Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:15
Parktheater
Eindhoven
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Rotown
Rotterdam
Bitterzoet
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
21:00
De Zwerver
Oostende
22:00
Paradiso
Amsterdam
C.C. De Kruisboog
Tienen
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Hof 88
Almelo
C.C. De Werf
Aalst
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Parktheater
Eindhoven
De Meenthe
Steenwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Bellevue
Amsterdam
14:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
15:00
Concerto
Amsterdam
16:00
The Qube
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
P60
Amstelveen
Trix
Antwerpen
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Paradiso
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Duycker
Hoofddorp
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Duycker
Hoofddorp
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Het Witte Kerkje
Terheijden
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Statenzaal
Zwolle
20:30
Stathe
Utrecht
20:30
013
Tilburg
20:30
Luxor Live
Arnhem
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Winston
Amsterdam
21:30
Paradiso
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
BIRD
Rotterdam
22:00
Vera
Groningen
C.C. De Kruisboog
Tienen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Stoep
Spijkenisse
Grenswerk
Venlo
Witte Theater
IJmuiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C.C. Achterolmen
Maaseik
Theater Idea
Soest
Schaffelaartheater
Barneveld
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Molenberg
Delfzijl
Schouwburg Het Park
Hoorn
Het Klooster
Woerden
De Kunstmaan
Tilburg
Neushoorn
Leeuwarden
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Kennemer Theater
Beverwijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Kom
Nieuwegein
dinsdag 22 november 2016
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Ben Weaver
Patronaat, Haarlem
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
John buijsman hula blues
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Autechre
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
De Muze, Noordwijk
20:15
Jennie Lena / Joseph Clark - Tribute to Queen
De Doelen, Rotterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Parktheater, Eindhoven
20:30
Crooked Brothers
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Seafret + Siv Jakobsen
Rotown, Rotterdam
Girl Band
Bitterzoet, Amsterdam
Las Kellies
Paradiso, Amsterdam
21:00
Tyler Bryant & The Shakedown
De Zwerver, Oostende
22:00
Doomsquad
Paradiso, Amsterdam
woensdag 23 november 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Kruisboog, Tienen
Pieter Derks - Spot
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Theater de Schalm, Veldhoven
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Martijn Hillenius - De man in bonus
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Hof 88, Almelo
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. De Werf, Aalst
Youp van 't Hek - Licht
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Joep Onderdelinden - Taart!
Goudse Schouwburg, Gouda
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Marc-Marie Huijbregts
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Zaantheater, Zaandam
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Parktheater, Eindhoven
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Meenthe, Steenwijk
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Kom, Nieuwegein
Minou Bosua - Minoux
Theater 't Speelhuis, Helmond
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater aan de Schie, Schiedam
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Bellevue, Amsterdam
14:00
Ernst Bobbie en de Rest - Een Spannende Verjaardag voor Sinterklaas
Theaterhotel Almelo, Almelo
15:00
Robert Ellis
Concerto, Amsterdam
16:00
Little Mix
The Qube, Amsterdam
Meshuggah
Melkweg, Amsterdam
Sirenia / Týr / Unleash the Archers
P60, Amstelveen
Pierce the Veil
Trix, Antwerpen
20:00
Foy Vance
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
UB40
Paradiso, Amsterdam
The Analogues - Sgt. Pepper
Parktheater, Eindhoven
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Youssou N' Dour
De Roma, Antwerpen
20:00
Robert Ellis
Rotown, Rotterdam
20:00
Tuxedomoon
Paard, Den Haag
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Amphion, Doetinchem
B-Real
Duycker, Hoofddorp
Cameretten halve finale
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Dockter and the Biggs
Paard, Den Haag
20:00
John Mark Nelson
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Lord Digga / Opium
Duycker, Hoofddorp
The Bootleg Sixties
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Flint, Amersfoort
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Mini & Maxi
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Crooked Brothers
Het Witte Kerkje, Terheijden
20:30
Room Eleven
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Ben Weaver / Broeder Dieleman
Statenzaal, Zwolle
20:30
Peter Piek
Stathe, Utrecht
20:30
Living Colour
013, Tilburg
20:30
Nirvana door Zapp4
Luxor Live, Arnhem
21:00
Last Poets
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Blupaint EP release
Winston, Amsterdam
21:30
Hazel English
Paradiso, Amsterdam
22:00
Emil Landman
Merleyn, Nijmegen
22:00
Liselot van Oosterom
BIRD, Rotterdam
22:00
Doomsquad
Vera, Groningen
donderdag 24 november 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Kruisboog, Tienen
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Freek de Jonge - De Peiling
Theater de Stoep, Spijkenisse
Paceshifters / The Sore Losers
Grenswerk, Venlo
Daniël Arends - De Afterparty
Witte Theater, IJmuiden
Cameretten halve finale
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Achterolmen, Maaseik
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater Idea, Soest
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schaffelaartheater, Barneveld
Youp van 't Hek - Licht
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Purmaryn, Purmerend
Joep Onderdelinden - Taart!
De Molenberg, Delfzijl
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Schouwburg Het Park, Hoorn
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Het Klooster, Woerden
Anna Rune
De Kunstmaan, Tilburg
FeestDJRuud
Neushoorn, Leeuwarden
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Zaantheater, Zaandam
André Manuel - De Onzen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Leest, Waalwijk
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Kennemer Theater, Beverwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Kom, Nieuwegein