Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:30
Workship op de Ceuvel
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Duycker
Hoofddorp
20:30
Little Devil
Tilburg
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Pieterskerk
Utrecht
21:00
OT301
Amsterdam
20:00
Simplon
Groningen
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
De Schavuit
Zeist
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
Concertgebouw
Amsterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Paard
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
19:00
Dynamo
Eindhoven
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Diamantfabriek
Amsterdam
21:00
Taverne
Bergen
23:00
Patronaat
Haarlem
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Sint-Pietersplein
Gent
20:00
Club Vibes
Rotterdam
20:00
Strand Scheveningen
Scheveningen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
Splendor
Amsterdam
19:30
M.C. Van de Omroep
Hilversum
Artis
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
23:00
De Bosuil
Weert
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
00:00
Splendor
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
16:00
Spirit
Rotterdam
23:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
The Jack
Eindhoven
14:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Paard
Den Haag
21:00
V11
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:30
Atak
Enschede
21:00
Café Nassau
Breda
15:00
Openluchttheater De Koele
Appelscha
Beachclub Vroeger
Bloemendaal
20:30
Luxor Live
Arnhem
14:00
Sonsbeekpark
Arnhem
21:30
Rotown
Rotterdam
17:00
Taverne
Bergen
Sint-Pietersplein
Gent
15:00
Baroeg
Rotterdam
12:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:30
Altstadt
Eindhoven
20:00
De Perifeer
Deventer
Orpheus
Apeldoorn
16:00
Patronaat
Haarlem
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
16:30
Mezz
Breda
20:30
Grand Theatre
Groningen
20:00
De Barg
Boskoop
20:00
Prinsentuin
Leeuwarden
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
16:00
Splendor
Amsterdam
Little Devil
Tilburg
17:00
Kursaal Oostende
Oostende
16:00
Stroop
Bosschenhoofd
14:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
EKKO
Utrecht
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Mezz
Breda
15:00
Hostel Strowis
Utrecht
20:00
NiXenMeer
Enschede
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Nijdrop
Opwijk
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
19:30
Q-Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
19:00
De Bakkerij
Castricum
21:00
Cul de Sac
Tilburg
19:30
M.C. Van de Omroep
Hilversum
Paradiso
Amsterdam
20:15
Pianola Museum
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
vrijdag 24 juni 2016
21:30
The Soul Travelers
Workship op de Ceuvel, Amsterdam
21:00
Toon Roos & Friends - Celebrating Life
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Uitvoering Popkoor Haarlemmermeer
Duycker, Hoofddorp
20:30
Unsane
Little Devil, Tilburg
22:00
Urban TV Presents: Chicks With Stunna Shades
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Vocaal Ensemble MUSA
Pieterskerk, Utrecht
21:00
Weval
OT301, Amsterdam
20:00
Woodie Smalls
Simplon, Groningen
21:00
Woods
Bitterzoet, Amsterdam
zaterdag 25 juni 2016
20:00
4 Gents Of Jazz
De Schavuit, Zeist
17:00
Arthur Ebeling
Café de Pilaren, Alkmaar
Ben Folds
Concertgebouw, Amsterdam
20:30
Bob MacLaren / Tom Sligting
Comedy Cafe, Amsterdam
Broederliefde
Paard, Den Haag
Broederliefde
Melkweg, Amsterdam
19:00
Cattle Decapitation + Facelifter + Deathrite
Dynamo, Eindhoven
20:30
De Reformatie - Releaseparty
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
de Règâhs - Speluh
Diamantfabriek, Amsterdam
21:00
Del-Toros / Gulper
Taverne, Bergen
23:00
DJ Marky / Icicle / Sektor & Subsequent / T & Sugah
Patronaat, Haarlem
Dutch Blues: Flavium / Lefthand Freddy / The Veldman Brothers
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Ennio Morricone
Sint-Pietersplein, Gent
20:00
Firebirds / Krontjong Devils
Club Vibes, Rotterdam
20:00
Glitterclub
Strand Scheveningen, Scheveningen
20:00
Hans Teeuwen
Orpheus, Apeldoorn
21:00
Haunt Hound / Niki The Saint
Altstadt, Eindhoven
