Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Volta
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
People's Place
Amsterdam
Grenswerk
Venlo
Vooruit
Gent
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Poppodium Volt
Sittard
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Mezz
Breda
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
21:30
Vera
Groningen
Theater de Kom
Nieuwegein
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
18:30
Trix
Antwerpen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Parel van Zuilen
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theater de Kom
Nieuwegein
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Goudse Schouwburg
Gouda
Schuur
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Zaantheater
Zaandam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
The Blue Room Sessions
's-Hertogenbosch
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
013
Tilburg
20:30
BIRD
Rotterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Meervaart
Amsterdam
C.C. Strombeek
Grimbergen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Goudse Schouwburg
Gouda
CCXL Theater
Vlissingen
De Domijnen
Sittard
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Sneek
Sneek
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Odeon
Zwolle
Dokbox
Gent
Theaterhotel Almelo
Almelo
Zuiderpershuis
Antwerpen
15:00
Cultura
Ede
19:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:00
G.C. Den Dries
Retie
Tolhuistuin
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Lux
Nijmegen
20:00
dB's
Utrecht
20:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
zondag 30 april 2017
20:00
Electric Guest
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Fink
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Emma Ruth Rundle
Paard, Den Haag
20:00
The Elvis Concert 2017 - The 40th Anniversary Tour
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Awakening Sun
Little Devil, Tilburg
20:00
Jake Miller
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Dead Guitars
dB's, Utrecht
Joe Goddard
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
KEBU
Volta, Amsterdam
20:00
Venice
Theater de Spiegel, Zwolle
Fink’s Sunday Night Blues Club
People's Place, Amsterdam
Seun Kuti & Egypt 80
Grenswerk, Venlo
Het Zesde Metaal
Vooruit, Gent
20:15
Wouter Hamel - Theatertournee 2017
De Doelen, Rotterdam
20:15
Cristina Branco - Insomnia
Flint, Amersfoort
20:30
Mor Karbasi
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Buma Boy Edgarprijs 2016: Wilbert de Joode
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Valerie June
BIRD, Rotterdam
20:30
Carate Urio Orchestra
Poppodium Volt, Sittard
Nikki Hill
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Little Hurricane
Mezz, Breda
21:00
The Wytches
Stroomhuis, Eindhoven
21:30
Wolf People
Vera, Groningen
maandag 01 mei 2017
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Kom, Nieuwegein
Youp van 't Hek - Licht
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
18:30
Bebe Rexha
Trix, Antwerpen
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER
De Nieuwe Kolk, Assen
Shawn Mendes
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Ruth Jacott
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
The Japanese House
Trix, Antwerpen
20:00
Steve Gadd
Metropool, Hengelo
20:00
Venice
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Chantal Acda
Paradiso, Amsterdam
20:00
George Clinton & Parliament Funkadelic
Paradiso, Amsterdam
20:00
hey violet
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Venice
Oude Luxor Theater, Rotterdam
JW Roy
De Parel van Zuilen, Utrecht
20:15
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Valerie June
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Tim O'Brien
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
dinsdag 02 mei 2017
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Kom, Nieuwegein
Youp van 't Hek - Licht
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Marc-Marie Huijbregts
Goudse Schouwburg, Gouda
Matroesjka - Brainwash
Schuur, Haarlem
Mike Boddé - De Geurige Man
Parktheater, Eindhoven
Sanne Wallis de Vries - Gut
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
19:30
Pokey Lafarge
Paradiso, Amsterdam
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Joanne Shaw Taylor
Paradiso, Amsterdam
John Mayer
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Jr. Mack & Blind B and the Visionaires
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Akae Beka
Melkweg, Amsterdam
Miss Montreal
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Paul de Munnik
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Frank Boeijen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
De Dijk - GROEF
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Tinariwen
Doornroosje, Nijmegen
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Zaantheater, Zaandam
20:30
Cristina Branco - Menina
De Oosterpoort, Groningen
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Fred Eaglesmith
The Blue Room Sessions, 's-Hertogenbosch
20:30
Splashh
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
The Elvis Concert
013, Tilburg
20:30
Banda Magda
BIRD, Rotterdam
woensdag 03 mei 2017
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Kom, Nieuwegein
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Meervaart, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Strombeek, Grimbergen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Marc-Marie Huijbregts
Goudse Schouwburg, Gouda
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
CCXL Theater, Vlissingen
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Domijnen, Sittard
Mike Boddé - De Geurige Man
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Daniel Lohues - Moi
Theater Sneek, Sneek
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Schouwburg Hengelo, Hengelo
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Odeon, Zwolle
Vök
Dokbox, Gent
De Dijk
Theaterhotel Almelo, Almelo
Pablo Francisco
Zuiderpershuis, Antwerpen
15:00
Maarten Peters
Cultura, Ede
19:00
The Elvis Concert 2017
Neushoorn, Leeuwarden
19:00
Revolting Cocks
G.C. Den Dries, Retie
Ozark Henry
Tolhuistuin, Amsterdam
John Mayer
Ziggo Dome, Amsterdam
Bebe Rexha
Paradiso, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Fred Eaglesmith
Paradiso, Amsterdam
20:00
Her Majesty
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Wilminktheater, Enschede
20:00
Patricia Kaas
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Tonbruket
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Venice
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Fay Claassen
Lux, Nijmegen
20:00
Jermain Bridgewater
dB's, Utrecht
20:00
Trevor Sensor
De Roode Bioscoop, Amsterdam