Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Maassilo
Rotterdam
20:30
013
Tilburg
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Willemeen
Arnhem
22:00
Vera
Groningen
17:00
Duycker
Hoofddorp
20:15
De Helling
Utrecht
21:00
Hedon
Zwolle
Fluor
Amersfoort
P60
Amstelveen
20:00
The Jack
Eindhoven
21:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Corneel
Lelystad
20:00
Groene Engel
Oss
19:30
Baroeg
Rotterdam
Het Bolwerk
Sneek
De Pul
Uden
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
De Peppel
Zeist
20:00
Hal 25
Alkmaar
19:00
Melkweg
Amsterdam
Trix
Antwerpen
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Riche
Boxmeer
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Podium 't Beest
Goes
13:00
So What!
Gouda
20:30
Vera
Groningen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
O.J.C. Nirwana
Lierop
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Biebob
Vosselaar
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Luxor Live
Arnhem
17:00
Proeflokaal 't Kantoor
Groningen
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
15:00
Het Bolwerk
Sneek
19:00
Tolhuistuin
Amsterdam
OT301
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Vera
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Patronaat
Haarlem
De Helling
Utrecht
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
Altstadt
Eindhoven
20:00
Atak
Enschede
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
De Zwerver
Oostende
21:00
P3
Purmerend
20:00
De Kargadoor
Utrecht
Grenswerk
Venlo
20:00
De Flux
Zaandam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
19:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
P60
Amstelveen
19:30
Trix
Antwerpen
Gebouw-T
Bergen op Zoom
19:45
Gebouw-T
Bergen op Zoom
De Zwarte Ruiter
Den Haag
20:30
Atak
Enschede
20:00
Corneel
Lelystad
Muziekgieterij
Maastricht
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:30
Poppodium Volt
Sittard
De Pul
Uden
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Hedon
Zwolle
Melkweg
Amsterdam
16:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Mezz
Breda
Effenaar
Eindhoven
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
19:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
19:00
Little Devil
Tilburg
De Bosuil
Weert
zondag 07 mei 2017
Thee Oh Sees
Maassilo, Rotterdam
20:30
Big One: Tribute to Pink Floyd
013, Tilburg
dinsdag 09 mei 2017
Depeche Mode
Sportpaleis, Antwerpen
woensdag 10 mei 2017
20:00
Gruppo Di Pawlowski
Paradiso, Amsterdam
PVRIS
Melkweg, Amsterdam
20:00
Bob Wayne
Paard, Den Haag
20:00
The Blind Shake
dB's, Utrecht
donderdag 11 mei 2017
20:00
Bartek / Indian Askin
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Randy Hansen
Q-Factory, Amsterdam
20:00
The Parrots
Melkweg, Amsterdam
The Real McKenzies + support
Willemeen, Arnhem
22:00
The Blind Shake
Vera, Groningen
17:00
Chicago Mike
Duycker, Hoofddorp
20:15
Wire
De Helling, Utrecht
21:00
Bob Wayne
Hedon, Zwolle
vrijdag 12 mei 2017
STAVAST
Fluor, Amersfoort
King of the World
P60, Amstelveen
20:00
Exivious / Extremities
The Jack, Eindhoven
21:00
Randy Hansen
Effenaar, Eindhoven
20:00
'Loud & Rising Tour'
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
God Dethroned
Corneel, Lelystad
20:00
Spoil Engine
Groene Engel, Oss
19:30
Heidevolk
Baroeg, Rotterdam
The Real McKenzies + Ferocious Dog
Het Bolwerk, Sneek
Indian Askin
De Pul, Uden
Enter Shikari
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Hallo Venray
EKKO, Utrecht
20:00
The John Lewis Trio
dB's, Utrecht
20:00
