Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Het Veur Theater
Leidschendam
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
21:00
Mezz
Breda
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Hof 88
Almelo
dB's
Utrecht
20:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
A9 studios
Uitgeest
BREStheater
Brielle
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:30
De Peppel
Zeist
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
20:00
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
15:00
Edesche Concertzaal
Ede
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
De Fles
Spijkenisse
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
Lotto Arena
Antwerpen
Werftheater
Utrecht
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
De Pul
Uden
De Cultuurwerf
Vlissingen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Taverne
Bergen
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Poppodium Apollo
Emmen
20:00
Schouwburg Theothorne
Dieren
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Het Podium
Hoogeveen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Theater Kees
Huissen
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
De Helling
Utrecht
16:00
Concerto
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
Melkweg
Amsterdam
23:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Vera
Groningen
15:30
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Studio de Bakkerij
Rotterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
Ahoy
Rotterdam
16:00
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
19:00
Café ‘t Spektakel
Asten
17:00
De Fles
Spijkenisse
Q-bus
Leiden
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
17:00
Taverne
Bergen
16:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Mezz
Breda
16:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
15:00
van Beresteyn
Veendam
20:00
Patronaat
Haarlem
Paard
Den Haag
16:00
Concerto
Amsterdam
20:00
Boerderij Kamps
Rolde
Mezz
Breda
20:30
N9
Eeklo
17:00
Culture Club de Haere
Olst
15:30
Podium 't Beest
Goes
20:00
Theater de Beun
Heiloo
15:30
EKKO
Utrecht
13:30
Grounds
Rotterdam
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Rotown
Rotterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
15:30
BIRD
Rotterdam
16:00
De Bosuil
Weert
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
16:00
Café Miles
Amersfoort
20:30
Hedon
Zwolle
20:00
Patronaat
Haarlem
zaterdag 24 januari 2015
KingFisher Sky
Het Veur Theater, Leidschendam
22:00
Khalif Wailin’ Walter
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
21:00
Kayleigh Leith
Mezz, Breda
20:00
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Joris Linssen & caramba
Theater Hof 88, Almelo
John Coffey
dB's, Utrecht
20:00
JazzLab: Cool Dawn - Baritone Summit
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:30
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Jan Jaap van der Wal - Dystopia
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
Interpol
Vorst Nationaal, Brussel
20:30
Hydrogen Sea + Lemontrip + capcap... cap
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Hollandaise: Gerard Joling / Glennis Grace
A9 studios, Uitgeest
Henry van Loon | Sluimer
BREStheater, Brielle
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen
Theater 't Pand, Gorinchem
Hans Liberg - ATTACCA
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Grim Tim
SplotsZ, Roelofarendsveen
20:30
Grant-Lee Philips / Howe Gelb
De Peppel, Zeist
20:00
Gotra - Charlie Goes
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Gerard Way
Melkweg, Amsterdam
20:00
Geppetto & The Whales
De Casino, Sint-Niklaas
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:00
Frank van Pamelen - Complot
De Schattelijn, Geertruidenberg
15:00
Frank Groothof
Edesche Concertzaal, Ede
20:00
Fauvist - Allemaal op weg
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Erik van Muiswinkel - Schettino!
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Theater De Omval, Diemen
20:00
Eric Vloeimans / Residentie Orkest
Paard, Den Haag
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Eric Koller - blijft thuis!
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Eagle & the beast
De Fles, Spijkenisse
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Theater De Willem, Papendrecht
DJ Hardwell
Ziggo Dome, Amsterdam
Die Antwoord
Lotto Arena, Antwerpen
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Werftheater, Utrecht
21:00
Deep & the Dudes
Café de Gouden Leeuw, Nispen
Dearworld + The Gooch
De Pul, Uden
De Staat
De Cultuurwerf, Vlissingen
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends
Taverne, Bergen
20:15
Dames voor na Vieren - Bruids- en grafwerk
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Comedy Kitchen - Fresh Meat
Werftheater, Utrecht
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Agnietenhof, Tiel
20:30
Classic Album Night: Creedence Clearwater Revival
Poppodium Apollo, Emmen
20:00
Cabaretteketet
Schouwburg Theothorne, Dieren
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig (try-out)
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Blunt / Miscall / PULSE-Music / Sunburn
Het Podium, Hoogeveen
Blaudzun
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Belle Perez / Jean Bosco Safari / Sandra Kim
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Barrelhouse
Duycker, Hoofddorp
20:00
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Theater Kees, Huissen
20:00
Andy Burrows
Effenaar, Eindhoven
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Anaal Nathrakh / Emeth / Length Of Time
Nieuwe Nor, Heerlen
20:15
Alex Goot
De Helling, Utrecht
16:00
Afterpartees
Concerto, Amsterdam
21:00
Afterpartees
Bitterzoet, Amsterdam
Acda en de Munnik - Afscheidsconcert
Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
Aaron Carter
Melkweg, Amsterdam
23:00
90'S NOW
Gigant, Apeldoorn
20:00
2FAMOUSCRW
Gebr. De Nobel, Leiden
zondag 25 januari 2015
20:15
Wolf + Dead Lord
Vera, Groningen
15:30
Winteraovendgast: Jan Cober
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Willow Mae
Studio de Bakkerij, Rotterdam
19:00
Warrior Soul
Little Devil, Tilburg
Vrienden Van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
16:00
Trunk. (Noord-Holland)
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
19:00
Tinkers Drinkers Dreamers
Café ‘t Spektakel, Asten
17:00
The Rude Move
De Fles, Spijkenisse
Teus Nobel
Q-bus, Leiden
20:00
Sunday Night Jazz met Jamie Peet & Friends
De Badcuyp, Amsterdam
17:00
Ruben Hoeke Band
Taverne, Bergen
16:30
Robert Jan Stips
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Reveller
Mezz, Breda
16:00
Rayen Panday - Vrijspraak
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
15:00
Raìces Cubanas
van Beresteyn, Veendam
20:00
Popkoor Haarlem sings on the floor
Patronaat, Haarlem
Pink Project
Paard, Den Haag
16:00
Palio Superspeed Donkey
Concerto, Amsterdam
20:00
Orkest Adorable
Boerderij Kamps, Rolde
New Cool Collective
Mezz, Breda
20:30
Luke Winslow-King (US)
N9, Eeklo
17:00
Leonie Tielemans
Culture Club de Haere, Olst
15:30
Koffie
Podium 't Beest, Goes
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Theater de Beun, Heiloo
15:30
Flip en de Noormannen
EKKO, Utrecht
13:30
Flamenkika
Grounds, Rotterdam
20:00
Erik van Muiswinkel - Schettino!
Theater de Kom, Nieuwegein
De Staat
Rotown, Rotterdam
19:00
Crown The Empire / Set If Off
Melkweg, Amsterdam
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
15:30
BinnensteBuiten presenteert Emil Landman (The Breakfast Club)
BIRD, Rotterdam
16:00
Bernard Allison Group / Grim Tim
De Bosuil, Weert
20:00
Belle Perez / Jean Bosco Safari / Sandra Kim
Kursaal Oostende, Oostende
16:00
Angelo Boltini
Café Miles, Amersfoort
20:30
Andy Burrows
Hedon, Zwolle
20:00
Alex Highton (UK)
Patronaat, Haarlem