Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Theater het Pakhuis
Hoorn
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
De Maagd
Bergen op Zoom
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Manifesto
Hoorn
Bibelot
Dordrecht
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
De Engel
Den Helder
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Little Devil
Tilburg
21:45
Grounds
Rotterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Corneel
Lelystad
22:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
22:15
CHV Noordkade
Veghel
23:00
Gigant
Apeldoorn
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Hedon
Zwolle
23:00
Bimhuis
Amsterdam
23:00
Paard
Den Haag
23:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
23:30
Vera
Groningen
23:30
Luxor Live
Arnhem
00:00
Musis
Arnhem
00:00
DeLaMar
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
12:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
14:00
Mezz
Breda
14:00
Klokgebouw
Eindhoven
14:00
Groene Engel
Oss
14:00
Meervaart
Amsterdam
14:30
Theater Kleintje Kunst
Hilversum
15:00
Nieuwe Nor
Heerlen
15:00
Iduna
Drachten
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
15:00
Gemeenschapscentrum “De Zaal”
Stramproy
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
15:00
Het Bolwerk
Sneek
15:00
Theater Dakota
Den Haag
15:00
CHV Noordkade
Veghel
15:00
De Harmonie
Leeuwarden
15:00
PopEi
Eindhoven
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
15:30
De Buitenpoort
Huissen
16:00
dB's
Utrecht
16:00
Meervaart
Amsterdam
16:00
Cacaofabriek
Helmond
16:00
Stairway To Heaven
Utrecht
16:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
17:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:00
Patronaat
Haarlem
Melkweg
Amsterdam
19:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:00
Muziekcafé Tam Tam
Deurne
19:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
Patronaat
Haarlem
TivoliVredenburg
Utrecht
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
De Pul
Uden
Paleis 12
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Molen De Ster
Utrecht
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Groene Engel
Oss
20:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:15
Doornroosje
Nijmegen
zaterdag 03 november 2018
20:30
Prince Tribute Band
De Speeldoos, Vught
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater het Pakhuis, Hoorn
20:30
Flip Noorman - De Big One
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
De Meerpaal, Dronten
20:30
Lakshmi - Adem
BREStheater, Brielle
20:30
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
De Maagd, Bergen op Zoom
21:00
Julian Velard
Hedon, Zwolle
21:00
Vive La Fête
Manifesto, Hoorn
Tim Knol
Bibelot, Dordrecht
Feuerengel
Cacaofabriek, Helmond
21:00
Palace Winter / Saint Helena Dove
Rotown, Rotterdam
21:00
LikeU2 / Simple Creed
De Bosuil, Weert
21:00
Het Zesde Metaal
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
100%NL Meezingfeest
De Engel, Den Helder
21:00
Sounds Of Seattle
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Tsar Bompa + Whorses
Altstadt, Eindhoven
21:00
Gruppo Sportivo
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Kings Like Us
Little Devil, Tilburg
21:45
Gerardo Rosales Sextet + LatinXpress
Grounds, Rotterdam
22:00
Eleanor Friedberger
Paradiso, Amsterdam
22:00
Zer00's Heroes
Corneel, Lelystad
22:00
Kenny Knots
Cactus Muziekcentrum, Brugge
22:15
Mike & Petar
CHV Noordkade, Veghel
23:00
Ellipsis
Gigant, Apeldoorn
23:00
Fiesta Macumba
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Superstijl
Hedon, Zwolle
23:00
Rough Diamonds Round Midnight
Bimhuis, Amsterdam
23:00
VOLTAGE: Raw & Uncut
Paard, Den Haag
23:00
Chris Stussy
ECI Cultuurfabriek, Roermond
23:30
Tommy and the Commies
Vera, Groningen
23:30
Syntax
Luxor Live, Arnhem
zondag 04 november 2018
00:00
Lavinia Meijer - Untitled 1
Musis, Arnhem
00:00
Iris Hond - Bewogen
DeLaMar, Amsterdam
After Ilyas - More Tba
Sugar Factory, Amsterdam
12:00
So What's Next?
