Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Mezz
Breda
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
MC Theater
Amsterdam
20:00
Manifesto
Hoorn
Lotto Arena
Antwerpen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Holstohus
Olst
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Het Podium
Hoogeveen
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Grenswerk
Venlo
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
23:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Effenaar
Eindhoven
15:00
Edesche Concertzaal
Ede
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Duycker
Hoofddorp
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Diligentia
Den Haag
21:30
De Zwerver
Oostende
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Pul
Uden
20:30
De Peppel
Zeist
20:00
De Muze
Noordwijk
19:30
De Meester
Almere
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Fles
Spijkenisse
De Cultuurwerf
Vlissingen
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
22:00
De Brakke Grond
Amsterdam
21:00
De Bakkerij
Castricum
dB's
Utrecht
20:00
Corneel
Lelystad
16:00
Concerto
Amsterdam
14:00
Concerto
Amsterdam
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
20:00
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:00
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
BREStheater
Brielle
Botanique
Brussel
19:30
Boerderij
Zoetermeer
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Arto Theater
Schoonhoven
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Ahoy
Rotterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
A9 studios
Uitgeest
20:30
013
Tilburg
20:15
Vera
Groningen
15:00
van Beresteyn
Veendam
16:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater de Beun
Heiloo
17:00
Taverne
Bergen
Studio de Bakkerij
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
16:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Rotown
Rotterdam
Q-bus
Leiden
15:30
Podium 't Beest
Goes
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Paard
Den Haag
20:30
N9
Eeklo
20:00
Mezz
Breda
Mezz
Breda
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:30
Hedon
Zwolle
13:30
Grounds
Rotterdam
16:00
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
15:30
EKKO
Utrecht
15:30
ECI Cultuurfabriek
Roermond
17:00
De Fles
Spijkenisse
16:00
De Bosuil
Weert
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
17:00
Culture Club de Haere
Olst
16:00
Concerto
Amsterdam
19:00
Café ‘t Spektakel
Asten
16:00
Café Miles
Amersfoort
20:00
Boerderij Kamps
Rolde
15:30
BIRD
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
zaterdag 24 januari 2015
21:00
Kayleigh Leith
Mezz, Breda
20:00
Pauw - EP Release
Metropool, Hengelo
20:00
Gerard Way
Melkweg, Amsterdam
19:30
Aaron Carter
Melkweg, Amsterdam
20:15
Marc Marie Huijbregts | Florissant (2e seizoen)
Meervaart, Amsterdam
20:30
Rayen Panday - Vrijspraak
MC Theater, Amsterdam
20:00
Shirma Rouse
Manifesto, Hoorn
Die Antwoord
Lotto Arena, Antwerpen
20:15
Niet Schieten! - Vrouwen Willen Maar Één Ding
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Belle Perez / Jean Bosco Safari / Sandra Kim
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Oeloek - Prille Roest
Holstohus, Olst
KingFisher Sky
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Blunt / Miscall / PULSE-Music / Sunburn
Het Podium, Hoogeveen
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Het Musiater, Zevenaar
20:00
The Cool Quest
Grenswerk, Venlo
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Goudse Schouwburg, Gouda
Acda en de Munnik - Afscheidsconcert
Goudse Schouwburg, Gouda
23:00
90'S NOW
Gigant, Apeldoorn
20:00
2FAMOUSCRW
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Andy Burrows
Effenaar, Eindhoven
15:00
Frank Groothof
Edesche Concertzaal, Ede
20:00
Gotra - Charlie Goes
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Barrelhouse
Duycker, Hoofddorp
TenTemPiés
