Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Cultura
Ede
00:00
Wesopa Weesp
Weesp
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Posttheater
Arnhem
Deventer Schouwburg
Deventer
C.C. De Kimpel
Bilzen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Flint
Amersfoort
Theater PePijn
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
C.C. De Kruisboog
Tienen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater Ludens
Voorburg
De Zwaan
Uitgeest
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
18:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
19:00
CHV Noordkade
Veghel
19:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Paard
Den Haag
19:30
P3
Purmerend
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Patronaat
Haarlem
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Pul
Uden
20:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
C.C. 't Aambeeld
Aartselaar
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
OC De Witte Merel
Lint
20:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
Alter Schlachthof
Eupen
20:00
Hedon
Zwolle
Ahoy
Rotterdam
20:00
Fort33
Leusden
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
De Maaspoort
Venlo
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:30
Hedon
Zwolle
Gigant
Apeldoorn
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Grenswerk
Venlo
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Effenaar
Eindhoven
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
EKKO
Utrecht
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
Fluor
Amersfoort
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Muziekpodium De Slotplaats
Bakkeveen
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Mezz
Breda
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Altstadt
Eindhoven
21:00
Vera
Groningen
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Kerk van de Evangelische Broedergemeente
Zeist
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Manifesto
Hoorn
21:00
Xinix
Nieuwendijk
21:30
Q-Factory
Amsterdam
21:30
Stage Music Cafe
Eindhoven
vrijdag 25 januari 2019
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Clean Pete - Afblijven
Cultura, Ede
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
Wesopa Weesp, Weesp
00:00
Dorona Alberti - Käsebrot
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Posttheater, Arnhem
Brigitte Kaandorp - Eh...
Deventer Schouwburg, Deventer
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. De Kimpel, Bilzen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Flint, Amersfoort
Nathalie Baartman - Breek
Theater PePijn, Den Haag
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
DeLaMar, Amsterdam
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Kruisboog, Tienen
Maartje & Kine - Vibrato
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater Ludens, Voorburg
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
De Zwaan, Uitgeest
Mahler 9 - Nationaal Jeugd Orkest o.l.v. Gustavo Gimeno
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Bad Suns
Melkweg, Amsterdam
18:30
Eleftheria Arvanitaki
Melkweg, Amsterdam
19:00
De Profundis / Skeletal Remains / Terrorizer
Gebr. De Nobel, Leiden
19:00
Nacht van de Noordkade
CHV Noordkade, Veghel
19:00
BlackRitual1: Cultus + Dystopia + Soul Dissolution (B) + Verval
Little Devil, Tilburg
19:30
Joost
Paard, Den Haag
19:30
Geano Vayn / Jay Junior - FRIS
P3, Purmerend
19:30
J.S. Ondara
Paradiso, Amsterdam
19:45
Navarone
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
K's Choice
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Knight of the Guitar II
Patronaat, Haarlem
Years & Years
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Amy Shark
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Banner
Paard, Den Haag
20:00
The Sore Losers
Bibelot, Dordrecht
20:00
Zoot Woman
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jonna Fraser
De Pul, Uden
20:00
Vive La Fête
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Hans Dulfer plays Blues
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Bertolf - Soelaas
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater RhederArt, Dieren
20:00
Alain Clark
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
The Kik Hertaalt!
Agnietenhof, Tiel
20:00
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
Orpheus, Apeldoorn
Durand Jones & the Indications / Sea Moya
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Stacie Collins
Spirit of 66, Verviers
20:00
Juanito Makandé
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Khruangbin
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
The Black Fall
Metropool, Hengelo
20:00
Free Cake For Every Creature
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
C.C. 't Aambeeld, Aartselaar
20:00
$hirak
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Broeder Dieleman / Frans Grapperhaus / Wannes Cappelle
OC De Witte Merel, Lint
20:00
BillyBio
Dynamo, Eindhoven
20:00
Habitants
Alter Schlachthof, Eupen
20:00
Hedon Zwaar Presents: Voorronde Metal Battle Overijssel
Hedon, Zwolle
Vrienden van Amstel Live
Ahoy, Rotterdam
20:00
De Grote Prijs van Leusden - voorronde
Fort33, Leusden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Sneek, Sneek
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Alison Moyet
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Cabaretvoorstelling Nationaal Theaterweekend
De Maaspoort, Venlo
TenTemPiés
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Lakshmi - Adem
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
De Eddy Zoëy Band - De geschiedenis van de NL’s-talige popmuziek
De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Katinka Polderman
De Maaspoort, Venlo
20:15
Koor FeniX
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:30
Boef
Hedon, Zwolle
Physical Graffiti
Gigant, Apeldoorn
20:30
This Is Jackson - Thriller
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
DeWolff
Grenswerk, Venlo
20:30
Fernando Lameirinhas - CUBA IN
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pussy Riot
Effenaar, Eindhoven
20:30
Liam Finn / Neil Finn
Paradiso, Amsterdam
20:30
Pigalle 44 & The Rosenbergs
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Paul de Munnik
Cpunt Theater, Hoofddorp
Alcuna Wilds (EP release)
EKKO, Utrecht
20:30
Blind Date Cabaret
Meervaart, Amsterdam
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Chassé Theater, Breda
Therapy?
Fluor, Amersfoort
20:30
Jack Broadbent
BIRD, Rotterdam
20:30
Annie Kinsella / Kieran Goss
Muziekpodium De Slotplaats, Bakkeveen
20:30
Gorefunest
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Punkrock Riot: White Russian Records edition
Mezz, Breda
20:30
Pizza Knife
Paard, Den Haag
20:30
Daisy Correia
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:45
Feral Tides
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Cry / Jiri11
Nieuwe Nor, Heerlen
Spitfire (BE)
Altstadt, Eindhoven
21:00
Meindert Talma
Vera, Groningen
21:00
Maurice van Hoek
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
AMMAR 808
Grounds, Rotterdam
21:00
Dayna Kurtz
Kerk van de Evangelische Broedergemeente, Zeist
21:00
Professor Nomad Sessions Tribute to David Bowie
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Manifesto, Hoorn
21:00
Jick Munro & The Amazing Laserbeams
Xinix, Nieuwendijk
21:30
Rejoicer
Q-Factory, Amsterdam
21:30
Cannonball Cletus & Spitlip @ Stage Music Cafe
Stage Music Cafe, Eindhoven