Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
De Oosterpoort
Groningen
21:30
Bibelot
Dordrecht
19:30
Iduna
Drachten
21:00
N9
Eeklo
20:15
De Doelen
Rotterdam
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Dizzy
Rotterdam
20:00
C.C. Den Herd
Bladel
De Casino
Sint-Niklaas
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
21:30
Little Devil
Tilburg
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
De Pompstee
Roden
15:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
Paard
Den Haag
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
De Fles
Spijkenisse
23:30
Vera
Groningen
22:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Winston
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Paradiso
Amsterdam
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
De Bakkerij
Castricum
20:00
Flint
Amersfoort
14:30
Independent Outlet
Amsterdam
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
19:30
The Rock Temple
Kerkrade
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Musis
Arnhem
18:00
Independent Outlet
Amsterdam
14:00
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Podium onder de toren
Grootschermer
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
In The Woods
Lage Vuursche
20:00
Hedon
Zwolle
21:00
Café Torenzicht
Lienden
21:00
J.C. De Bunker
Gemert
Ethias Arena
Hasselt
21:00
Patronaat
Haarlem
21:00
SuperMarkt
Den Haag
20:30
Twentietoe
Tiel
22:30
Blok 10
Horst
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Lotto Arena
Antwerpen
The Rambler
Eindhoven
22:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Azotod
De Meern
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
18:00
De Reünie
Geleen
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
14:00
Hofman
Utrecht
20:00
P60
Amstelveen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
22:00
Doornroosje
Nijmegen
19:00
Doornroosje
Nijmegen
17:00
De Fles
Spijkenisse
20:00
Tivoli
Utrecht
16:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
23:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Metropool
Hengelo
22:00
Ernesto's
Sittard
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
O.J.C. Walhalla
Sevenum
14:30
Cellebroederskapel
Maastricht
16:00
Dizzy
Rotterdam
13:15
Theater 1892
Zoetermeer
22:00
Effenaar
Eindhoven
Hedon
Zwolle
21:00
Azotod
De Meern
Melkweg
Amsterdam
19:30
Vk*
Brussel
20:00
De Pul
Uden
18:00
Little Devil
Tilburg
23:00
MC Theater
Amsterdam
14:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:30
Patronaat
Haarlem
013
Tilburg
013
Tilburg
22:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
dB's
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
15:30
BIRD
Rotterdam
20:00
P3
Purmerend
22:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Zaal Dijk
Lemele
Melkweg
Amsterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
zaterdag 19 april 2014
20:30
Kraantje Pappie
De Oosterpoort, Groningen
21:30
Kraak & Smaak
Bibelot, Dordrecht
19:30
Kleine Prijs van Fryslân
Iduna, Drachten
21:00
Keith & Tex
N9, Eeklo
20:15
Karsu Dönmez
De Doelen, Rotterdam
Kaiser Chiefs
De Oosterpoort, Groningen
21:00
John Engels
Dizzy, Rotterdam
20:00
Jochen Otten
C.C. Den Herd, Bladel
JeBroer
De Casino, Sint-Niklaas
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Schaffelaartheater, Barneveld
21:30
Jacky Checker
Little Devil, Tilburg
21:00
Jacco Gardner
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Instant Karma
De Zwerver, Oostende
20:00
In the Name of / Queen Forever / The Breezer Experience
De Pompstee, Roden
15:00
Ilse Huizinga vocal day jazz trip Easter Special
De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Ilse DeLange
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
Herman Brood Academie On Tour
Paard, Den Haag
14:15
Hayo Boerema
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
Harris / Parris
De Fles, Spijkenisse
23:30
Harm's Fork
Vera, Groningen
22:00
Gravlund / OHFOURSIX / Pussyfoot / Stickbuzzer / Tekknaa
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Good Meat / Salisbury / Villa Zeno
Winston, Amsterdam