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Schudden - Perrongeluk
Diligentia, Den Haag
21:30
The Ghost And You
De Zwerver, Oostende
20:00
Frank van Pamelen - Complot
De Schattelijn, Geertruidenberg
Dearworld + The Gooch
De Pul, Uden
20:30
Grant-Lee Philips / Howe Gelb
De Peppel, Zeist
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
De Muze, Noordwijk
19:30
Texas Radio / The Dynamite Blues Band / The Pignose Willy's
De Meester, Almere
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Patatje Metal / Spiders From Mark
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Alex Goot
De Helling, Utrecht
20:15
Stef Bos
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Eagle & the beast
De Fles, Spijkenisse
De Staat
De Cultuurwerf, Vlissingen
20:00
Geppetto & The Whales
De Casino, Sint-Niklaas
22:00
Sonic Soirée #31: Joy Wellboy / David Douglas / Stavroz
De Brakke Grond, Amsterdam
21:00
Scare The Bear / Wave Zero
De Bakkerij, Castricum
John Coffey
dB's, Utrecht
20:00
New Cool Collective
Corneel, Lelystad
16:00
Afterpartees
Concerto, Amsterdam
14:00
Myles Sanko
Concerto, Amsterdam
17:00
Kubus & the Kingpins
Café de Pilaren, Alkmaar
21:00
Deep & the Dudes
Café de Gouden Leeuw, Nispen
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:00
Pieter Jouke - Tot nu toe (try-out)
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:00
Fauvist - Allemaal op weg
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Henry van Loon | Sluimer
BREStheater, Brielle
Tove Lo
Botanique, Brussel
19:30
Remember Phil & Gary
Boerderij, Zoetermeer
22:00
Khalif Wailin’ Walter
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig (try-out)
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:00
Afterpartees
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op
Arto Theater, Schoonhoven
Hans Liberg - ATTACCA
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Vrienden Van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Agnietenhof, Tiel
Hollandaise: Gerard Joling / Glennis Grace
A9 studios, Uitgeest
20:30
Stef Classens
013, Tilburg
zondag 25 januari 2015
20:15
Wolf + Dead Lord
Vera, Groningen
15:00
Raìces Cubanas
van Beresteyn, Veendam
16:30
Robert Jan Stips
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Erik van Muiswinkel - Schettino!
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Theater de Beun, Heiloo
17:00
Ruben Hoeke Band
Taverne, Bergen
Willow Mae
Studio de Bakkerij, Rotterdam
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
16:00
Rayen Panday - Vrijspraak
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
De Staat
Rotown, Rotterdam
Teus Nobel
Q-bus, Leiden
15:30
Koffie
Podium 't Beest, Goes
20:00
Popkoor Haarlem sings on the floor
Patronaat, Haarlem
20:00
Alex Highton (UK)
Patronaat, Haarlem
Pink Project
Paard, Den Haag
20:30
Luke Winslow-King (US)
N9, Eeklo
20:00
Reveller
Mezz, Breda
New Cool Collective
Mezz, Breda
19:00
Crown The Empire / Set If Off
Melkweg, Amsterdam
19:00
Warrior Soul
Little Devil, Tilburg
20:00
Belle Perez / Jean Bosco Safari / Sandra Kim
Kursaal Oostende, Oostende
20:30
Andy Burrows
Hedon, Zwolle
13:30
Flamenkika
Grounds, Rotterdam
16:00
Trunk. (Noord-Holland)
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
15:30
Flip en de Noormannen
EKKO, Utrecht
15:30
Winteraovendgast: Jan Cober
ECI Cultuurfabriek, Roermond
17:00
The Rude Move
De Fles, Spijkenisse
16:00
Bernard Allison Group / Grim Tim
De Bosuil, Weert
20:00
Sunday Night Jazz met Jamie Peet & Friends
De Badcuyp, Amsterdam
17:00
Leonie Tielemans
Culture Club de Haere, Olst
16:00
Palio Superspeed Donkey
Concerto, Amsterdam
19:00
Tinkers Drinkers Dreamers
Café ‘t Spektakel, Asten
16:00
Angelo Boltini
Café Miles, Amersfoort
20:00
Orkest Adorable
Boerderij Kamps, Rolde
15:30
BinnensteBuiten presenteert Emil Landman (The Breakfast Club)
BIRD, Rotterdam
Vrienden Van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam