Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Schouwburg Venray
Venray
'T Auwt Patronaat
Beek
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Gelredome
Arnhem
20:15
Paard
Den Haag
De Helling
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Atak
Enschede
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Muziekpodium Bakkeveen
Bakkeveen
Zaantheater
Zaandam
20:30
't Ukien
Kampen
20:30
O.J.C. De Roos
Deurne
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:45
EKKO
Utrecht
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
N9
Eeklo
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Cafe Rocks
Enschede
21:00
RASA
Utrecht
21:00
Mezz
Breda
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
21:00
Hedon
Zwolle
21:30
De Noot
Amersfoort
Rotown
Rotterdam
21:30
Paradiso
Amsterdam
21:30
De Beuk
Barendrecht
21:30
Vestzaktheater Biggelmee
Alblasserdam
21:45
Remigius
Duiven
22:00
De Fles
Spijkenisse
22:00
Mezz
Breda
22:00
Bibelot
Dordrecht
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
22:00
Effenaar
Eindhoven
22:00
Manifesto
Hoorn
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Victorie
Alkmaar
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
23:00
Hedon
Zwolle
Theater Walhalla
Rotterdam
14:00
RASA
Utrecht
15:00
De Oosterpoort
Groningen
15:00
Het Bolwerk
Sneek
15:00
Theater Meerzigt
Eastermar
15:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
15:30
Mezz
Breda
15:30
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
16:00
Little Devil
Tilburg
16:00
The Lane
Oostburg
16:00
Burgerweeshuis
Deventer
Podium 't Beest
Goes
16:00
Concerto
Amsterdam
16:00
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:30
Mezz
Breda
17:00
De Fles
Spijkenisse
18:00
dB's
Utrecht
18:00
Taverne
Bergen
19:00
Iduna
Drachten
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Melkweg
Amsterdam
19:30
Café de Pilaren
Alkmaar
20:00
Koninklijke Muntschouwburg
Brussel
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Estrado
Harderwijk
(Bar Restaurant) Sijf
Rotterdam
20:00
Groene Engel
Oss
20:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
Gigant
Apeldoorn
21:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Musicon
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
21:30
LantarenVenster
Rotterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Parktheater
Eindhoven
zaterdag 27 september 2014
20:00
Exit Clause
PopEi, Eindhoven
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Schouwburg Venray, Venray
Rikky Rokker Experience
'T Auwt Patronaat, Beek
20:00
Max van den Burg - Amok
Werftheater, Utrecht
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Cabaretteketet
Posttheater, Arnhem
20:00
Kizzy
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Monster Jam XXL
Gelredome, Arnhem
20:15
Barokksolistene
Paard, Den Haag
Monomyth / Shaking Godspeed
De Helling, Utrecht
20:15
Muzikale Helden
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Ashton Brothers - Treasures
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
van Beresteyn, Veendam
20:30
Lifesigns + Panic Room
Boerderij, Zoetermeer
A Great Big World
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
The Kik
Atak, Enschede
20:30
Eefje De Visser
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Anima Mundi
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Rowwen Heze
Hedon, Zwolle
20:30
Dave McGraw & Mandy Fer
Muziekpodium Bakkeveen, Bakkeveen
De Kift
Zaantheater, Zaandam
20:30
Focus
't Ukien, Kampen
20:30
Skylove / The Anaesthetics
O.J.C. De Roos, Deurne
20:30
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Brokstukken / Kees van Amstel
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Theater Ludens, Voorburg
20:45
Strand Of Oaks
EKKO, Utrecht
DeWolff
