Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
De Kreun
Kortrijk
21:00
Pieter De Somer-aula
Leuven
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
22:00
BIRD
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Hofman
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
Victorie
Alkmaar
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
P60
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
De Brakke Grond
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Winston
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
18:00
Concerto
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
19:00
Kavka
Antwerpen
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
STECK
Delft
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Theater RhederArt
Dieren
19:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Altstadt
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Vera
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
21:00
Metropool
Hengelo
20:30
Metropool
Hengelo
20:15
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Theater Achterom
Hilversum
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Duycker
Hoofddorp
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Gebr. De Nobel
Leiden
Theater De Tuin
Leusden
Stuk
Leuven
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Muze
Noordwijk
19:30
Nijdrop
Opwijk
Dok6
Panningen
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Perron-3
Rosmalen
21:30
BIRD
Rotterdam
20:30
WORM
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Baroeg
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:00
De Pul
Uden
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Hofman
Utrecht
20:00
RASA
Utrecht
20:00
EKKO
Utrecht
De Maaspoort
Venlo
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:30
Wageningen Campus
Wageningen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
woensdag 07 oktober 2015
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Lieve Bertha
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:00
Paul Carrack
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater De Boerderij, Huizen
Dez Mona
De Kreun, Kortrijk
21:00
Bony King
Pieter De Somer-aula, Leuven
Cabarestafette
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Lindenberg Theater, Nijmegen
Spinvis & Saartje van Camp - Oogcontact van de eenzame soort
Schouwburg De Kring, Roosendaal
22:00
Tribute to Curtis Mayfield
BIRD, Rotterdam
Najib Amhali - I Amhali
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Walhalla, Rotterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Blackstreet / Keith Sweat
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Huib van Roest / Isabel Nolte / Oscar Arnold / Paul Schoolderman
Hofman, Utrecht
Paradise Lost
TivoliVredenburg, Utrecht
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Daniël Arends
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 08 oktober 2015
20:30
Splendid
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:00
Silent Everything
Victorie, Alkmaar
Amazing Stroopwafels - All you can eat
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Flint, Amersfoort
20:30
Ian Siegal / Ian Siegal Band
P60, Amstelveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater de Griffioen, Amstelveen
22:00
Akase
Paradiso, Amsterdam
20:30
Bed Rugs / I Will, I Swear / The Black Atlantic
De Brakke Grond, Amsterdam
Apparat
Paradiso, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Celine Cairo
Bitterzoet, Amsterdam
Stoned Jesus (UKR) / Sativa (NL)
Winston, Amsterdam
20:00
Diana Jones
Tolhuistuin, Amsterdam
The Vaccines
Melkweg, Amsterdam
18:00
Lucas Hamming
Concerto, Amsterdam
20:00
R5
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
19:00
Counterparts
Kavka, Antwerpen
20:30
AlascA
Luxor Live, Arnhem
20:00
De Dijk
Luxor Live, Arnhem
21:00
Student Welcome feat. Kraantje Pappie + Tourist LeMC
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Atmosphere
Botanique, Brussel
20:00
Dee Dee Bridgewater
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
STECK STAGE met Marc Jansen & Friends
STECK, Delft
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Josh Savage
Paard, Den Haag
20:00
Extince
Paard, Den Haag
Jett Rebel
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater PePijn, Den Haag
20:00
No Blues
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Kenny B
Burgerweeshuis, Deventer
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater RhederArt, Dieren
19:00
B-Brave
Bibelot, Dordrecht
21:00
Echotape + WOOF
Altstadt, Eindhoven
Tim Knol - Lost & Found
Wilminktheater, Enschede
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Popronde Groningen
Vera, Groningen
20:00
Big One
Patronaat, Haarlem
Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
21:00
Monolord
Metropool, Hengelo
20:30
Tristan
Metropool, Hengelo
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Katinka Polderman
Theater Achterom, Hilversum
Yora Rienstra - Drukt haar snor
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Erwin Nyhoff
Duycker, Hoofddorp
Battle
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Architects of Chaoz
Gebr. De Nobel, Leiden
Kasper van Kooten
Theater De Tuin, Leusden
Dez Mona
Stuk, Leuven
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Lindenberg Theater, Nijmegen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Muze, Noordwijk
19:30
Rats on Rafts
Nijdrop, Opwijk
Ton Kas - JABROER
Dok6, Panningen
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Theater De Willem, Papendrecht
Izaline Calister / Leoni Jansen - Barricade
Theater de Purmaryn, Purmerend
Mark van de Veerdonk - TOF
Perron-3, Rosmalen
21:30
The Five
BIRD, Rotterdam
20:30
Harald Sack Ziegler + Doctorella
WORM, Rotterdam
20:00
Bassekou Kouyate & Ngoni Ba
BIRD, Rotterdam
20:00
Cruachan + Ereb Altor
Baroeg, Rotterdam
Najib Amhali - I Amhali
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Exist Immortal + Prospect (NL)
Poppodium Volt, Sittard
Rayen Panday - Vrijspraak
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater de Stoep, Spijkenisse
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Maaike Ouboter - En hoe het dan ook weer dag wordt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Daniël Arends
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:00
Uli Jon Roth - Scorpions Revisited Tour
De Pul, Uden
20:15
Kovacs
TivoliVredenburg, Utrecht
Gregory Porter
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Rachèl Louise / Sandyland
Hofman, Utrecht
20:00
Ali Bahrami Fard / Derya Türkan / Kayhan Kalhor / Sokratis Sinopoulos
RASA, Utrecht
20:00
Identity Circus (EP release)
EKKO, Utrecht
The Simon & Garfunkel Story
De Maaspoort, Venlo
20:00
Pat McManus
Spirit of 66, Verviers
20:30
Bruut!
Wageningen Campus, Wageningen
Martijn Koning - Koning van de Lach
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Danny Vera
Het Klooster, Woerden
20:00
Lieve Bertha
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer