Madness / Mr. Wallace in AFAS Live op donderdag 12 december 2019

  • Mr. Wallace
    Madness - 12/12 - AFAS Live
    © Marc de Jong
  • Madness
    Indian Summer 2012
    © Gertjan van der Loo

Podiuminfo foto's van Madness / Mr. Wallace in AFAS Live

DO.
12 DEC
MADNESS / MR. WALLACE Black Box, 20:00 uur AFAS Live, Amsterdam
2019
Hoofdprogramma Madness Mr. Wallace

Concert heeft al plaatsgevonden

Let op! Dit concert vond plaats op donderdag 12 december 2019.
Dat is 2421 dagen geleden.

Overzicht tickets dit concert

Tickets Madness / Mr. Wallace in AFAS Live
DEZE Madness / Mr. Wallace TICKETS WAREN BESCHIKBAAR:
do 12 dec
AFAS Live, Amsterdam
€ 51,70

Informatie over dit concert

Aanvang 20.00 uur

De legendarische Britse ska-band Madness viert op 12 december zijn 40-jarig bestaan in de AFAS Live met een speciale, exclusieve XL-show. Het betekent de grootste show op Nederlandse bodem ooit van de populaire groep die talloze ska-bands inspireerde en wereldhits scoorde als 'One Step Beyond', 'Baggy Trousers' en 'Our House'.

Madness staat bekend om de aanstekelijke en unieke mix van ska, reggae, pop, punk en een flinke dosis humor. De band uit Camden Town wordt in 1979 opgericht en breekt datzelfde jaar door met debuutplaat One Step Beyond, met de onvergetelijke hits 'Night Boat To Cairo', 'My Girl' en 'One Step Beyond'. In de jaren daarna scoort Madness wereldhit na wereldhit en staat maar liefst 214 weken in de hitlijsten. Ook hun meest recente album Can’t Touch Us Now (2016) wordt goed onthaald en behaalt de Britse top 10.

Meer concerten zoals deze

Foto's van Madness , Mr. Wallace

Foto Madness te Madness - 6/12 - 013 Foto Madness te Madness - 14/11 - TivoliVredenburg Foto Madness te Madness 29/06 TivoliVredenburg Foto Madness te Madness - 19/09 - Martiniplaza Foto Madness te Zwarte Cross Festival 2025 - Vrijdag Foto Madness te Madness - 12/12 - AFAS Live
 
Bekijk alle 187 foto's van Madness
Bekijk alle 5 foto's van Mr. Wallace

Gerelateerd nieuws

Leden die hier naar toe zijn geweest