Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Musis
Arnhem
Cafe Averechts
Utrecht
De Bakkerij
Castricum
Bar Twinns
Ermelo
Beauforthuis
Austerlitz
Melkweg
Amsterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
19:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Pul
Uden
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Vera
Groningen
20:00
Cafe Daniels
Wageningen
20:00
Cafe de Preek
Uden
20:00
Patronaat
Haarlem
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
De Oude Remise
Bad Nieuweschans
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
De Maagd
Bergen op Zoom
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
J.C. De Bunker
Gemert
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
De Brakke Grond
Amsterdam
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Janskerk
Utrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
013
Tilburg
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Paradiso
Amsterdam
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Effenaar
Eindhoven
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Paard
Den Haag
Podium 't Beest
Goes
20:30
De Klomp Ovezande
Ovezande
Tivoli
Utrecht
21:00
Music Club Kampen
Kampen
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
De Zwerver
Oostende
21:00
De Spot
Middelburg
Bibelot
Dordrecht
21:00
N9
Eeklo
21:00
Dynamo
Eindhoven
21:30
Hedon
Zwolle
21:30
Little Devil
Tilburg
22:00
De Fles
Spijkenisse
22:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
dB's
Utrecht
22:00
De Badcuyp
Amsterdam
22:00
V11
Rotterdam
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
23:00
Rotown
Rotterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
De Oosterpoort
Groningen
Le Forum
Liège
Markant Uden
Uden
Willemeen
Arnhem
De Nieuwe Anita
Amsterdam
13:00
Burgerweeshuis
Deventer
14:00
De Fles
Spijkenisse
14:00
De Badcuyp
Amsterdam
14:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
14:30
Stathe
Utrecht
15:30
De Fles
Spijkenisse
16:00
De Noot
Amersfoort
17:00
De Fles
Spijkenisse
17:45
Effenaar
Eindhoven
18:30
Baroeg
Rotterdam
18:30
Heezen
Steenderen
19:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
19:30
De Kreun
Kortrijk
20:00
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:00
Paard
Den Haag
vrijdag 25 april 2014
Live From Buena Vista
Musis, Arnhem
Koningsnacht Café Averechts
Cafe Averechts, Utrecht
Ampline
De Bakkerij, Castricum
Kingsnight Ermelo
Bar Twinns, Ermelo
Stef Bos
Beauforthuis, Austerlitz
Of Mice and Men
Melkweg, Amsterdam
19:00
The Battles of 1977
Baroeg, Rotterdam
19:00
May Janis & JamiroVibe @ CC Muziekcafé
CC Muziekcafé, Amsterdam
20:00
Wende Snijders
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Ilse DeLange
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
De Bloeiende Maagden
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Dolf Jansen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Erik van Muiswinkel
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Lenette van Dongen
Theater Sneek, Sneek
20:00
Martijn Koning
Zaantheater, Zaandam
20:00
Micha Wertheim
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Emilio Guzman
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Jodymoon
Diligentia, Den Haag
20:00
Eric Koller
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Guido Weijers - V
Scheldetheater, Terneuzen
Fischer-Z
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
Marco Borsato
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Flowerkings
De Pul, Uden
20:00
Dodgy
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
The Henhouse Prowlers + Jack Bottleneck
Iduna, Drachten
20:00
Castle / Conan / The Graviators
Vera, Groningen
20:00
Jim Cruppa Band
Cafe Daniels, Wageningen
20:00
The Eightball Boppers
