
Reflektor, Liège
20:00
Afstudeershow Back to the 80's
Neushoorn, Leeuwarden
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Harmonie, Leeuwarden
Kommil Foo - Schoft
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Henry van Loon - Sleutelmoment
Parktheater, Eindhoven
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Sanne Wallis de Vries - Gut
Kennemer Theater, Beverwijk
22:00
Kraftwerk - The Catalogue 1 2 3 4 5 6 7 8 'Tour De France'
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
19:00
Kraftwerk - The Catalogue 1 2 3 4 5 6 7 8 'The Mix'
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
Roger Hodgson - Formerly of Supertramp
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Gothic Tropic
Cinetol, Amsterdam
19:30
De Ploeg - Pilp Fuction
DeLaMar, Amsterdam
19:00
Leo Rondeau / Travis Champ
De Nieuwe Anita, Amsterdam
Micha Wertheim - Iemand Anders
Compagnietheater, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
woensdag 24 mei 2017
20:15
Yamato
Zaantheater, Zaandam
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Munttheater, Weert
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Venray, Venray
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Maaspoort, Venlo
20:30
Elephant Stone
EKKO, Utrecht
Millionaire
De Helling, Utrecht
20:00
Laster / Weltschmerz
dB's, Utrecht
20:00
Popquiz Marathon
TivoliVredenburg, Utrecht
The Kooks
013, Tilburg
Kommil Foo - Schoft
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Lost In Kiev / Pray For Sound
Poppodium Volt, Sittard
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Domijnen, Sittard
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater aan de Schie, Schiedam
22:00
Organix
BIRD, Rotterdam
Kiss
Ahoy, Rotterdam
19:00
Popquiz Marathon
Rotown, Rotterdam
20:15
Thomas Azier
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Riverside (PL)
Muziekgieterij, Maastricht
Daniël Arends - De Afterparty
Leidse Schouwburg, Leiden
21:00
Wille and the Bandits
Oefenbunker, Landgraaf
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Daniel Payne
Vera, Groningen
20:00
Wovenhand
De Oosterpoort, Groningen
School's Out
De Oosterpoort, Groningen
Daniel Lohues - Moi
Schouwburg de Lawei, Drachten
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
Björn van der Doelen
Burgerweeshuis, Deventer
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Madeleine Peyroux
Ancienne Belgique (AB), Brussel
William Boeva - Reset
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
20:30
Slim Cessna's Auto Club
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
Jonna Fraser
Mondial, Beek
22:00
The Pheromones
Paradiso, Amsterdam
21:00
Xiu Xiu
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
The Goon Sax
Cinetol, Amsterdam
Fresku / Mocromaniac
The Loft, Amsterdam
Royal Blood
Paradiso, Amsterdam
20:00
Sorority Noise (USA) + Bony Macaroni + Baking Buddha
Winston, Amsterdam
20:00
Ross Noble
Meervaart, Amsterdam
20:00
Sondre Lerche
Sugar Factory, Amsterdam
Roger Hodgson - Formerly of Supertramp
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Anouk
Ziggo Dome, Amsterdam
19:30
De Ploeg - Pilp Fuction
DeLaMar, Amsterdam
Micha Wertheim - Iemand Anders
Compagnietheater, Amsterdam
White Lies
Podium Victorie, Alkmaar
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch