Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Musis
Arnhem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Coco Maria
Veenhuizen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Pllek
Amsterdam
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater De Veste
Delft
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Theater De Lievekamp
Oss
Ziggo Dome
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
19:00
P60
Amstelveen
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Podium Victorie
Alkmaar
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
20:30
Roepaen
Ottersum
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Starsound Studio
Utrecht
Strandpaviljoen BUITEN
Den Haag
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
De Kargadoor
Utrecht
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Mezz
Breda
22:00
Merleyn
Nijmegen
21:30
Hedon
Zwolle
21:30
Simplon
Groningen
21:00
Wolbodo
Delft
21:00
Moira
Utrecht
21:00
Roepaen
Ottersum
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
De Avenue
Breda
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Bibelot
Dordrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Vera
Groningen
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
18:30
Flint
Amersfoort
10:00
Flint
Amersfoort
Schouwburg de Lawei
Drachten
Wilminktheater
Enschede
Podium Asteriks
Leeuwarden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Korzo
Den Haag
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
De Spot
Middelburg
Schouwburg Almere
Almere
20:00
De Pul
Uden
Casino Beringen
Beringen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
Meervaart
Amsterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Paard
Den Haag
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Metropool
Hengelo
21:00
De Bosuil
Weert
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Meervaart
Amsterdam
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Metropool
Hengelo
donderdag 01 juni 2017
Yamato
Musis, Arnhem
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
The Hackensaw Boys
Coco Maria, Veenhuizen
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
The Piano Guys
AFAS Live, Amsterdam
3JS - U2, The Joshua Tree
Wilminktheater, Enschede
20:00
GEORGIO 'THE DOVE' VALENTINO + JELLEPHANT
Willemeen, Arnhem
20:00
Pllek Live Stage: La Yegros / Larry SKG / Témé Tan
Pllek, Amsterdam
Black Star Riders
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
James Arthur
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Parktheater, Eindhoven
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater De Veste, Delft
20:00
Africa Negra / Kondi Band
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater De Lievekamp, Oss
vrijdag 02 juni 2017
Deep Purple
Ziggo Dome, Amsterdam
Declan McKenna
Bitterzoet, Amsterdam
19:00
Absu / Hate / Nargaroth
P60, Amstelveen
Diggy Dex
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
The Brandos
Neushoorn, Leeuwarden
De Kraaien
Podium Victorie, Alkmaar
Matt Andersen
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Misþyrming
Gebr. De Nobel, Leiden
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Chucky & His Trabuco Guarimba
Vorstin, Hilversum
20:30
Tjalling
Stroomhuis, Eindhoven
20:30
Colter Wall
Roepaen, Ottersum
20:30
Causes
Vondelkerk, Amsterdam
Friday Night Out: The Fresh Cuts met Eric Vloeimans, Chris Hordijk, Ne
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Daniel Lohues - Moi
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Yamato
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Roads To Roam
Starsound Studio, Utrecht
The Hackensaw Boys
Strandpaviljoen BUITEN, Den Haag
20:00
Jasper van 't Hof
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
The Red Devils
Fluor, Amersfoort
20:00
Heroes: A Tribute to Willy de Ville
Vorstin, Hilversum
20:30
Erny Green
De Kargadoor, Utrecht
21:00
Close Talker
Hedon, Zwolle
21:00
Ivar in Mezz Breda
Mezz, Breda
22:00
Kinoo / Mountain States
Merleyn, Nijmegen
21:30
Hardstyle Pianist
Hedon, Zwolle
21:30
ESN Live Music Night
Simplon, Groningen
21:00
The Hounds
Wolbodo, Delft
21:00
The Gentle Art Of Cooking People
Moira, Utrecht
21:00
Golden Earring Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
21:00
Yawning Man
Little Devil, Tilburg
21:00
10.000 Russos
De Avenue, Breda
21:00
Africa Negra
Grounds, Rotterdam
21:00
Spasmodique
Altstadt, Eindhoven
21:00
Dilana Smith
Bibelot, Dordrecht
Micha Wertheim - Iemand Anders
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:00
Hausmagger
Luxor Live, Arnhem
21:00
Fratsen
Vera, Groningen
20:00
Ivan & The Parazol
Gigant, Apeldoorn
20:00
Will Joseph Cook
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Oude Luxor Theater, Rotterdam
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:30
Slavery Farm en Metta
Paard, Den Haag
19:30
Finale Kleine Prijs van Fryslân 2017
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Taylor Caniff
Melkweg, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
3JS - U2, The Joshua Tree
Deventer Schouwburg, Deventer
18:30
Songwriters Gilde Amersfoort & Flint - Kampvuurconcert
Flint, Amersfoort
10:00
Monteverdi XL Festival
Flint, Amersfoort
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg de Lawei, Drachten
De Dijk
Wilminktheater, Enschede
Hallo Venray
Podium Asteriks, Leeuwarden
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
DeLaMar, Amsterdam
Morrissey & Marshall
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:00
Nacht Van Pinkpop
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Rewire x Korzo #6: Pierre Bastien / Visible Cloaks
Korzo, Den Haag
20:00
Davina and The Vagabonds in BIRD
BIRD, Rotterdam
20:00
The Burning Hell
De Spot, Middelburg
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Gifter
De Pul, Uden
William Boeva - Reset
Casino Beringen, Beringen
20:00
Hanson
Paradiso, Amsterdam
20:00
Little Mix
Lotto Arena, Antwerpen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Meervaart, Amsterdam
20:00
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
DVL(The Hoax + Guy Forsyth)
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Julie Byrne
Rotown, Rotterdam
20:00
JW Roy
Patronaat, Haarlem
zaterdag 03 juni 2017
20:00
Skinny Puppy
Paard, Den Haag
Theo Maassen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Golden Caves / Sky Architect / The Aurora Project
Metropool, Hengelo
21:00
The Red Devils
De Bosuil, Weert
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Scott H. Biram
De Helling, Utrecht
20:15
Toto La Momposina
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Sanne Wallis de Vries - Gut
Meervaart, Amsterdam
23:45
100% Isis / Dimitri
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
The Brandos
Metropool, Hengelo