Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:30
Theater De Kik
Elst
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Muziekgieterij
Maastricht
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
The Jack
Eindhoven
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Manifesto
Hoorn
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
't Rozenknopje
Eindhoven
21:30
P3
Purmerend
21:30
LOLA050
Groningen
22:00
Vera
Groningen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Grand Café De Friesche Club
Leeuwarden
22:00
Disco-Dancing Bays
Reutum
22:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
23:00
Utopia Cascade
Zoeterwoude
23:00
Podium Victorie
Alkmaar
23:30
Melkweg
Amsterdam
23:30
Vera
Groningen
11:00
C.C. Achterolmen
Maaseik
11:00
Beauforthuis
Austerlitz
12:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
12:30
Grounds
Rotterdam
13:00
PopEi
Eindhoven
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
14:30
Boerderij
Zoetermeer
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
15:00
Gebr. De Nobel
Leiden
15:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
15:00
Meervaart
Amsterdam
15:00
Porgy en Bess
Terneuzen
15:00
De Regentenkamer
Den Haag
15:30
Roepaen
Ottersum
15:30
De Bosuil
Weert
15:30
Amstelkerk
Amsterdam
15:30
Cacaofabriek
Helmond
16:00
Het Tijdelijke Verblijf
Rutten
16:00
Huistheater De Steenakker
Haps
16:15
Gigant
Apeldoorn
18:00
Grenswerk
Venlo
18:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Sugar Factory
Amsterdam
19:00
Dynamo
Eindhoven
19:45
Duycker
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
De Pul
Uden
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Het Nieuwe Dijkhuis
Doetinchem
Patronaat
Haarlem
20:00
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
20:00
Grand Cafe Carambole
Winschoten
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
De Zwerver
Oostende
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
De Toegift
Den Hoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Doelen
Rotterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
AFAS Live
Amsterdam
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theater De Veste
Delft
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Schuur
Haarlem
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Baroeg
Rotterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Lotto Arena
Antwerpen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
013
Tilburg
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
zaterdag 24 februari 2018
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater De Molen, Beuningen
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater De Kik, Elst
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Posttheater, Arnhem
20:30
The Ones to Blame
Boerderij, Zoetermeer
20:45
Blues & Roots Night: Baker & Ford / H.O.S. / T-99
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Tjens Matic
Muziekgieterij, Maastricht
21:00
Rhapsody Queen
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Komatsu
The Jack, Eindhoven
21:00
Yung Internet
Rotown, Rotterdam
21:00
Mad Dogs & English Band
Manifesto, Hoorn
21:00
Tape Toy
Altstadt, Eindhoven
21:00
Colorwave / The Interns
Metropool, Hengelo
21:00
Oghene Kologbo OKB
Grounds, Rotterdam
21:00
Aidan & the Wild Louis Coupe (UK) Judy Blank
't Rozenknopje, Eindhoven
21:30
Ali B met Live band
P3, Purmerend
21:30
10e Editie Blues Tour Groningen: Matt T Mahony
LOLA050, Groningen
22:00
The Babe Rainbow
Vera, Groningen
22:00
LIVE: The Goon Mat & Lord Benardo
Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Timo de Jong
Grand Café De Friesche Club, Leeuwarden
22:00
Crazy Night met Famke Louise
Disco-Dancing Bays, Reutum
22:00
90's NOW
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
23:00
Wazig met Famke Louise
Utopia Cascade, Zoeterwoude
23:00
Boris Werner / De Sluwe Vos / Michel De Hey
Podium Victorie, Alkmaar
23:30
Rayan
Melkweg, Amsterdam
23:30
OOO
Vera, Groningen
zondag 25 februari 2018
11:00
Dirk Scheele - Feest!!!
