Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Café The Old Inn
Hardenberg
13:30
De Weijer
Boxmeer
15:00
Havenkwartier
Deventer
16:00
De Badcuyp
Amsterdam
16:30
Concerto
Amsterdam
19:30
De Meester
Almere
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Munttheater
Weert
20:00
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Gashouder
Dedemsvaart
20:00
Korenbeurs Schiedam
Schiedam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
De Schakel
Gilze
20:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Vestzaktheater Biggelmee
Alblasserdam
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Dansschool De Rijk
Nieuwegein
20:00
Prinsenhof
Best
20:00
Mezz
Breda
Metropool
Hengelo
Paradiso
Amsterdam
16:00
De Bosuil
Weert
20:00
Melkweg
Amsterdam
EKKO
Utrecht
Patronaat
Haarlem
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Paradiso
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Doornroosje
Nijmegen
De Amer
Amen
Koninklijk Circus
Brussel
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:30
Vera
Groningen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
De Vermaning
Zaandam
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:00
Het Wennekerpand
Schiedam
20:00
P3
Purmerend
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
14:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:00
LiteRAR
Spijkenisse
21:30
Patronaat
Haarlem
21:15
Hedon
Zwolle
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Metropool
Hengelo
Rotown
Rotterdam
20:30
van Beresteyn
Veendam
11:00
Chassé Theater
Breda
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
The Jack
Eindhoven
14:30
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
16:00
Concerto
Amsterdam
19:30
De Pul
Uden
18:30
Spirit of 66
Verviers
18:00
Taverne
Bergen
17:00
De Fles
Spijkenisse
16:30
Gigant
Apeldoorn
16:30
Theater PePijn
Den Haag
16:30
Mezz
Breda
16:00
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
16:00
Eet- en Muziekcafe Brandenburgh
Burgh-Haamstede
20:00
Luxor Live
Arnhem
16:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Paard
Den Haag
14:30
So What!
Gouda
Manifesto
Hoorn
15:00
Roepaen
Ottersum
15:00
Iduna
Drachten
15:00
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
15:00
Agora Theater Druten
Druten
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Trix
Antwerpen
20:00
Backstage
Nijmegen
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
zaterdag 25 oktober 2014
Dilana Smith
Café The Old Inn, Hardenberg
13:30
Gelderlander Meezingkoor
De Weijer, Boxmeer
15:00
Transport League
Havenkwartier, Deventer
16:00
Vocal Jazz Day Trip met Ilse Huizinga
De Badcuyp, Amsterdam
16:30
Sietske Roscam Abbing
Concerto, Amsterdam
19:30
Hunting The Robot / The Vagary
De Meester, Almere
20:00
Anuar - Integer
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Tribute to Sting
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars
Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Munttheater, Weert
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Gashouder, Dedemsvaart
20:00
Kizzy
Korenbeurs Schiedam, Schiedam
20:15
Gers Pardoel
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
King of the World
De Helling, Utrecht
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
De Weijer, Boxmeer
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
De Schakel, Gilze
20:00
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out)
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Kintsukuroi
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Scarecrow Reunion
Vestzaktheater Biggelmee, Alblasserdam
20:00
Cabarestafette
Flint, Amersfoort
20:00
Urbanus Zelf!
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Tomatito
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar voorop
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Klaas van der Eerden - Sixpack (the best of Klaas)
Kulturhus Holten, Holten
20:00
Ntjam Rosie - Miles!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Touch of Toto
Dansschool De Rijk, Nieuwegein
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op
Prinsenhof, Best
zondag 26 oktober 2014
20:00
Magnus + Soldier's Heart
Mezz, Breda
Blackberry Smoke
Metropool, Hengelo
Chuck Prophet & The Mission Express
Paradiso, Amsterdam
16:00
The Hoax
De Bosuil, Weert
20:00
Sage Francis
Melkweg, Amsterdam
Peter Broderick
EKKO, Utrecht
Chef'Special (Laatste clubshow 2014!)
Patronaat, Haarlem
We Are Scientists
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Old Crow Medicine Show
Paradiso, Amsterdam
Yann Tiersen
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Milow
Doornroosje, Nijmegen
American Aquarium
De Amer, Amen
Damien Rice
Koninklijk Circus, Brussel
19:30
Jacob Whitesides
Melkweg, Amsterdam
21:30
Meridian Brothers
Vera, Groningen
20:00
Koninklijke Harmonie
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
The Jigantics
De Vermaning, Zaandam
20:00
Sunday Night Jazz
De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Emil Landman
De Kargadoor, Utrecht
20:00
Ntjam Rosie - Miles!
Het Wennekerpand, Schiedam
20:00
Lazy Sunday Concerts presents: Douwe Bob & Pepijn Spijkerman
P3, Purmerend
14:15
De Nieuwe Wildernis - Metropole Orkest
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
14:30
Blues op Zondag met The love Veins
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Electric Eye
Oefenbunker, Landgraaf
20:15
Eefje De Visser
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Stef Bos
De Kleine Komedie, Amsterdam
14:00
Kizzy
LiteRAR, Spijkenisse
21:30
Wayne Hussey
Patronaat, Haarlem
21:15
Ian Siegal
Hedon, Zwolle
The Majority Says
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Sticky Fingers
Metropool, Hengelo
Michael Prins (locatie: Paradijskerk)
Rotown, Rotterdam
20:30
In Gesprek Met Mijn Moordenaar
van Beresteyn, Veendam
11:00
Lean On Me - The Songs of Bill Withers
Chassé Theater, Breda
20:30
Black Flower
Paradiso, Amsterdam
20:30
Mor Karbasi
De Oosterpoort, Groningen
20:00
The Holmes Brothers
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Transport League
The Jack, Eindhoven
14:30
Trijntje Oosterhuis - Acoustic Sunday Sessions
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
16:00
Feaver
Concerto, Amsterdam
19:30
The Carpet Crawlers
De Pul, Uden
18:30
Steve Rothery
Spirit of 66, Verviers
18:00
Tex-a-Go
Taverne, Bergen
17:00
Gino and the Bulldoze band
De Fles, Spijkenisse
16:30
Geppetto & The Whales
Gigant, Apeldoorn
16:30
Frederic & de Katoenvelden
Theater PePijn, Den Haag
16:30
Bird on the Wire
Mezz, Breda
16:00
Robert Rook Trio
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
16:00
Big Bo Brocken
Eet- en Muziekcafe Brandenburgh, Burgh-Haamstede
20:00
Chi Coltrane
Luxor Live, Arnhem
16:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
The Analogues
Paard, Den Haag
20:00
Sticky Fingers (Aus)
Metropool, Hengelo
20:00
Ilse DeLange / The Common Linnets
De Oosterpoort, Groningen
20:00
The Crazy Rockers
Paard, Den Haag
14:30
Mark Lotterman / Nancy Brick / Sommerhus
So What!, Gouda
The Pretty Things
Manifesto, Hoorn
15:00
Walt Wilkins & the Mystiqueros
Roepaen, Ottersum
15:00
Dan Baird & Homemade Sin + Support
Iduna, Drachten
15:00
A Song Journey
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
15:00
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Agora Theater Druten, Druten
maandag 27 oktober 2014
Damien Rice
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Blackberry Smoke
Melkweg, Amsterdam
St. Vincent
Trix, Antwerpen
20:00
Transport League
Backstage, Nijmegen
20:00
Bart Oostindie / Jo Didderen / Jérôme Cardynaals
Cafe D’n Ingel, Thorn