Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
Artis
Amsterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
12:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
Tolhuistuin
Amsterdam
15:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
The Cave
Amsterdam
17:00
Taverne
Bergen
11:00
Stadspark Groningen
Groningen
20:00
PopEi
Eindhoven
16:00
PopEi
Eindhoven
14:15
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
NiXenMeer
Enschede
16:30
Mezz
Breda
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Kavka
Antwerpen
15:00
Iduna
Drachten
14:00
Hofman
Utrecht
19:00
Hedon
Zwolle
16:15
Gigant
Apeldoorn
15:00
De Perifeer
Deventer
16:00
Concerto
Amsterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
De Zwerver
Oostende
De Parel van Zuilen
Utrecht
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
V11
Rotterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Maassilo
Rotterdam
Iduna
Drachten
Hedon
Zwolle
20:15
Doornroosje
Nijmegen
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Vera
Groningen
19:00
Sugar Factory
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paleis 12
Brussel
20:00
OCCII
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
dB's
Utrecht
22:00
BIRD
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
21:00
Winston
Amsterdam
20:30
Victorie
Alkmaar
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Simplon
Groningen
20:00
Poppodium Volt
Sittard
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:00
Nijdrop
Opwijk
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:30
Hofman
Utrecht
20:00
Doornroosje
Nijmegen
De Nodige Deugd
Moorslede
17:00
Concerto
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Atak
Enschede
21:00
Area 51 Skatepark
Eindhoven
20:45
Vorstin
Hilversum
Vorstin
Hilversum
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
P3
Purmerend
20:30
On The Roof
Amsterdam
20:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Mixtup
Amsterdam
20:00
MIDI Tilburg
Tilburg
19:00
Melkweg
Amsterdam
21:30
Luxor Live
Arnhem
Little Devil
Tilburg
20:00
Grenswerk
Venlo
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Kroeg
Arnhem
21:00
dB's
Utrecht
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Bar Salerno
Kloosterhaar
zaterdag 27 juni 2015
19:00
Hallo Venray
Artis, Amsterdam
21:00
Midnight Motel + New River Coalfield
Altstadt, Eindhoven
zondag 28 juni 2015
15:00
Glennis Grace / Paul van Kessel
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
12:00
Zapp 4 / Duo Gouarné en Mourier
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Lleno de Flamenco 2015
Tolhuistuin, Amsterdam
15:00
Pumporgan
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Heavy Stoner / The Midnight Ghost Train
The Cave, Amsterdam
17:00
Assorted Travellers
Taverne, Bergen
11:00
Pé Daalemmer / Rapalje / Rooie Rinus / Sean Cannon / Sons
Stadspark Groningen, Groningen
20:00
Streekvijver
PopEi, Eindhoven
16:00
Singer-songwriter David Henry live in PopEi
PopEi, Eindhoven
14:15
Mola Sylla
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Het Gelders Orkest / Wende
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Curtis Salgado
North Sea Jazz Club, Amsterdam
The Henhouse Prowlers
NiXenMeer, Enschede
16:30
Allez Soldaat (solo) - terrasconcert
Mezz, Breda
19:00
Shalamar Featuring Jody Watley
Melkweg, Amsterdam
20:00
Rolo Tomassi
Kavka, Antwerpen
15:00
The Hoax • The Dynamite Blues Band
Iduna, Drachten
14:00
Isabel Nolte
Hofman, Utrecht
19:00
Crazy Daze
Hedon, Zwolle
16:15
The Girl Who Cried Wolf
Gigant, Apeldoorn
15:00
Mark Alban Lotz / Virtual Proximity
De Perifeer, Deventer
16:00
Maaike Ouboter
Concerto, Amsterdam
20:00
Fridolijn The Breakfast Club/North Sea Round Town
