Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
Hedon
Zwolle
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
De Spieghel
Groningen
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
De Pompstee
Roden
20:00
In The Woods
Lage Vuursche
20:00
'T Archief
Leuven
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Musicon
Den Haag
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Paradiso
Amsterdam
20:15
Podium onder de toren
Grootschermer
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Metropool
Hengelo
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Vera
Groningen
20:30
Twentietoe
Tiel
Paard
Den Haag
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
N9
Eeklo
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
J.C. De Bunker
Gemert
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Café 't Keerpunt
Spijkerboor
21:00
Café Torenzicht
Lienden
21:00
Azotod
De Meern
21:00
De Bakkerij
Castricum
21:00
Dizzy
Rotterdam
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Patronaat
Haarlem
21:00
SuperMarkt
Den Haag
21:00
Vera
Groningen
21:30
Rotown
Rotterdam
21:30
Bibelot
Dordrecht
21:30
Little Devil
Tilburg
The Rambler
Eindhoven
22:00
De Fles
Spijkenisse
22:00
Poppodium Volt
Sittard
22:00
Westerunie
Amsterdam
22:00
Vorstin
Hilversum
22:00
De Badcuyp
Amsterdam
22:00
Ernesto's
Sittard
22:30
Blok 10
Horst
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
23:30
Vera
Groningen
23:30
Vera
Groningen
Hedon
Zwolle
Zaal Dijk
Lemele
13:15
Theater 1892
Zoetermeer
14:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
14:00
Hofman
Utrecht
14:30
Cellebroederskapel
Maastricht
013
Tilburg
15:30
BIRD
Rotterdam
16:00
Dizzy
Rotterdam
16:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
17:00
De Fles
Spijkenisse
Little Devil
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
19:00
Doornroosje
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Vk*
Brussel
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
BIRD
Rotterdam
013
Tilburg
Metropool
Hengelo
20:00
O.J.C. Walhalla
Sevenum
20:00
dB's
Utrecht
20:00
P3
Purmerend
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tivoli
Utrecht
20:00
P60
Amstelveen
20:00
De Pul
Uden
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
De Oosterpoort
Groningen
zaterdag 19 april 2014
20:00
Dolf Jansen
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Lebbis
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Emilio Guzman
Flint, Amersfoort
20:00
Jochen Otten
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Piepschuim
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Arsenal
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Marco Borsato
De Meerpaal, Dronten
20:00
Customs
Hedon, Zwolle
Douwe Bob
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
Lemon (NL)
De Spieghel, Groningen
20:00
Kris Berry & Perquisite
Bibelot, Dordrecht
20:00
Audio Adam / Dudettes
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
In the Name of / Queen Forever / The Breezer Experience
De Pompstee, Roden
20:00
Dan Bern
In The Woods, Lage Vuursche
20:00
The Imaginary Suitcase
'T Archief, Leuven
20:00
Herman Brood Academie On Tour
Paard, Den Haag
20:00
Rico & A.R.T. (CD Release)
Hedon, Zwolle
20:00
Voorronde GBOB
Musicon, Den Haag
20:00
B-Brave
Vorstin, Hilversum
20:00
Skerryvore
Duycker, Hoofddorp
20:00
Instant Karma
De Zwerver, Oostende
20:00
Amsterdam Klezmer Band / BlackBoxRed / Danny Vera
Burgerweeshuis, Deventer
Stefany June
Paradiso, Amsterdam
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte
Podium onder de toren, Grootschermer
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Karsu Dönmez
De Doelen, Rotterdam
20:15
Edsilia Rombley
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Figo & Alaa Fifty feat. DJ Martin
Paradiso, Amsterdam
20:30
Tim Knol
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Rootsriders Bob Marley
Metropool, Hengelo
20:30
U2-4-U2
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Mister and Mississippi
P60, Amstelveen
20:30
Mathilde Santing
Dorpstheater Wormer, Wormer
20:30
Kraantje Pappie
De Oosterpoort, Groningen
20:30
PUUR: Maaike Ouboter, Tangarine e.a.
