Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
De Woeste Wieven
Diepenheim
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Paardcafe
Den Haag
20:15
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:15
Theater Dakota
Den Haag
19:30
Paardcafe
Den Haag
21:00
De Groene Zwaan
De Rijp
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
19:30
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
21:30
De Beuk
Barendrecht
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:30
De Bonte Wever
Assen
19:30
Brigant
Arnhem
Trix
Antwerpen
21:30
EYE
Amsterdam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Amstelkerk
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
The Box
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
19:00
Sugar Factory
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
22:00
P60
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
De Meester
Almere
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Stadsbrouwerij Wittenburg
Zevenaar
Figi Theater
Zeist
15:30
De Flux
Zaandam
15:00
De Schalm
Westwoud
15:00
De Bosuil
Weert
13:00
De Speeldoos
Vught
15:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
013
Tilburg
16:00
Little Devil
Tilburg
16:00
Het Tijdelijke Verblijf
Rutten
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
12:30
Grounds
Rotterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
16:00
The Lane
Oostburg
22:00
Merleyn
Nijmegen
Doopsgezinde Kerk
Middelburg
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
15:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
14:00
MECC
Maastricht
11:00
MECC
Maastricht
13:00
Koningshof
Maassluis
15:00
Duycker
Hoofddorp
Cacaofabriek
Helmond
16:00
Huistheater De Steenakker
Haps
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Vooruit
Gent
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
16:00
NiXenMeer
Enschede
Theater De Kik
Elst
12:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
De Gouden Leeuw
Dongen
Plato / Boekhandel Praamstra
Deventer
De Nieuwe Kerk
Den Haag
15:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Mezz
Breda
Mezz
Breda
15:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Willemeen
Arnhem
16:00
Gigant
Apeldoorn
Plato Apeldoorn
Apeldoorn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
17:00
Melkweg
Amsterdam
15:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
15:00
Jeruzalemkerk
Amsterdam
zaterdag 25 maart 2017
21:00
Tribute to Allen Toussaint
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Gitta de Ridder
De Woeste Wieven , Diepenheim
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Conorach / Derivation
Paardcafe, Den Haag
20:15
Nederlands Kamerkoor
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:15
Karsu
Theater Dakota, Den Haag
19:30
Conorach / Derivation
Paardcafe, Den Haag
21:00
Monique Klemann
De Groene Zwaan, De Rijp
20:00
Zimmerman
Cactus Muziekcentrum, Brugge
19:30
Watskeburt?! - de musical
Chassé Theater, Breda
Spinvis
Chassé Theater, Breda
Henry van Loon - Sleutelmoment
Chassé Theater, Breda
André Manuel - De Onzen
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Pater Moeskroen - Fiesta!
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Schaffelaartheater, Barneveld
21:30
Maid of Iron
De Beuk, Barendrecht
20:00
Phosphoros Ensemble
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:30
DJ Danny Blom / Frans Bauer / Mooi Wark
De Bonte Wever, Assen
19:30
Shinigami / Imaplement / Deformus
Brigant, Arnhem
Trivium
Trix, Antwerpen
21:30
BEA1991
EYE, Amsterdam
Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Rhiannon Giddens
Amstelkerk, Amsterdam
20:15
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Sıla
The Box, Amsterdam
20:00
Shishani
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
2 Years To Apocalypse
Melkweg, Amsterdam
20:00
Oddisee
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Douwe Bob
AFAS Live, Amsterdam
Holland zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam
Douwe Bob - Fool Bar XXL
Heineken Music Hall, Amsterdam
19:00
Foxing
Sugar Factory, Amsterdam
19:00
Sokratis Malamas
Melkweg, Amsterdam
16:00
Ben van Gelder / Reinier Baas
Concerto, Amsterdam
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
DeLaMar, Amsterdam
22:00
Impakt / Sign / The Clamps
P60, Amstelveen
20:30
Enge Buren
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Mirusia Louwerse
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Night Fever: the very best of the Bee Gees
Flint, Amersfoort
20:00
Candy's River House
De Meester, Almere
20:30
Bettie Serveert
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
zondag 26 maart 2017
20:00
Paul Mulder
Stadsbrouwerij Wittenburg, Zevenaar
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Figi Theater, Zeist
15:30
Women in pop
De Flux, Zaandam
15:00
Alex Roeka
De Schalm, Westwoud
15:00
Ann May
De Bosuil, Weert
13:00
Bird & Sheep - Yakanuko
De Speeldoos, Vught
15:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Container
dB's, Utrecht
Gojira
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Nederlands Kamerkoor
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Markant Uden, Uden
20:30
Blackstreet
013, Tilburg
16:00
Brutal Sphincter
Little Devil, Tilburg
16:00
Gitta de Ridder
Het Tijdelijke Verblijf, Rutten
15:00
Karsu
Theater Walhalla, Rotterdam
12:30
An Easy Sunday
Grounds, Rotterdam
16:00
44 Shakedown
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
16:00
Spencer Bohren
The Lane, Oostburg
22:00
J. Bernardt
Merleyn, Nijmegen
Over The Rhine
Doopsgezinde Kerk, Middelburg
20:00
Don Airey
Muziekgieterij, Maastricht
15:00
Mini & Maxi
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
14:00
K3
MECC, Maastricht
11:00
K3
MECC, Maastricht
13:00
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Koningshof, Maassluis
15:00
De Stokers
Duycker, Hoofddorp
Mercy John
Cacaofabriek, Helmond
16:00
Claron McFadden / Mike Del Ferro
Huistheater De Steenakker, Haps
20:00
7 Layers Sessions
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Blaudzun
Vooruit, Gent
14:15
Sebastian Petersen / Jaap Majoor / Janneke Daalderop
D' Engelenburgh, Fijnaart
16:00
HighWay
NiXenMeer, Enschede
LOS - VAST
Theater De Kik, Elst
12:30
Calefax
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Imperial Crowns
De Gouden Leeuw, Dongen
Paceshifters
Plato / Boekhandel Praamstra, Deventer
Lavinia Meijer
De Nieuwe Kerk, Den Haag
15:00
Mirusia Louwerse
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Oddisee And Good Compny
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Rhiannon Giddens
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
John Garcia - Coyote Unplugged Tour + support
Mezz, Breda
Henk & Melle
Mezz, Breda
15:30
Watskeburt?! - de musical
Chassé Theater, Breda
20:30
Anna Rune
Luxor Live, Arnhem
20:00
Fay Claassen
Luxor Live, Arnhem
20:00
Conan / Downfall of Gaia / Hark / High Fighter
Willemeen, Arnhem
16:00
Ruud Houweling
Gigant, Apeldoorn
Paceshifters
Plato Apeldoorn, Apeldoorn
20:15
Remy van Kesteren - Tomorrow Eyes
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Ro James
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Amongster / Handed
Paradiso, Amsterdam
20:00
Youssou N' Dour
Melkweg, Amsterdam
20:00
Dave Matthews / Tim Reynolds
AFAS Live, Amsterdam
19:30
The Record Company
Sugar Factory, Amsterdam
17:00
O TEMBA SUSHI SESSION: TAKO / ORPHEU THE WIZARD / KEZ YM / NORI
Melkweg, Amsterdam
15:15
Photonen Vocaal Ensemble
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
15:00
Trio Escapada + Omar Mollo
Jeruzalemkerk, Amsterdam