20:30
Hermitage Kwartet & Nata Tsvereli
Splendor, Amsterdam
19:30
Het Amersfoorts Jeugd Orkest
M.C. Van de Omroep, Hilversum
Lea Kliphuis
Artis, Amsterdam
20:00
Lecherous Gaze / Need
Little Devil, Tilburg
23:00
Liefde voor het feestje
De Bosuil, Weert
20:30
Maartje & Kine
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Moonface
Paradiso, Amsterdam
20:00
Naked Song Festival
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
00:00
Ornstein After Dark
Splendor, Amsterdam
15:00
Passenger
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Patatje Crea
Cinetol, Amsterdam
16:00
Pica Pica Parade: Jiri (Spirit)
Spirit, Rotterdam
23:00
Puur. Luuk van Dijk All night long
Vorstin, Hilversum
20:00
RED HAZE Unplugged TOUR w. André Hazel, Nelson, Mark V & Somersault Ba
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
Red Vultures
The Jack, Eindhoven
14:00
Reggae Fever Groningen
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Replayced Single Release
Paard, Den Haag
21:00
Shaking Godspeed
V11, Rotterdam
20:00
Shayna Steele in BIRD
BIRD, Rotterdam
20:00
The Analogues
Theaterhotel Almelo, Almelo
21:00
The Sound of Sérgio Mendes
North Sea Jazz Club, Amsterdam
19:30
TOKiMONSTA
Melkweg, Amsterdam
21:00
Velvet Music Night
Bibelot, Dordrecht
20:15
Vocaal Ensemble MUSA
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:30
Woods
EKKO, Utrecht
20:30
Yedo Gibson Trio + Ab play Misha
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:30
Zomeroffensief
Atak, Enschede
zondag 26 juni 2016
21:00
Arjan Kleton / Dario di Mango / Donald Olie / Hans Dekker / Nick Donde
Café Nassau, Breda
15:00
Brassband De Bazuin / Gurbe Douwstra / Piter Wilkens / Tet Rozendal
Openluchttheater De Koele, Appelscha
Broederliefde
Beachclub Vroeger, Bloemendaal
20:30
De Dijk
Luxor Live, Arnhem
14:00
De Raad van Toezicht / Nankosoul
Sonsbeekpark, Arnhem
21:30
Dichter
Rotown, Rotterdam
17:00
Dudley Taft
Taverne, Bergen
Ennio Morricone
Sint-Pietersplein, Gent
15:00
Entrails + Villainy + Entrapment
Baroeg, Rotterdam
12:00
Fernando Lameirinhas
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:30
Grimner + Vanaheim + Stàilinn Drakk
Altstadt, Eindhoven
20:00
Guido Mobius / Roald van Dillewijn
De Perifeer, Deventer
Hans Teeuwen
Orpheus, Apeldoorn
16:00
Hart Popschool Concert
Patronaat, Haarlem
15:00
Jelka van Houten / Rivers
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
16:30
Linda Kreuzen
Mezz, Breda
20:30
Luke Winslow King
Grand Theatre, Groningen
20:00
Lynne Hanson
De Barg, Boskoop
20:00
Maaike Ouboter
Prinsentuin, Leeuwarden
16:00
Mr. Boogie Woogie & the Blisters
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
16:00
NAPZAK - Die Verlorenen
Splendor, Amsterdam
Nashville Pussy
Little Devil, Tilburg
17:00
Nob - Eerste Laureaat Koningin Elisabethwedstrijd
Kursaal Oostende, Oostende
16:00
Pica Pica Parade: Anne Bakker (Stroop)
Stroop, Bosschenhoofd
14:00
Reggae Fever Utrecht
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Regio Showcase Popsport Utrecht
EKKO, Utrecht
21:00
Shayna Steele
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Smurfin: Fifty Foot Combo
Mezz, Breda
15:00
Strowis Sunday Afternoon – Summer Concerts Series: Lily Kiara, Jimmy R
Hostel Strowis, Utrecht
20:00
Sweet Bourbon
NiXenMeer, Enschede
19:30
The Deslondes
Sugar Factory, Amsterdam
maandag 27 juni 2016
20:00
Arno Adams
Cafe D’n Ingel, Thorn
20:45
Daan Quittner
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
H2O
Nijdrop, Opwijk
22:00
JP Harris & The Tough Choices
Paradiso, Amsterdam
Kurt Vile & The Violators
Paard, Den Haag
19:30
Norma Jean
Q-Factory, Amsterdam
The Adam Carolla Show
Melkweg, Amsterdam
The Devil Makes Three
Paradiso, Amsterdam
ZZ Top
Heineken Music Hall, Amsterdam
dinsdag 28 juni 2016
Bad Religion
Doornroosje, Nijmegen
19:00
Grimner / Stàillin Drakk / Vanaheim
De Bakkerij, Castricum
21:00
Hallo Venray
Cul de Sac, Tilburg
19:30
Koninklijke Militaire Kapel ‘Johan Willem Friso’
M.C. Van de Omroep, Hilversum
Kurt Vile & The Violators
Paradiso, Amsterdam
20:15
Piano duo-concert Aron Tringali & Alice Chan
Pianola Museum, Amsterdam
Twin Atlantic
Paradiso, Amsterdam