Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Doka - Volkshotel
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
V11
Rotterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Zinin
Nijverdal
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Nieuwe Kolk
Assen
ATLAS Theater
Emmen
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Werftheater
Utrecht
00:00
Theater PePijn
Den Haag
00:00
De Dialoog
Ermelo
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater Ludens
Voorburg
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bouwkunde
Deventer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
00:00
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
00:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
00:00
ATLAS Theater
Emmen
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
00:00
BREStheater
Brielle
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
00:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Theater De Storm
Winterswijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Hofpoort
Coevorden
De Maaspoort
Venlo
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Spil
Roeselare
Theater aan de Schie
Schiedam
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Jan van Besouw
Goirle
18:00
Trix
Antwerpen
18:00
Poppodium Volt
Sittard
18:30
Trix
Antwerpen
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
Dynamo
Eindhoven
19:00
Grote Kerk
Elburg
Melkweg
Amsterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
Simplon
Groningen
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Effenaar
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
19:45
Podium Victorie
Alkmaar
19:45
Markant Uden
Uden
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
't Theaterke
Best
20:00
Theater Sneek
Sneek
donderdag 05 maart 2020
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Ali B - Koorts
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Fresku - Voordat het te laat is
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Hoftheater, Raalte
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Hadewych Doet De Dames
Theater de Stoep, Spijkenisse
Vreemde Kostgangers
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
Theater Idea, Soest
20:15
The Soul Preacher
Munttheater, Weert
20:15
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Diamond Head / Saxon
Doornroosje, Nijmegen
20:15
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Diamanda Dramm / Maya Fridman
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Jim Bakkum
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Forever Amy
Hedon, Zwolle
20:30
Meute
Paradiso, Amsterdam
20:30
Een halfje purper - Frans Mulder en Diederick Ensink - Brieven aan mij
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Daan Boom
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Eric Vloeimans
Paard, Den Haag
20:30
Rayen Panday - Trigger
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Missio
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Anuar - EERLIJK
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Celine Cairo - Birds of Paradise
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven
Posttheater, Arnhem
20:30
Sven Ratzke - Where are we now
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Daan Boom - De Eerste
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Kruidkoek
Bimhuis, Amsterdam
20:30
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Doka Live | The Resurrection
Doka - Volkshotel, Amsterdam
21:00
Canshaker Pi
Vera, Groningen
Donna Blue
V11, Rotterdam
22:00
The Homesick
Paradiso, Amsterdam
vrijdag 06 maart 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Theater Zinin, Nijverdal
Sara Kroos - Verte
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Nieuwe Kolk, Assen
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
ATLAS Theater, Emmen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Werftheater, Utrecht
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
De Dialoog, Ermelo
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Podium Hoge Woerd, De Meern
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Ludens, Voorburg
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bouwkunde, Deventer
Kasper van der Laan - 1 Kilo
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lebbis - De Ervaring
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Best of... Ton Kas
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
00:00
Ocobar - Holland-Amerika Lijn
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
00:00
Mart Hillen In Concert
De Schattelijn, Geertruidenberg
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
00:00
Tim Knol - Lost & Found II
ATLAS Theater, Emmen
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
00:00
The Bentleys - To Liverpool And Back
BREStheater, Brielle
00:00
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand
Theater de Bussel, Oosterhout
00:00
Leoni Jansen - Uitgekleed
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Danny Vera - The Lone Stranger
Theater De Storm, Winterswijk
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater Hofpoort, Coevorden
Dominic Seldis
De Maaspoort, Venlo
The Soul Preacher
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
De Harmonie, Leeuwarden
00:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Theater de Schalm, Veldhoven
Tineke Schouten - Highlights
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
De Spil, Roeselare
Kommil Foo - Oogst
Theater aan de Schie, Schiedam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Maagd, Bergen op Zoom
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Claudia de Breij - NU
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Jan van Besouw, Goirle
18:00
Heavy Psych Sounds Fest Antwerpen
Trix, Antwerpen
18:00
Kunstbende
Poppodium Volt, Sittard
18:30
Starset
Trix, Antwerpen
19:00
Het Koninklijk Concertgebouworkest
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:00
Angelus Apatrida / Evil Invaders
Dynamo, Eindhoven
19:00
The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands
Grote Kerk, Elburg
Shaed
Melkweg, Amsterdam
19:00
W:O:A Metal Battle veldslag west
Baroeg, Rotterdam
Kraantje Pappie
Simplon, Groningen
MaYaN
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
An Evening With Knives
Effenaar, Eindhoven
IAMDDB
Melkweg, Amsterdam
19:45
Ruben Annink
Podium Victorie, Alkmaar
19:45
Rowwen Heze
Markant Uden, Uden
20:00
O'G3NE
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
JW Roy
't Theaterke, Best
20:00
3J'S
Theater Sneek, Sneek