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Edmar Castanada Trio
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
POPgroningen Talent Award Finale
Vera, Groningen
20:30
Blackstroke / Dirty Colours / Stranded / Synergy Protocol
Twentietoe, Tiel
Mike Peterson presents: Rene Froger
Paard, Den Haag
21:00
Fates Warning
De Bosuil, Weert
21:00
Keith & Tex
N9, Eeklo
21:00
Rufus
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Crashinasecond
J.C. De Bunker, Gemert
21:00
Good Meat / Salisbury / Villa Zeno
Winston, Amsterdam
21:00
Jacco Gardner
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Krista Detor
Café 't Keerpunt, Spijkerboor
21:00
Crazy Daisy
Café Torenzicht, Lienden
21:00
Amstel Cover Band Qmusic presenteert: Het foute uur!
Azotod, De Meern
21:00
Engel & Just
De Bakkerij, Castricum
21:00
John Engels
Dizzy, Rotterdam
21:00
The Skatalites
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Cloudriders presents bassball: Rubbermade
Patronaat, Haarlem
21:00
CHEATERS
SuperMarkt, Den Haag
21:00
The Rising Sun
Vera, Groningen
21:30
Rich Aucoin
Rotown, Rotterdam
21:30
Kraak & Smaak
Bibelot, Dordrecht
21:30
Jacky Checker
Little Devil, Tilburg
Andy Frasco & The UN Band (USA) - (Party Blues)
The Rambler, Eindhoven
22:00
Harris / Parris
De Fles, Spijkenisse
22:00
Gravlund / OHFOURSIX / Pussyfoot / Stickbuzzer / Tekknaa
Poppodium Volt, Sittard
22:00
LIQUICITY
Westerunie, Amsterdam
22:00
Royal Six
Vorstin, Hilversum
22:00
Amsterdam Soul Club
De Badcuyp, Amsterdam
22:00
W.C. Brothers
Ernesto's, Sittard
22:30
Balls Of Steel / Barracuda / Black Pearl / Deaf Old People
Blok 10, Horst
23:00
Dave Dope / The Vizitor
Doornroosje, Nijmegen
23:00
voltjok met cairo libaration front
Burgerweeshuis, Deventer
23:30
Harm's Fork
Vera, Groningen
23:30
PGTA Afterparty + Orange Skyline DJ-set + POPGroningen DJ-team
Vera, Groningen
zondag 20 april 2014
Herman Brood Academie
Hedon, Zwolle
Bökkers
Zaal Dijk, Lemele
13:15
Jeffry Bonnet
Theater 1892, Zoetermeer
14:00
Eggbangers Ball
Poppodium Romein, Leeuwarden
14:00
THISSFest Roadshow
Hofman, Utrecht
14:30
Marike Jager
Cellebroederskapel, Maastricht
Douwe Bob - middagshow
013, Tilburg
15:30
Chloe Charles
BIRD, Rotterdam
16:00
John Engels
Dizzy, Rotterdam
16:30
Pieter Derks
De Kleine Komedie, Amsterdam
17:00
Shaggy Dogs
De Fles, Spijkenisse
Finterforst / Trollfest
Little Devil, Tilburg
Halestorm
Melkweg, Amsterdam
19:00
Sleepy Sun
Doornroosje, Nijmegen
Blood Red Shoes
Melkweg, Amsterdam
19:30
ZO! Gospel Choir
Paradiso, Amsterdam
19:30
Gentleman's Dub Club Soundsystem / Mungo's Hi Fi / Radikal Guru / So
Vk*, Brussel
20:00
Piepschuim
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Willeke Alberti
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Ambrose Akinmusire
BIRD, Rotterdam
Douwe Bob
013, Tilburg
Novastar
Metropool, Hengelo
20:00
Mary's Little Lamb
O.J.C. Walhalla, Sevenum
20:00
Dead Ghosts / White Mystery
dB's, Utrecht
20:00
Carel Kraayenhof
P3, Purmerend
20:00
Circa Waves
Paradiso, Amsterdam
20:00
Reiziger / The Fire Harvest
Tivoli, Utrecht
20:00
The Skatalites
P60, Amstelveen
20:00
FM (UK)
De Pul, Uden
20:15
Customs
De Helling, Utrecht
20:30
The Kyteman Orchestra
De Oosterpoort, Groningen