ROUTE & KAART
Met het Openbaar Vervoer:
Je reist per trein naar station Antwerpen-Centraal. Vanaf de hoofduitgang (Pelikaanstraat/De Keyserlei) loop je in noordoostelijke richting via het Astridplein direct de Carnotstraat in; het is exact 8 minuten wandelen naar nummer 90. Pak je de Antwerpse premetro of tram? Stap dan uit bij halte Astrid of halte Elisabeth. Vanaf beide haltes loop je in 3 tot 5 minuten naar de ingang.
Met de auto & Parkeren:
De Carnotstraat is een smalle, drukke verkeersader met veel openbaar vervoer waar je niet op straat wilt (en praktisch niet kunt) parkeren. De meest logische parkeergarage is Parking Zoo (Q-Park aan de Van Schoonhovenstraat) of de grote ondergrondse Parking Astridplein direct onder het Centraal Station. Vanaf beide garages loop je in 5 tot 7 minuten naar de locatie. Let op: de gehele Antwerpse binnenstad is een Lage Emissiezone (LEZ).
Met de fiets:
Er is geen eigen overdekte fietsenstalling voor bezoekers. Je kunt je fiets het beste veilig en bewaakt achterlaten in de ondergrondse fietsparkering van Station Antwerpen-Centraal (onder het Koningin Astridplein) en de laatste 400 meter lopen. Direct op het trottoir voor de ingang is de ruimte voor fietsen uiterst beperkt.
