Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Lux
Nijmegen
21:30
Extrapool
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Theater Carrousel
Ommen
20:30
Groene Engel
Oss
21:00
Roepaen
Ottersum
21:30
O.J.C. De Trucker
Pijnacker
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
21:00
P3
Purmerend
20:00
Hoftheater
Raalte
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
Perron-3
Rosmalen
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Grounds
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
013
Tilburg
MIDI Tilburg
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kargadoor
Utrecht
20:15
EKKO
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:45
De Kargadoor
Utrecht
20:00
Schouwburg Venray
Venray
21:00
Nederland Drie
Wateringen
20:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Het Klooster
Woerden
De Flux
Zaandam
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Hedon
Zwolle
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
Victorie
Alkmaar
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:30
De Meester
Almere
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:30
De Kelder
Amersfoort
DeLaMar
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Sportpaleis
Antwerpen
Trix
Antwerpen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
L'entrepot
Arlon
Musis
Arnhem
20:30
Musis
Arnhem
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
21:00
Café ‘t Spektakel
Asten
20:00
Muziekpodium De Slotplaats
Bakkeveen
20:00
De Kattendans
Bergeijk
21:00
Taverne
Bergen
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:00
Chassé Theater
Breda
BREStheater
Brielle
23:00
Woetsjtok
Brunssum
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Gashouder
Dedemsvaart
20:00
Musicon
Den Haag
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Cultuurkapel Deurne
Deurne
19:30
Burgerweeshuis
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Bibelot
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:00
Iduna
Drachten
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Edesche Concertzaal
Ede
14:00
PopEi
Eindhoven
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
De KultuurKlup
Elst
vrijdag 06 maart 2015
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Bo Saris
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
The Ex + Wolvon + Nancy Acid
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Leidse Schouwburg, Leiden
Di-rect
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Meatbodies
Doornroosje, Nijmegen
Frazey Ford & Band
Lux, Nijmegen
21:30
Haco + Tonic Train
Extrapool, Nijmegen
22:00
Oceaán
Merleyn, Nijmegen
23:00
Nina Kraviz
Doornroosje, Nijmegen
Henry van Loon | Sluimer
Theater Carrousel, Ommen
20:30
Gotcha!
Groene Engel, Oss
21:00
Deep Purple - Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
21:30
Chris van der Ende
O.J.C. De Trucker, Pijnacker
20:30
Lach het weg
Theater de Purmaryn, Purmerend
21:00
Henny Vrienten, En Toch...
P3, Purmerend
20:00
Oeloek - Prille Roest
Hoftheater, Raalte
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg!
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Axelle Red - Acoustic
De Spil, Roeselare
20:00
Jetty Mathurin - #LOL
Perron-3, Rosmalen
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Little Axe
Grounds, Rotterdam
20:30
Fatoumata Diawara
LantarenVenster, Rotterdam
Comedy Kitchen - Fresh Meat
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Theater Sneek, Sneek
20:00
Frank van Pamelen - Complot
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Eva de Roovere & Hannelore Bedert
Agnietenhof, Tiel
20:00
Sander van Opzeeland - Kunst Met Een Grote K
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Satellite Stories
013, Tilburg
The Black Marble Selection
MIDI Tilburg, Tilburg
20:00
Toxic Shock
Little Devil, Tilburg
20:00
Freak Kitchen
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Extra Plus
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jeff Finlin
De Kargadoor, Utrecht
20:15
Clash of the Titans (ronde #3)
EKKO, Utrecht
20:30
Marc de Hond - Scherven brengen geluk
Werftheater, Utrecht
20:45
The Lasses
De Kargadoor, Utrecht
20:00
Miss Montreal
Schouwburg Venray, Venray
21:00
Holy Water Brothers
Nederland Drie, Wateringen
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Brokstukken - Heavy Balls
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Theatertour 2015
Het Klooster, Woerden
Candybar Planet / Monomyth
De Flux, Zaandam
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Neal Morse
Boerderij, Zoetermeer
20:00
T-99
Hedon, Zwolle
zaterdag 07 maart 2015
22:00
80's Verantwoord
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
17:00
Lamm Grey Blues Band
Café de Pilaren, Alkmaar
Mr. Polska
Victorie, Alkmaar
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
19:30
Kiss classic albums weekend
De Meester, Almere
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Ntjam Rosie
De Kelder, Amersfoort
Hans Liberg - ATTACCA
DeLaMar, Amsterdam
19:30
Max Jury
Melkweg, Amsterdam
19:30
Franco Battiato
Melkweg, Amsterdam
20:00
Maydien
Melkweg, Amsterdam
20:15
Fatoumata Diawara
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
20:30
Silvester | Regels zijn regels
Meervaart, Amsterdam
Marmozets
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Margriet Sjoerdsma
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Najib Amhali: I Amhali
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Anouk
Sportpaleis, Antwerpen
Tinashe
Trix, Antwerpen
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Extra Plus
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Brutus / Daggers / Raketkanon
L'entrepot, Arlon
Within Temptation
Musis, Arnhem
20:30
Lucretia van der Vloot
Musis, Arnhem
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
De Nieuwe Kolk, Assen
21:00
Bombardier Muffy / The Gooch / Tsar Bompa
Café ‘t Spektakel, Asten
20:00
Awna Teixeira
Muziekpodium De Slotplaats, Bakkeveen
20:00
Cabarestafette
De Kattendans, Bergeijk
21:00
Steed
Taverne, Bergen
20:30
Eric Koller - blijft thuis!
C.C. Den Herd, Bladel
20:15
Kirsten van Teijn
De Weijer, Boxmeer
20:00
3J'S
Chassé Theater, Breda
Marike Jager
BREStheater, Brielle
23:00
the obsCURE
Woetsjtok, Brunssum
Beatrice van der Poel | Heelhuids
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Aynsley Lister / Timo de Jong
Gashouder, Dedemsvaart
20:00
Mutt Dog County / Old Man's Riot / The Spree
Musicon, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Raw Flowers en the blackwater experience
Cultuurkapel Deurne, Deurne
19:30
The Ex
Burgerweeshuis, Deventer
Niels Geusebroek - Here Am I
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ian Siegal
Bibelot, Dordrecht
Geza Weisz
Bibelot, Dordrecht
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg!
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:00
Stappen Als Toen
Iduna, Drachten
20:30
Max van den Burg - Amok
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Karlien Bartels en Roland Aalbers - Van Gogh in muziek
Edesche Concertzaal, Ede
14:00
The Go Wild!
PopEi, Eindhoven
21:00
Flip en de Noormannen / Jeroen Kant
Café Wilhelmina, Eindhoven
21:00
Suburb Songs / The Royal Engineers
Altstadt, Eindhoven
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
De KultuurKlup, Elst