Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:30
De Casino
Sint-Niklaas
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:30
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Luxor Live
Arnhem
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
De Nijverheid
Utrecht
20:30
Corneel
Lelystad
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Paard
Den Haag
20:30
CHV Noordkade
Veghel
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Grenswerk
Venlo
20:30
Figi Theater
Zeist
20:30
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
21:00
P60
Amstelveen
21:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
21:00
So What!
Gouda
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
21:00
Groene Engel
Oss
Merleyn
Nijmegen
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:15
CHV Noordkade
Veghel
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
De Marktkantine
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Storm
Winterswijk
Beneluxtheater
Berlicum
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Jan van Besouw
Goirle
00:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Werftheater
Utrecht
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Kulturhus Holten
Holten
De Kunstgreep
Oostzaan
Spant!
Bussum
Agnietenhof
Tiel
Theater Bouwkunde
Deventer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Ogterop
Meppel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Singer Theater
Laren
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
00:00
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Parkgebouw
Rijssen
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
00:00
De Hofnar
Aalten
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
BREStheater
Brielle
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Flint
Amersfoort
Kennemer Theater
Beverwijk
Flint
Amersfoort
De Harmonie
Leeuwarden
00:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
JVC De Schuit
Katwijk
C.C. Belgica
Dendermonde
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De Weijer
Boxmeer
Parktheater
Eindhoven
14:00
PopEi
Eindhoven
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
16:30
Little Devil
Tilburg
17:00
AFAS Live
Amsterdam
18:00
Lourdeskerk
Scheveningen
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Q-Factory
Amsterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
19:00
Simplon
Groningen
19:00
De Bosuil
Weert
vrijdag 06 maart 2020
20:30
Anuar - EERLIJK
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Rietveld Theater, Delft
20:30
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
De Casino, Sint-Niklaas
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Celine Cairo - Birds of Paradise
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Posttheater, Arnhem
20:30
Sjors van der Panne - Theatertour 2019/2020 ‘Altijd zo gegaan’
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Vera Mann - Goesting
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première
De Toegift, Den Hoorn
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Shht
Luxor Live, Arnhem
Kraak & Smaak
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
The Preacher Men - Blue
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Hullabaloo
Spirit of 66, Verviers
20:30
Donna Blue
De Nijverheid, Utrecht
20:30
Max Meser Group
Corneel, Lelystad
20:30
Back to the Golden Years - Dr. JOHN discotheek reunie
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Keep It Cash
Bibelot, Dordrecht
20:30
Paardcafé: GUAP Night
Paard, Den Haag
20:30
Luistercafé
CHV Noordkade, Veghel
20:30
Josbros / Sor
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Bohren und der Club of Gore / Gore
Grenswerk, Venlo
20:30
Leonie Meijer
Figi Theater, Zeist
20:30
The Young Folk
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:30
Ava / Kudsi Ergüner
Bimhuis, Amsterdam
21:00
(Sandy) Alex G
Vera, Groningen
21:00
Stones Sessions
P60, Amstelveen
21:00
jazzcafé: Ben van den Dungen Kwartet
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
21:00
Hallo Venray
So What!, Gouda
21:00
ICE
Rotown, Rotterdam
21:00
Mamihlapinatapai
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Electric Feathers
De Nieuwe Anita, Amsterdam
21:00
Sari Schorr & Ray Stepien Trio
Groene Engel, Oss
Canshaker Pi
Merleyn, Nijmegen
22:00
Baby Rose
Paradiso, Amsterdam
22:00
LIVE: No Excuse, Tribute to Rock Music!
Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Blunderbuzz
Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:15
Fabian
CHV Noordkade, Veghel
23:00
Hemka / Paula Temple
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Reinier Zonneveld
De Marktkantine, Amsterdam
zaterdag 07 maart 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Rayen Panday - Trigger
Theater De Storm, Winterswijk
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater De Storm, Winterswijk
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Beneluxtheater, Berlicum
NITS - Nits 2019-2020
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Jan van Besouw, Goirle
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Werftheater, Utrecht
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater PePijn, Den Haag
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Kulturhus Holten, Holten
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
De Kunstgreep, Oostzaan
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Spant!, Bussum
Sven Ratzke - Where are we now
Agnietenhof, Tiel
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bouwkunde, Deventer
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Ogterop, Meppel
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Singer Theater, Laren
00:00
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Carel Kraayenhof - Dwaze Tijd
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Fuse Live
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
00:00
Ocobar - Holland-Amerika Lijn
Theater Ludens, Voorburg
00:00
Mart Hillen In Concert
Parkgebouw, Rijssen
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
De Harmonie, Leeuwarden
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Theater de Speeldoos, Baarn
00:00
The Bentleys - To Liverpool And Back
De Hofnar, Aalten
00:00
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand
Schouwburg de Lawei, Drachten
Danny Vera - The Lone Stranger
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Do - Mijn Kleine Huis
BREStheater, Brielle
Ruud Hermans
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker
Flint, Amersfoort
Ali B - Koorts
Kennemer Theater, Beverwijk
Rundfunk - Todesangstschrei
Flint, Amersfoort
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
De Harmonie, Leeuwarden
00:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Eric Vloeimans
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
HOWRAH / neighbours burning neighbours
JVC De Schuit, Katwijk
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Belgica, Dendermonde
Kommil Foo - Oogst
Theater de Bussel, Oosterhout
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Weijer, Boxmeer
Debby Petter - De liefde voorbij
Parktheater, Eindhoven
14:00
The GO WILD! Festival
PopEi, Eindhoven
16:00
Private Time Machine
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
16:30
Into The Shadow: Glowsun (F) + Tangled Horns (B) + Swamp Machine + Whe
Little Devil, Tilburg
17:00
C2C Country to Country Amsterdam
AFAS Live, Amsterdam
18:00
Tcha Limberger
Lourdeskerk, Scheveningen
19:00
Starset
Melkweg, Amsterdam
19:00
The Score
Q-Factory, Amsterdam
19:00
Dezerter + Hot For Doom
Baroeg, Rotterdam
19:00
Kraantje Pappie
Simplon, Groningen
19:00
Autumn
De Bosuil, Weert