dB's Utrecht - Route en kaart

 

ROUTE & KAART

Podium dB's is in 2024 verhuisd naar een nieuwe locatie in het Werkspoorkwartier (Utrecht Zuilen). Voorheen zaten ze in het oude CAB-gebouw, maar de huidige plek is moderner en heeft een frisse concertzaal en café.

Adres: Vlampijpstraat 63, 3534 AR Utrecht

Openbaar Vervoer (Aanbevolen)
De locatie ligt op loopafstand van het openbaar vervoer, wat meestal de makkelijkste optie is in Utrecht.

Trein: Reis naar station Utrecht Zuilen. Vanaf daar is het slechts 3 tot 5 minuten lopen naar dB's.

Bus: Lijn 3 (richting Zuilen) en lijn 12 stoppen in de buurt. Stap uit bij halte Station Zuilen.

Parkeren
Sinds de verhuizing en de uitbreiding van de parkeerzones in Utrecht is het parkeerbeleid in de buurt veranderd:

Betaald Parkeren: In de Vlampijpstraat en omliggende straten geldt betaald parkeren (Zone B1/C). Het tarief in 2026 ligt rond de €5,34 per uur. Let goed op de parkeerautomaten, want de tijden en tarieven kunnen per straat verschillen.

Eigen terrein: Voorheen was parkeren op het eigen terrein beperkt door bouwwerkzaamheden. Tegenwoordig is er vaak wat plek, maar voor concertbezoekers is dit meestal snel vol.

P+R optie: Als je langer blijft, kun je overwegen te parkeren bij P+R Westraven of P+R Berlinplein en met het OV verder te reizen. Dit is vaak voordeliger (dagkaart incl. OV-reis).

ADRES Vlampijpstraat 63 3534 AR Utrecht Nederland