Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Musis
Arnhem
20:00
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Hofman
Utrecht
20:00
Gigant
Apeldoorn
Effenaar
Eindhoven
19:30
Dynamo
Eindhoven
De Roma
Antwerpen
De Kreun
Kortrijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
22:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
WORM
Rotterdam
Winston
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Wageningen Campus
Wageningen
21:00
Victorie
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Vera
Groningen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater RhederArt
Dieren
Theater PePijn
Den Haag
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Tuin
Leusden
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Achterom
Hilversum
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stuk
Leuven
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
21:00
STECK
Delft
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
RASA
Utrecht
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Perron-3
Rosmalen
20:00
Patronaat
Haarlem
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:30
P60
Amstelveen
19:30
Nijdrop
Opwijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Metropool
Hengelo
20:30
Metropool
Hengelo
Melkweg
Amsterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
Lindenberg Theater
Nijmegen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:00
Kavka
Antwerpen
20:00
Hofman
Utrecht
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:00
Het Klooster
Woerden
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
EKKO
Utrecht
Duycker
Hoofddorp
Dok6
Panningen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
19:00
De Pul
Uden
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Muze
Noordwijk
20:15
De Molenberg
Delfzijl
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Brakke Grond
Amsterdam
18:00
Concerto
Amsterdam
21:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:15
C.C De Muze
Heusden-Zolder
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:30
BIRD
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
19:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Altstadt
Eindhoven
woensdag 07 oktober 2015
21:00
Mr. Sipp & Dexter Allen
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Najib Amhali - I Amhali
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
The Bootleg Beatles
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
The Dublin Legends
Musis, Arnhem
20:00
Arno Bakker
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
Atmosphere
Melkweg, Amsterdam
19:30
The Orb
Melkweg, Amsterdam
20:30
Kabaka Pyramid & The Bebble Rockers
Luxor Live, Arnhem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Huib van Roest / Isabel Nolte / Oscar Arnold / Paul Schoolderman
Hofman, Utrecht
20:00
Big One
Gigant, Apeldoorn
Golden Earring
Effenaar, Eindhoven
19:30
Counterparts / Capsize / Senses Fail
Dynamo, Eindhoven
The Waterboys
De Roma, Antwerpen
Dez Mona
De Kreun, Kortrijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
22:00
Tribute to Curtis Mayfield
BIRD, Rotterdam
20:00
Richard Thompson
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:00
Pat Thomas & Kwashibu Area Band
Ancienne Belgique (AB), Brussel
donderdag 08 oktober 2015
20:30
Harald Sack Ziegler + Doctorella
WORM, Rotterdam
Stoned Jesus (UKR) / Sativa (NL)
Winston, Amsterdam
Tim Knol - Lost & Found
Wilminktheater, Enschede
20:30
Splendid
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Bruut!
Wageningen Campus, Wageningen
21:00
Silent Everything
Victorie, Alkmaar
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Popronde Groningen
Vera, Groningen
20:00
Diana Jones
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Kovacs
TivoliVredenburg, Utrecht
Gregory Porter
TivoliVredenburg, Utrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Walhalla, Rotterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater RhederArt, Dieren
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater PePijn, Den Haag
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Theater De Willem, Papendrecht
Kasper van Kooten
Theater De Tuin, Leusden
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater de Stoep, Spijkenisse
Izaline Calister / Leoni Jansen - Barricade
Theater de Purmaryn, Purmerend
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater de Griffioen, Amstelveen
Katinka Polderman
Theater Achterom, Hilversum
Battle
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Dez Mona
Stuk, Leuven
Martijn Koning - Koning van de Lach
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
21:00
STECK STAGE met Marc Jansen & Friends
STECK, Delft
20:00
Lieve Bertha
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Rayen Panday - Vrijspraak
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
R5
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Pat McManus
Spirit of 66, Verviers
20:30
Maaike Ouboter - En hoe het dan ook weer dag wordt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Daniël Arends
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Ali Bahrami Fard / Derya Türkan / Kayhan Kalhor / Sokratis Sinopoulos
RASA, Utrecht
20:00
Exist Immortal + Prospect (NL)
Poppodium Volt, Sittard
Mark van de Veerdonk - TOF
Perron-3, Rosmalen
20:00
Big One
Patronaat, Haarlem
22:00
Akase
Paradiso, Amsterdam
Apparat
Paradiso, Amsterdam
20:30
Josh Savage
Paard, Den Haag
20:00
Extince
Paard, Den Haag
20:30
Ian Siegal / Ian Siegal Band
P60, Amstelveen
19:30
Rats on Rafts
Nijdrop, Opwijk
Najib Amhali - I Amhali
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Monolord
Metropool, Hengelo
20:30
Tristan
Metropool, Hengelo
The Vaccines
Melkweg, Amsterdam
20:30
AlascA
Luxor Live, Arnhem
20:00
De Dijk
Luxor Live, Arnhem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jett Rebel
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:00
Counterparts
Kavka, Antwerpen
20:00
Rachèl Louise / Sandyland
Hofman, Utrecht
Amazing Stroopwafels - All you can eat
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:00
Danny Vera
Het Klooster, Woerden
Architects of Chaoz
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Flint, Amersfoort
20:00
Identity Circus (EP release)
EKKO, Utrecht
Erwin Nyhoff
Duycker, Hoofddorp
Ton Kas - JABROER
Dok6, Panningen
20:00
No Blues
Deventer Schouwburg, Deventer
19:00
Uli Jon Roth - Scorpions Revisited Tour
De Pul, Uden
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Muze, Noordwijk
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
De Molenberg, Delfzijl
The Simon & Garfunkel Story
De Maaspoort, Venlo
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Bed Rugs / I Will, I Swear / The Black Atlantic
De Brakke Grond, Amsterdam
18:00
Lucas Hamming
Concerto, Amsterdam
21:00
Student Welcome feat. Kraantje Pappie + Tourist LeMC
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Yora Rienstra - Drukt haar snor
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Kenny B
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Atmosphere
Botanique, Brussel
20:00
Celine Cairo
Bitterzoet, Amsterdam
21:30
The Five
BIRD, Rotterdam
20:00
Bassekou Kouyate & Ngoni Ba
BIRD, Rotterdam
19:00
B-Brave
Bibelot, Dordrecht
20:00
Cruachan + Ereb Altor
Baroeg, Rotterdam
20:00
Dee Dee Bridgewater
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Echotape + WOOF
Altstadt, Eindhoven