C.C. Achterolmen, Maaseik
11:00
Meezingochtend
Beauforthuis, Austerlitz
12:00
Hamlet Piano Trio
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
12:30
An Easy Sunday: Red Herring
Grounds, Rotterdam
13:00
Nieuw akoestisch Peil
PopEi, Eindhoven
14:15
Erwin Rommert Weerstra / Matteo Costanzi
D' Engelenburgh, Fijnaart
14:30
SoulworkXx
Boerderij, Zoetermeer
15:00
Jodymoon - All is Waiting
Theater Walhalla, Rotterdam
15:00
Rhapsody Queen
Gebr. De Nobel, Leiden
15:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Oude Luxor Theater, Rotterdam
15:00
Muziekpodium Live
Meervaart, Amsterdam
15:00
Van Talud
Porgy en Bess, Terneuzen
15:00
Hans Braber Trio ft. Patricia Wisse
De Regentenkamer, Den Haag
15:30
Walt Wilkins & the Mystiqueros
Roepaen, Ottersum
15:30
Catfish / Joost de Lange / The Stevie Nimmo Trio
De Bosuil, Weert
15:30
Matangi Kwartet
Amstelkerk, Amsterdam
15:30
Reminder
Cacaofabriek, Helmond
16:00
Moo Sessions #14 // Esther de Jong
Het Tijdelijke Verblijf, Rutten
16:00
Son of Town Hall
Huistheater De Steenakker, Haps
16:15
Sheewawah
Gigant, Apeldoorn
18:00
Ben Heights
Grenswerk, Venlo
18:00
Stage Experience Februari 2018 #1/1
Muziekcafé Helmond, Helmond
19:00
Amartey
Melkweg, Amsterdam
19:00
Hak Baker
Sugar Factory, Amsterdam
19:00
Backtrack
Dynamo, Eindhoven
19:45
Damnations Day / POEM
Duycker, Hoofddorp
Clouseau
Chassé Theater, Breda
20:00
Naked Song apresents... Stef Kamil Carlens
Effenaar, Eindhoven
20:00
Rhapsody Queen
De Pul, Uden
20:00
RY X
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Dayna Kurtz
Het Nieuwe Dijkhuis, Doetinchem
The Babe Rainbow
Patronaat, Haarlem
20:00
Heroes: Grandmaster Flash
Paard, Den Haag
Samba Sunday
Paradiso, Amsterdam
20:00
Sweet Bourbon & The Bourbonnettes
Grand Cafe Carambole, Winschoten
20:00
Lecrae
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Joke Bruijs / The Ramblers
Cultura, Ede
20:15
Loney Dear
De Helling, Utrecht
20:30
Adam Barnes
Paradiso, Amsterdam
20:30
The Molochs + Danny Blue & The Old Socks
De Zwerver, Oostende
20:30
Vreemde Kostgangers
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Fred Frith Solo
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
De Toegift, Den Hoorn
maandag 26 februari 2018
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
dodie
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Dayna Kurtz
Patronaat, Haarlem
20:00
Clouseau
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Randy Newman
De Doelen, Rotterdam
Elbow
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Catfish
Paradiso, Amsterdam
20:00
Slow Leaves
Paradiso, Amsterdam
20:00
Susanne Sundfør
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ali B - Koorts
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Abba Gold
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Omri Tindal
Vorstin, Hilversum
20:30
Bugge Wesseltoft
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Walt Wilkins & the Mystiqueros
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Here Lies Man
Merleyn, Nijmegen
22:00
Luka
AFAS Live, Amsterdam
dinsdag 27 februari 2018
Randy Newman
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater De Veste, Delft
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Diligentia, Den Haag
René van Meurs - Ik beloof niks
Schuur, Haarlem
19:00
Rhapsody
Melkweg, Amsterdam
19:30
Dj CO2 / Justin Sullivan
Baroeg, Rotterdam
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Elbow
Lotto Arena, Antwerpen
RY X
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Kendrick Lamar
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
John Smith / Robyn Hitchcock & The Venus 3
TivoliVredenburg, Utrecht
Saxon
013, Tilburg
20:00
Public Access TV
Paradiso, Amsterdam
20:00
Alice Boman
Sugar Factory, Amsterdam