Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
23:00
Merleyn
Nijmegen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Agnietenhof
Tiel
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
ATLAS Theater
Emmen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Schouwburg Venray
Venray
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Omval
Diemen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
ACU
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
Ahoy
Rotterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Annabel
Rotterdam
Paard
Den Haag
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
dB's
Utrecht
20:00
AkoestiCafé
Nieuwegein
20:15
Concertgebouw
Amsterdam
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Basiliek
Veenendaal
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Grounds
Rotterdam
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Meervaart
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Kom
Nieuwegein
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Chassé Theater
Breda
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg Venray
Venray
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Theater De Lievekamp
Oss
17:00
Duycker
Hoofddorp
19:00
P60
Amstelveen
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
BIRD
Rotterdam
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
C.C. Achterolmen
Maaseik
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
Perron-3
Rosmalen
20:00
Capitole
Gent
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Paradiso
Amsterdam
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Pul
Uden
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
EKKO
Utrecht
Bitterzoet
Amsterdam
Willemeen
Arnhem
20:00
OT301
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
dinsdag 09 mei 2017
23:00
Finale Kaf en Koren
Merleyn, Nijmegen
woensdag 10 mei 2017
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Pieter Derks - Spot
Agnietenhof, Tiel
Daniël Arends - De Afterparty
Goudse Schouwburg, Gouda
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Karin Bloemen - Volle Bloei
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tineke Schouten - T-splitsing
ATLAS Theater, Emmen
Marc-Marie Huijbregts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Markant Uden, Uden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Venray, Venray
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Zuidplein, Rotterdam
Mike Boddé - De Geurige Man
Theater de Spiegel, Zwolle
Daniel Lohues - Moi
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Schouwburg Amphion, Doetinchem
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater De Leest, Waalwijk
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater De Omval, Diemen
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:00
Meat Wave
ACU, Utrecht
PVRIS
Melkweg, Amsterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Chassé Theater, Breda
Royal Philharmonic Concert Orchestra
Ahoy, Rotterdam
20:00
Bob Wayne
Paard, Den Haag
20:00
Rootsiders
Annabel, Rotterdam
Fischer-Z
Paard, Den Haag
20:00
Bruno Mars
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Morgan Heritage
Paradiso, Amsterdam
Stef Kamil Carlens
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Kandace Springs
Patronaat, Haarlem
20:00
Gruppo Di Pawlowski
Paradiso, Amsterdam
20:00
Natalie Imbruglia
Melkweg, Amsterdam
20:00
Emil Landman
Patronaat, Haarlem
20:00
The Blind Shake
dB's, Utrecht
20:00
Thailo
AkoestiCafé, Nieuwegein
20:15
Brian Blade / Chick Corea
Concertgebouw, Amsterdam
20:15
Frank Boeijen
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Zaantheater, Zaandam
20:15
Yamato
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:30
LOS - VAST
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Venice
De Oosterpoort, Groningen
20:30
The Dire Straits Experience
De Basiliek, Veenendaal
20:30
The New Pornographers
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
FullMoon Babylon
Grounds, Rotterdam
21:00
Lance Canales & The Flood
Theater Walhalla, Rotterdam
donderdag 11 mei 2017
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Pieter Derks - Spot
Meervaart, Amsterdam
Micha Wertheim - Iemand Anders
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Kom, Nieuwegein
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Maaspoort, Venlo
Marc-Marie Huijbregts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Markant Uden, Uden
André Manuel - De Onzen
Chassé Theater, Breda
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Venray, Venray
Lenette van Dongen - Tegenwind
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Martijn Koning - Koning van de Lach
Leidse Schouwburg, Leiden
Mike Boddé - De Geurige Man
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Purmaryn, Purmerend
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Schouwburg Lochem, Lochem
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lorrèn
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Theater De Lievekamp, Oss
17:00
Chicago Mike
Duycker, Hoofddorp
19:00
Senioren rockschool bands
P60, Amstelveen
19:30
Skerryvore
Melkweg, Amsterdam
19:30
Rootsriders
Melkweg, Amsterdam
19:30
The Comet Is Coming & Sarathy Korwar
BIRD, Rotterdam
20:00
Noord Nederlands Orkest - NNO speelt de Genesis Suite
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Fred Eaglesmith
Paard, Den Haag
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Achterolmen, Maaseik
Ali B - Je Suis Ali
Wilminktheater, Enschede
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Wibi Soerjadi - 35 jaar meesterpianist
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Perron-3, Rosmalen
20:00
William Boeva - Reset
Capitole, Gent
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Chassé Theater, Breda
20:00
Nederlands Blazers Ensemble
Paradiso, Amsterdam
JW Roy & Band
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Randy Hansen
Q-Factory, Amsterdam
20:00
The Dire Straits Experience
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Mountain
De Pul, Uden
Rondé
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Clash of the Titans (halve finale)
EKKO, Utrecht
Cherry Glazerr
Bitterzoet, Amsterdam
The Real McKenzies + support
Willemeen, Arnhem
20:00
Mister and Mississippi
OT301, Amsterdam
20:00
Venice
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
The Parrots
Melkweg, Amsterdam
20:00
Jeangu Macrooy
Rotown, Rotterdam
20:00
Bertus Borgers & The Young Retro's
Duycker, Hoofddorp
20:00
The Cosmic Carnival
Patronaat, Haarlem
20:00
Happyness
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Cymbaline / Lilith Effie / The Wild Surprise
Metropool, Hengelo
20:00
The Doors in Concert
Theater De Lampegiet, Veenendaal