Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
De Stenge
Heinkenszand
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Metropool
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:30
Het Podium
Hoogeveen
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
't Ukien
Kampen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Theater Ins Blau
Leiden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Het Veur Theater
Leidschendam
16:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Doornroosje
Nijmegen
21:00
De Zwerver
Oostende
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Hof in Salland
Raalte
20:00
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Parkgebouw
Rijssen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Winsinghhof
Roden
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
20:00
Scagon theater
Schagen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Artishock
Soest
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Agnietenhof
Tiel
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
De Pul
Uden
De Pul
Uden
20:00
Molen De Ster
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Grenswerk
Venlo
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Het Trefpunt
Warmond
De Bosuil
Weert
Het Klooster
Woerden
20:00
De Flux
Zaandam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
22:00
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
15:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:00
Willemeen
Arnhem
16:00
Luxor Live
Arnhem
15:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Electron
Breda
16:30
Mezz
Breda
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:00
Magasin 4
Brussel
15:00
De Nieuwe Kerk
Den Haag
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:30
De Meerpaal
Dronten
15:00
Cultura
Ede
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:30
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
16:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
10:45
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
14:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:00
De Spil
Roeselare
21:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Annabel
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
14:00
Grounds
Rotterdam
20:00
013
Tilburg
19:00
Little Devil
Tilburg
15:00
Café Bolle
Tilburg
De Helling
Utrecht
16:00
dB's
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
De Maaspoort
Venlo
21:00
Hedon
Zwolle
20:15
Hedon
Zwolle
14:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Hedon
Zwolle
zaterdag 21 januari 2017
20:00
Frank Blueka
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
De Stenge, Heinkenszand
Natalia
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:15
de Règâhs - De Bierbar van Sevilla
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Dilana Smith
Metropool, Hengelo
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Reservoir Dogs Band
Duycker, Hoofddorp
20:30
Ralph de Jong & Band
Het Podium, Hoogeveen
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
A slice of Dylan
't Ukien, Kampen
20:00
Rockabilly Blitz
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Flip Noorman - Make-up
Theater Ins Blau, Leiden
20:00
Batushka
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Het Veur Theater, Leidschendam
16:00
Oldenosborn - #Life
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Joris Linssen & caramba - Serenade
Schouwburg Ogterop, Meppel
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Trentemoller
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Promised Land Sound
De Zwerver, Oostende
20:30
Back To Black ft Kim Hoorweg
Groene Engel, Oss
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Purmaryn, Purmerend
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Hof in Salland, Raalte
20:00
Enge Buren - Ruk!
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
The Dutch Eagles
Parkgebouw, Rijssen
20:15
Pink Project
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Pater Moeskroen - Fiesta!
Theater De Winsinghhof, Roden
22:00
Sweet Mary Jane
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:30
Alfonso Aroca Flamenco Jazz Quintet
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Dorona Alberti - Käsebrot
Theater Walhalla, Rotterdam
José González
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Scagon theater, Schagen
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Black Label + Skullsuit + Crazy Cult Roadshow
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Bertus Borgers & The Young Retro's / Eamonn McCormack
Het Bolwerk, Sneek
20:30
Maarten Hogenhuis Trio
Artishock, Soest
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Jeroen van der Boom
Agnietenhof, Tiel
21:00
Lucifericon
Little Devil, Tilburg
21:00
St. Tropez
De Pul, Uden
The Pineapple Thief
De Pul, Uden
20:00
Anne Soldaat & Yorick van Norden - Unsung Heroes
Molen De Ster, Utrecht
20:15
Tigre Blanco
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Vers Gras
Grenswerk, Venlo
Angels en Demons : Art of Pain / Blackbriar / Conorach / Venator
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Het Trefpunt, Warmond
DeWolff
De Bosuil, Weert
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Het Klooster, Woerden
20:00
KEIHARD LACHEN MET JAVIER GUZMAN - PATRICK MEIJER - FABIAN FRANCISCUS
De Flux, Zaandam
20:30
Martin Turner's Wishbone Ash
Boerderij, Zoetermeer
22:00
Wipneus en Pim
Hedon, Zwolle
20:00
De Vieze Ma3seb Tour: Hef / Jermaine Niffer / Josylvio / Zack Ink
Hedon, Zwolle
20:00
Watskeburt?! - de musical
Theater de Spiegel, Zwolle
zondag 22 januari 2017
15:00
Maarten Hogenhuis Trio
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jolie Holland / Samantha Parton
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:00
Yusef Kamaal Trio
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Ana Popovic
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Drake
Ziggo Dome, Amsterdam
19:30
Rae Sremmurd
Melkweg, Amsterdam
16:15
Rivers
Gigant, Apeldoorn
20:00
Astronautalis (excl NL show)
Willemeen, Arnhem
16:00
Dutch Bluegrass Revue: Blue Grass Boogiemen + Herman Brock Jr.
Luxor Live, Arnhem
15:00
Wibi Soerjadi - 35 jaar meesterpianist
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Audacity
Electron, Breda
16:30
Dandelion
Mezz, Breda
20:00
Axel Flóvent
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:00
Nashville Pussy
Magasin 4, Brussel
15:00
Marcel de Groot
De Nieuwe Kerk, Den Haag
15:00
Groove Central
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Meerpaal, Dronten
15:00
Fuse
Cultura, Ede
20:00
Rob Klerkx & the Secret
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:30
Popkoor Haarlem - Greetings from the West Coast
Patronaat, Haarlem
King of the World
Patronaat, Haarlem
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
16:00
LIVE: Deuce Coupe (USA)
Muziekcafé Helmond, Helmond
10:45
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
De Stem van Tadema
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Purpendicular
Muziekgieterij, Maastricht
14:00
Bird & Sheep - Yakanuko
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater Carrousel, Ommen
20:00
K's Choice
De Spil, Roeselare
21:00
Sons of Kemet
Grounds, Rotterdam
20:00
Trentemoller
Annabel, Rotterdam
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
14:00
Flamenco Biënnale
Grounds, Rotterdam
20:00
Martin Turner (Wishbone Ash original founder)
013, Tilburg
19:00
Crazy Town
Little Devil, Tilburg
15:00
Desray
Café Bolle, Tilburg
Mushroomhead
De Helling, Utrecht
16:00
Henk & Melle
dB's, Utrecht
16:00
Estafest
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Maaspoort, Venlo
21:00
Meindert Talma & Band
Hedon, Zwolle
20:15
Thomas Pol Plays The Silverbook
Hedon, Zwolle
14:30
Watskeburt?! - de musical
Theater de Spiegel, Zwolle
The Pineapple Thief
Hedon, Zwolle