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
14:00
ROOTZZ 2018
Mezz, Breda
14:00
Tributeland
Klokgebouw, Eindhoven
14:00
KVA on Broadway - Studie-orkest KVA
Groene Engel, Oss
14:00
Eric Minh Cuong Castaing & 4WEST
Meervaart, Amsterdam
14:30
Ryan van den Akker - Zoet-Zuur
Theater Kleintje Kunst, Hilversum
15:00
Southern Roots Festival
Nieuwe Nor, Heerlen
15:00
Eric Gales
Iduna, Drachten
15:00
Het Amsterdam van Wim Sonneveld (reprise)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
15:00
Frans Pollux
Gemeenschapscentrum “De Zaal”, Stramproy
15:00
The King's Singers - Gold
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
15:00
Joia - Zacht
Theater Walhalla, Rotterdam
15:00
Al Holliday and the East Side Rhythm Band
Het Bolwerk, Sneek
15:00
Hans Dulfer plays Blues
Theater Dakota, Den Haag
15:00
Uncle Vernon
CHV Noordkade, Veghel
15:00
Hadewych Minis - Minis Plus
De Harmonie, Leeuwarden
15:00
ThomC live in POPEI
PopEi, Eindhoven
15:30
Chris Ronald Trio
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
15:30
The Brew
De Buitenpoort, Huissen
16:00
Boppin' the Rock presents Shaun Young & The Texas Blue Dots
dB's, Utrecht
16:00
De Zwanen en de anderen ICKFEST Ballet National de Marseille
Meervaart, Amsterdam
16:00
PopUp! - Bear Valour
Cacaofabriek, Helmond
16:00
VOF De Kunst
Stairway To Heaven, Utrecht
16:00
Roseland Quartet
Schouwburg Hengelo, Hengelo
17:00
Nineties Productions - NOIR
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:00
State Champs
Patronaat, Haarlem
Idles
Melkweg, Amsterdam
19:00
Roosevelt
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:00
Barbara Gogan
Muziekcafé Tam Tam, Deurne
19:00
Mystifier
Little Devil, Tilburg
19:30
Avishai Cohen
Melkweg, Amsterdam
Lacuna Coil
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Bernstein Story - Harmonie TOG Welten Txemi Etxebarria
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
The Dutch - 'Sunday Afternoon' single presentatie
Patronaat, Haarlem
Superorganism
TivoliVredenburg, Utrecht
The Human League
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Luka Bloom
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:00
Lene Lovich Band
Iduna, Drachten
20:00
Avec
Altstadt, Eindhoven
20:00
The Analogues
Zaantheater, Zaandam
20:00
Trampled by Turtles
Tolhuistuin, Amsterdam
Abba Gold
Martiniplaza, Groningen
20:00
GoGo Penguin
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
St. Paul & The Broken Bones
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Racoon
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Vinchenzo
Patronaat, Haarlem
20:00
The Hydden
De Pul, Uden
Indochine
Paleis 12, Brussel
20:00
Dream Wife
Paradiso, Amsterdam
20:00
Kadavar
Paard, Den Haag
5 Seconds of Summer
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Darlingside
TivoliVredenburg, Utrecht
Agnes Obel / David Byrne
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Emancipator Ensemble
Luxor Live, Arnhem
20:00
The Progressive Alliance
Effenaar, Eindhoven
20:00
The Stangs
Gigant, Apeldoorn
20:00
Andy Shauf
Molen De Ster, Utrecht
20:00
Yamantaka // Sonic Titan
Melkweg, Amsterdam
20:00
Olden Yolk
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Intergalactic Lovers
Luxor Live, Arnhem
20:00
Layla Zoe / Sugaray Rayford Blues Band
De Bosuil, Weert
20:00
Matt Bianco
De Flux, Zaandam
20:00
Jazzclub Zuid Limburg - Marc Huynen & Friends: Sad songs and groovy tu
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Daniel Calderas - muziekproeverij
Groene Engel, Oss
20:00
Vera Jonas Experiment
De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:15
Curtis Harding / Roufaida
Doornroosje, Nijmegen