BIRD, Rotterdam
20:00
Mary J. Blige
Ancienne Belgique (AB), Brussel
maandag 29 juni 2015
20:15
Ben Harper & The Innocent Criminals
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Melody Line Benefietavond
Paradiso, Amsterdam
Asaf Avidan
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Chelsea Wolfe
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Beak>
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
20:00
Beres Hammond
Melkweg, Amsterdam
Lamb Of God
De Zwerver, Oostende
The Henhouse Prowlers
De Parel van Zuilen, Utrecht
20:00
Wibi Soerjadi
Beatrix Theater, Utrecht
dinsdag 30 juni 2015
Santana
Ziggo Dome, Amsterdam
Broncho
V11, Rotterdam
22:00
Meridian Brothers
Paradiso, Amsterdam
20:00
Hitklup
Paradiso, Amsterdam
20:00
Gretchen Peters
Paradiso, Amsterdam
21:00
Soil & Pimp Sessions
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Kenny B & Tarrus Riley
Maassilo, Rotterdam
Lamb Of God
Iduna, Drachten
Fink
Hedon, Zwolle
20:15
Soja
Doornroosje, Nijmegen
Ryan Adams
De Oosterpoort, Groningen
woensdag 01 juli 2015
20:30
Reigning Sound + The Check 1-2
Vera, Groningen
19:00
Girls Names
Sugar Factory, Amsterdam
22:00
Ssion
Paradiso, Amsterdam
20:00
Lisa Mitchell
Paradiso, Amsterdam
St. Vincent
Paradiso, Amsterdam
Santana
Paleis 12, Brussel
20:00
Lightning Bolt
OCCII, Amsterdam
19:30
Soja
Melkweg, Amsterdam
19:00
Joe Buck Yourself
Little Devil, Tilburg
20:30
De Nazaten
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
The Toasters
dB's, Utrecht
22:00
Michael Brecker Tribute (BIRDsessions)
BIRD, Rotterdam
20:30
Soil & Pimp Sessions
BIRD, Rotterdam
donderdag 02 juli 2015
The Who
Ziggo Dome, Amsterdam
21:00
Electric Eel Shock
Winston, Amsterdam
20:30
Open Podium
Victorie, Alkmaar
Wu-Tang Clan
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Talco
Simplon, Groningen
20:00
Well Hung Heart
Poppodium Volt, Sittard
22:00
Alden Penner / Michael Cera
Paradiso, Amsterdam
Greg Holden
Paradiso, Amsterdam
Sheppard
Paradiso, Amsterdam
19:00
Lightin' Guy and The Mighty Gators
Nijdrop, Opwijk
19:30
FFS (Franz Ferdinand & Sparks)
Melkweg, Amsterdam
21:30
HOFMAN LIVE: The Lasses
Hofman, Utrecht
20:00
Ron Sexsmith
Doornroosje, Nijmegen
The Bloodhounds
De Nodige Deugd, Moorslede
17:00
Nomadic Orchestra
Concerto, Amsterdam
20:30
Mike Stern & Didier Lockwood Band feat. Steve Smith & Tom Kennedy
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Reigning Sound
Bitterzoet, Amsterdam
22:00
Afronaut & The Soul Pilot (Homegrown)
BIRD, Rotterdam
20:00
Paco Chains
Atak, Enschede
21:00
King Gizzard & The Lizzard Wizard
Area 51 Skatepark, Eindhoven
vrijdag 03 juli 2015
20:45
Rockbaas / The Ponyclub
Vorstin, Hilversum
Jett Rebel
Vorstin, Hilversum
20:00
Ron Sexsmith
Tolhuistuin, Amsterdam
Kraftwerk
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Modest Mouse
TivoliVredenburg, Utrecht
Kraftwerk
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Funeral For A Friend
Poppodium Volt, Sittard
20:00
The ZZ Tops
P3, Purmerend
20:30
Estafest / Jeroen van Vliet Moon Trio
On The Roof, Amsterdam
20:30
Friday Night Out: The Fresh Cuts Feat. Edsilia Rombley & Benjamin Herm
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
House of Cosy Cushions
Mixtup, Amsterdam
20:00
La Vie Parisienne
MIDI Tilburg, Tilburg
19:00
O Rappa
Melkweg, Amsterdam
21:30
11Minuteslate EP release
Luxor Live, Arnhem
The Vintage Caravan
Little Devil, Tilburg
20:00
The Ex & Fendika
Grenswerk, Venlo
20:30
Pallbearer
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Dan Wilson
De Kroeg, Arnhem
21:00
The Bloodhounds
dB's, Utrecht
Napalm Death
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
The Toasters
Bar Salerno, Kloosterhaar