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Giovanca
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Shane Alexander / Assunta & The Light Orchestra
N9, Eeklo
21:00
Soul Live 5th Year Anniversary edition
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Popronde Enschede
Cafe Rocks, Enschede
21:00
Festival RASAMania!: Bombino
RASA, Utrecht
21:00
CLUB V00d00: The Good The Bad (DK)
Mezz, Breda
21:00
Luzazul / Mola Sylla
Podium Mozaiek, Amsterdam
21:00
The Smiths Indeed
Hedon, Zwolle
21:30
The ZZ Tops
De Noot, Amersfoort
Oscar and the Wolf
Rotown, Rotterdam
21:30
David Simard
Paradiso, Amsterdam
21:30
Be Who You Wannabee
De Beuk, Barendrecht
21:30
Blue Kat Fish / Giant Chicken
Vestzaktheater Biggelmee, Alblasserdam
21:45
Hans Vermeulen en de Rest
Remigius, Duiven
22:00
Purple Rainbow
De Fles, Spijkenisse
22:00
DanceAMP: Johan Gielen + Cor Fijneman
Mezz, Breda
22:00
Superstijl
Bibelot, Dordrecht
22:00
The Hard Way LIVE
Nieuwe Nor, Heerlen
22:00
Breek: 5 year anniversary edition met o.a. Technimatic
Effenaar, Eindhoven
22:00
A-Part / Dr. Darkness / Lethal Injection / Partyraiser / Predator
Manifesto, Hoorn
23:00
Neophyte
Doornroosje, Nijmegen
23:00
The Tightropes
Victorie, Alkmaar
23:00
9.23 ft. De Sluwe Vos
Burgerweeshuis, Deventer
23:00
Sabotage
Hedon, Zwolle
zondag 28 september 2014
Hadewych Minis
Theater Walhalla, Rotterdam
14:00
Festival RASAMania!: Shantala Subramanyam
RASA, Utrecht
15:00
Plato Planet
De Oosterpoort, Groningen
15:00
Blue Grass Boogiemen
Het Bolwerk, Sneek
15:00
In Gesprek Met Mijn Moordenaar
Theater Meerzigt, Eastermar
15:00
Trijntje Oosterhuis - Acoustic Sunday Sessions
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
15:30
Revölvo
Mezz, Breda
15:30
Dave McGraw & Mandy Fer
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
16:00
MMM: Jaguar (UK) + Vortex + Wizard (D) + Salem (UK) + Avenger (UK)
Little Devil, Tilburg
16:00
Paul Batto
The Lane, Oostburg
16:00
Qetiq
Burgerweeshuis, Deventer
Shawn James & The Shapeshifters
Podium 't Beest, Goes
16:00
Ellen ten Damme
Concerto, Amsterdam
16:00
JPK Band
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
16:15
Number Nine
Gigant, Apeldoorn
16:30
Arthur Adam
Mezz, Breda
17:00
Ben Granfelt
De Fles, Spijkenisse
18:00
Join The Cavalry
dB's, Utrecht
18:00
Joost De Lange Rock/Blues Experience
Taverne, Bergen
19:00
Scott H. Biram + Support
Iduna, Drachten
19:30
Albert Hammond Sr.
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Sinead O' Connor
Melkweg, Amsterdam
19:30
Blues On The Rockz
Café de Pilaren, Alkmaar
20:00
Asaf Avidan
Koninklijke Muntschouwburg, Brussel
20:00
Jochem Myjer
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
First Aid Kit
Botanique, Brussel
20:00
De Beste Singer-Songwriter van Nederland
Paradiso, Amsterdam
20:00
Strand Of Oaks
Trix, Antwerpen
The Casualties
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
BIRD presents The Foreign Exchange
BIRD, Rotterdam
20:00
Nishe Presents… ReaZun
The Breakfast Club
BIRD, Rotterdam
20:00
50 jaar Kinks
Estrado, Harderwijk
Dutch Bacon Brothers
(Bar Restaurant) Sijf, Rotterdam
20:00
Yori Swart + Robin Borneman
Groene Engel, Oss
20:00
Blackberry'n Mr. Boo-Hoo
Den Heilige Cornelius, Roermond
20:15
Stevie Ann
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Oscar and the Wolf
EKKO, Utrecht
A.J. Croce
Gigant, Apeldoorn
21:00
The Smiths Indeed
Patronaat, Haarlem
21:00
Hedon Presents: The Muncks / Dear Steve
Hedon, Zwolle
21:00
Playyard
Musicon, Den Haag
Nick Howard
Paradiso, Amsterdam
21:30
De Kift
LantarenVenster, Rotterdam
22:00
Heidi Happy
Paradiso, Amsterdam
maandag 29 september 2014
Asaf Avidan
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
First Aid Kit
Melkweg, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Cabaretteketet
Parktheater, Eindhoven