Cafe de Preek, Uden
20:00
Kris Berry & Perquisite
Patronaat, Haarlem
Frank Boeijen
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Dan Bern & Paul Kuhn
De Oude Remise, Bad Nieuweschans
20:00
Rene Shuman & Angel-Eye
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Pater Moeskroen - Karavaan
De Maagd, Bergen op Zoom
Heeren van Oranje
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Vivien Lalu
De Bosuil, Weert
20:00
M.O.B. presents: Vorst in de grond-fest
Patronaat, Haarlem
20:00
Admiral Freebee
Paradiso, Amsterdam
20:00
Too Many Parrots
J.C. De Bunker, Gemert
20:00
Tribute 2 Bob Marley
Simplon, Groningen
20:00
Jaya The Cat
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Incubated Music: Sir Richard Bishop
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Graindelavoix Zaouia / Urban Trance
De Brakke Grond, Amsterdam
20:00
Back to Basic presents Kingsnight
De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Dub Trio + Horses Blew Fire
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
Thijs van Domburg met De Wraak van de Koolmees
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Slagerij van Kampen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Madelijne Kool - Kool aan de Gang
Janskerk, Utrecht
20:30
René van Meurs - Voor de storm
Posttheater, Arnhem
Jacqueline Govaert
013, Tilburg
20:30
Maarten van der Grinten / Mathilde Santing
Theater de Kampanje, Den Helder
Bløf
Paradiso, Amsterdam
20:30
Electric Eel Shock
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Roy Hargrove Quintet
LantarenVenster, Rotterdam
Chef'Special
Effenaar, Eindhoven
20:30
Lefties Soul Connection
Groene Engel, Oss
20:30
Midas / Nosoyo
Paard, Den Haag
Triggerfinger
Podium 't Beest, Goes
20:30
Baby Face Nelson / Hammerlock / Otis / The Rites
De Klomp Ovezande, Ovezande
Marissa Nadler
Tivoli, Utrecht
21:00
Koningsnacht XXL met Gerard Joling
Music Club Kampen, Kampen
21:00
Tommy Ebben
Hedon, Zwolle
21:00
Dead Ghosts
De Zwerver, Oostende
21:00
At The Juke Joint
De Spot, Middelburg
Alain Clark
Bibelot, Dordrecht
21:00
74 Miles Away / Liz A Ku
N9, Eeklo
21:00
Queenscore
Dynamo, Eindhoven
21:30
Kraak & Smaak
Hedon, Zwolle
21:30
Doghouse Gallows
Little Devil, Tilburg
22:00
Black Jack
De Fles, Spijkenisse
22:00
ASG
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Dave Clarke / ESHU / Estroe / Josh Wink / Mike Dehnert / Mister Jones
Melkweg, Amsterdam
22:00
Popstrangers
Paradiso, Amsterdam
22:00
Bong Ra / Deformer
dB's, Utrecht
22:00
Juliana Braga e Convidados
De Badcuyp, Amsterdam
22:00
Los Vigilantes
V11, Rotterdam
23:00
Abstract Division / Chris Liebing / Jackmaster / Nina Kraviz / Point G
TivoliVredenburg, Utrecht
23:00
The Kik
Rotown, Rotterdam
23:00
Johannes Heil / Len Faki
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Noisia Invites
De Oosterpoort, Groningen
zaterdag 26 april 2014
Hooverphonic
Le Forum, Liège
UB40
Markant Uden, Uden
Inter Arma
Willemeen, Arnhem
Ampline
De Nieuwe Anita, Amsterdam
13:00
Brabantse Wal Festival
Burgerweeshuis, Deventer
14:00
Binger
De Fles, Spijkenisse
14:00
Back tot Basic
De Badcuyp, Amsterdam
14:00
Oranje Franje Festival
ECI Cultuurfabriek, Roermond
14:30
Portonova
Stathe, Utrecht
15:30
Farstreet
De Fles, Spijkenisse
16:00
Ryan McGarvey
De Noot, Amersfoort
17:00
Lightning Guy & The Mighty Gators
De Fles, Spijkenisse
17:45
Wacken Metal Battle (NL)
Effenaar, Eindhoven
18:30
Officium Triste
Baroeg, Rotterdam
18:30
Ivangh & The Nightcats
Heezen, Steenderen
19:00
Mokum Foli & Ussu N'djai & the New Balansa @ CC Muziekcafé
CC Muziekcafé, Amsterdam
19:30
Despised Icon
De Kreun, Kortrijk
20:00
Margriet Bolding
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:00
Residentie Orkest: Queensize Concert
Paard, Den Haag