Vetrar Draugurinn
De Peppel, Zeist
zaterdag 13 mei 2017
20:00
Release Fest
Hal 25, Alkmaar
19:00
Underoath
Melkweg, Amsterdam
Enter Shikari
Trix, Antwerpen
20:30
Het Zesde Metaal
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Bartek / Dead Giveaway / The Sleeper
Riche, Boxmeer
20:00
Hallo Venray
Paard, Den Haag
20:30
Steak Number Eight
Podium 't Beest, Goes
13:00
Blind Justice / Grenadeers / Venhill
So What!, Gouda
20:30
God Dethroned / The Heritance / Visionary666
Vera, Groningen
22:00
LIVE: Snaggletoöth
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Loud & Rising: No Turning Back + For I Am King + support
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Indian Askin
O.J.C. Nirwana, Lierop
20:00
Randy Hansen
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Heidevolk
Biebob, Vosselaar
20:00
The Bruceband
De Bosuil, Weert
zondag 14 mei 2017
20:00
The Brew
Luxor Live, Arnhem
17:00
Mr. Knowhow
Proeflokaal 't Kantoor, Groningen
19:30
Belphegor / Dead End / Misanthropia / Wombbath
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Randy Hansen
Muziekgieterij, Maastricht
15:00
Bob Wayne
Het Bolwerk, Sneek
dinsdag 16 mei 2017
19:00
Bella Union Anniversary Show: Mammút / Pavo Pavo
Tolhuistuin, Amsterdam
woensdag 17 mei 2017
Yung
OT301, Amsterdam
19:00
DE BESTE SAUS
Melkweg, Amsterdam
20:00
Ed Prosek
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Mew
Paradiso, Amsterdam
21:00
Paul Collins
V11, Rotterdam
19:45
Howe Gelb
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Hayseed Dixie
De Helling, Utrecht
donderdag 18 mei 2017
20:00
No Turning Back
P60, Amstelveen
20:00
Nervana
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Guitar Night met Navarone & Friends
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Orange Skyline
Vera, Groningen
20:00
Hayseed Dixie
Patronaat, Haarlem
20:30
Paul Collins
Patronaat, Haarlem
The Doors Alive
De Helling, Utrecht
vrijdag 19 mei 2017
20:00
King of the World
P60, Amstelveen
20:00
Warhola
Paradiso, Amsterdam
Orange Skyline
Paradiso, Amsterdam
Hayseed Dixie
Effenaar, Eindhoven
Hallo Venray
Altstadt, Eindhoven
20:00
No Turning Back
Atak, Enschede
20:00
Def Americans
Duycker, Hoofddorp
20:00
Automatic Sam + The Cubical
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Brutus / It It Anita / Yung
De Zwerver, Oostende
21:00
Nervana
P3, Purmerend
20:00
Hans Vandenburg
De Kargadoor, Utrecht
The Doors Alive
Grenswerk, Venlo
20:00
Queen Forever
De Flux, Zaandam
20:30
David Cross / David Jackson
Boerderij, Zoetermeer
zaterdag 20 mei 2017
19:30
Blaudzun
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Queen Forever
P60, Amstelveen
19:30
Mew
Trix, Antwerpen
King of the World
Gebouw-T, Bergen op Zoom
19:45
The Doors Alive
Gebouw-T, Bergen op Zoom
The Cubical
De Zwarte Ruiter, Den Haag
20:30
Hayseed Dixie
Atak, Enschede
20:00
For I Am King / No Turning Back
Corneel, Lelystad
Hallo Venray
Muziekgieterij, Maastricht
19:00
Radar Men From the Moon / Spaceslug / The Fur / Toner Low
Baroeg, Rotterdam
20:30
Def Americans
Poppodium Volt, Sittard
Nervana
De Pul, Uden
20:15
Orange Skyline
De Helling, Utrecht
20:15
Blaas Of Glory
Hedon, Zwolle
zondag 21 mei 2017
The Doors Alive
Melkweg, Amsterdam
16:00
The Cubical / The Shady Greys
Luxor Live, Arnhem
20:00
Hayseed Dixie
Mezz, Breda
Napalm Death / Brujeria / Power Trip
Effenaar, Eindhoven
20:30
Nervana
Nieuwe Nor, Heerlen
19:00
Holographic Human Element
Muziekcafé Helmond, Helmond
19:00
Them
Little Devil, Tilburg
Future Thieves
De Bosuil, Weert