Glennis Grace
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Figo & Alaa Fifty feat. DJ Martin
Paradiso, Amsterdam
21:00
Fates Warning
De Bosuil, Weert
21:00
Engel & Just
De Bakkerij, Castricum
20:00
Emilio Guzman
Flint, Amersfoort
14:30
Elle Bandita
Independent Outlet, Amsterdam
20:15
Edsilia Rombley
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Edmar Castanada Trio
LantarenVenster, Rotterdam
19:30
Dressed to Kiss
The Rock Temple, Kerkrade
Douwe Bob
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
Dolf Jansen
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Diederik van Vleuten
Musis, Arnhem
18:00
Death Alley
Independent Outlet, Amsterdam
14:00
De Nieuwe Wildernis in Concert
Ziggo Dome, Amsterdam
19:30
De Nieuwe Wildernis in Concert
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte
Podium onder de toren, Grootschermer
20:00
De Bloeiende Maagden
Theater Bellevue, Amsterdam
23:00
Dave Dope / The Vizitor
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Dan Bern
In The Woods, Lage Vuursche
20:00
Customs
Hedon, Zwolle
21:00
Crazy Daisy
Café Torenzicht, Lienden
21:00
Crashinasecond
J.C. De Bunker, Gemert
Clouseau
Ethias Arena, Hasselt
21:00
Cloudriders presents bassball: Rubbermade
Patronaat, Haarlem
21:00
CHEATERS
SuperMarkt, Den Haag
20:30
Blackstroke / Dirty Colours / Stranded / Synergy Protocol
Twentietoe, Tiel
22:30
Balls Of Steel / Barracuda / Black Pearl / Deaf Old People
Blok 10, Horst
20:00
B-Brave
Vorstin, Hilversum
20:00
Audio Adam / Dudettes
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Arsenal
Lotto Arena, Antwerpen
Andy Frasco & The UN Band (USA) - (Party Blues)
The Rambler, Eindhoven
22:00
Amsterdam Soul Club
De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Amsterdam Klezmer Band / BlackBoxRed / Danny Vera
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Amstel Cover Band Qmusic presenteert: Het foute uur!
Azotod, De Meern
20:00
3J'S
Theater de Spiegel, Zwolle
18:00
32 Ohm / Model Depose / Portrait / Roza Parks / Sugarcane
De Reünie, Geleen
zondag 20 april 2014
19:30
ZO! Gospel Choir
Paradiso, Amsterdam
20:00
Willeke Alberti
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
14:00
THISSFest Roadshow
Hofman, Utrecht
20:00
The Skatalites
P60, Amstelveen
20:30
The Kyteman Orchestra
De Oosterpoort, Groningen
22:00
Sunday Sun
Doornroosje, Nijmegen
19:00
Sleepy Sun
Doornroosje, Nijmegen
17:00
Shaggy Dogs
De Fles, Spijkenisse
20:00
Reiziger / The Fire Harvest
Tivoli, Utrecht
16:30
Pieter Derks
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Piepschuim
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
23:00
Pelican Fly
Tolhuistuin, Amsterdam
Novastar
Metropool, Hengelo
22:00
N-Yanggg's Pasen
Ernesto's, Sittard
21:00
Mud Morganfield
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Mister and Mississippi
Hedon, Zwolle
20:00
Mary's Little Lamb
O.J.C. Walhalla, Sevenum
14:30
Marike Jager
Cellebroederskapel, Maastricht
16:00
John Engels
Dizzy, Rotterdam
13:15
Jeffry Bonnet
Theater 1892, Zoetermeer
22:00
It All Started In The Nineties
Effenaar, Eindhoven
Herman Brood Academie
Hedon, Zwolle
21:00
Handsome Poets / Rigby / Seven to Eleven
Azotod, De Meern
Halestorm
Melkweg, Amsterdam
19:30
Gentleman's Dub Club Soundsystem / Mungo's Hi Fi / Radikal Guru / So
Vk*, Brussel
20:00
FM (UK)
De Pul, Uden
18:00
Finterforst / Trollfest
Little Devil, Tilburg
23:00
Evian Christ
MC Theater, Amsterdam
14:00
Eggbangers Ball
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:30
Dub Trio
Patronaat, Haarlem
Douwe Bob - middagshow
013, Tilburg
Douwe Bob
013, Tilburg
22:00
DJ Erwin Peeters / Rob Spijker
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Dead Ghosts / White Mystery
dB's, Utrecht
20:15
Customs
De Helling, Utrecht
20:00
Circa Waves
Paradiso, Amsterdam
15:30
Chloe Charles
BIRD, Rotterdam
20:00
Carel Kraayenhof
P3, Purmerend
22:00
Boogie Nights
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Bökkers
Zaal Dijk, Lemele
Blood Red Shoes
Melkweg, Amsterdam
20:00
Ambrose Akinmusire
BIRD, Rotterdam