Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Corrosia Theater, Expo & Film
Almere
20:30
Spant!
Bussum
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
RASA
Utrecht
20:30
Paard
Den Haag
20:45
Extase
Tilburg
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
OT301
Amsterdam
21:00
STECK
Delft
21:00
't Nonnetje
Amersfoort
22:00
Vera
Groningen
22:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Lievekamp
Oss
De Kattendans
Bergeijk
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Veste
Delft
Agnietenhof
Tiel
Theater de Purmaryn
Purmerend
Agnietenhof
Tiel
Posttheater
Arnhem
Theater Zuidplein
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
De Maaspoort
Venlo
Het Klooster
Woerden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Bellevue
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Zinin
Nijverdal
C.C. De Kimpel
Bilzen
Goudse Schouwburg
Gouda
Burnside Skatepark
Deventer
Baroeg
Rotterdam
19:30
Metropool
Hengelo
19:30
Melkweg
Amsterdam
De Pul
Uden
19:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:30
PopEi
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
Paard
Den Haag
20:00
Blokhuispoort
Leeuwarden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
20:00
Asgard
Beverwijk
Maassilo
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Paard
Den Haag
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Zaal 100
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Groene Engel
Oss
20:00
Tuchthuis
Eindhoven
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Wolbodo
Delft
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Luxor Live
Arnhem
Diligentia
Den Haag
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
De Kargadoor
Utrecht
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
De Speeldoos
Vught
Boerderij
Zoetermeer
20:30
P60
Amstelveen
donderdag 12 mei 2016
20:30
Mandolin Orange
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
YOUNGVIPS 2016
Corrosia Theater, Expo & Film, Almere
20:30
3J'S
Spant!, Bussum
20:30
New Cool Collective Big Band & Thierno Koite
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Anton Goudsmit / Bart Maris / Steven Kamperman
RASA, Utrecht
20:30
Jahmean
Paard, Den Haag
20:45
Bells of Youth in Extase
Extase, Tilburg
21:00
Eriksson Delcroix
Luxor Live, Arnhem
21:00
Luke Winslow King
Burgerweeshuis, Deventer
Naomi Shelton and the Gospel Queens
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Homeshake
V11, Rotterdam
21:00
Dave Vermeulen & Voltage
Bibelot, Dordrecht
21:00
Caterina Palazzi Sudoku Killer / Torres Electroacoustic Sounds
OT301, Amsterdam
21:00
Plunck
STECK, Delft
21:00
Alcuna Wilds / Tosk
't Nonnetje, Amersfoort
22:00
Monomyth
Vera, Groningen
22:00
Archie and the Bunkers
Paradiso, Amsterdam
23:00
Late Night Live: Bartelmans Trio - Rollende Keukens Afterparty
North Sea Jazz Club, Amsterdam
vrijdag 13 mei 2016
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Het Park, Hoorn
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Lievekamp, Oss
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kattendans, Bergeijk
Nathalie Baartman - Louter
Theater de Spiegel, Zwolle
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Veste, Delft
Country Café - It's Jukebox Time
Agnietenhof, Tiel
The Doors in Concert - Celebration
Theater de Purmaryn, Purmerend
Rob de Nijs - Voor altijd en iedereen
Agnietenhof, Tiel
Murth Mossel - Voors en tegens
Posttheater, Arnhem
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Zuidplein, Rotterdam
Kommil Foo - Schoft
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Kasper van Kooten
De Maaspoort, Venlo
Tango Extremo
Het Klooster, Woerden
Cabarestafette
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
De Partizanen - De Partizanen
Theater Bellevue, Amsterdam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Daniel Lohues
Theater Zinin, Nijverdal
Stef Bos
C.C. De Kimpel, Bilzen
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
John Coffey plays: Tony Hawk's Pro Skater 2
Burnside Skatepark, Deventer
Immolation / Marduk
Baroeg, Rotterdam
19:30
The Elvis Concert 2016
Metropool, Hengelo
19:30
IAM
Melkweg, Amsterdam
Uriah Heep
De Pul, Uden
19:30
De Dijk
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:30
HUISMERK XL
PopEi, Eindhoven
20:00
De Grote Improvisatieshow
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Intouchables
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Josh Groban
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
The Exploited (UK) + Peter Pan Speedrock
Patronaat, Haarlem
Glenn Fredly
Paard, Den Haag
20:00
Black Oak
Blokhuispoort, Leeuwarden
20:00
Black Oak
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Tristan et Isolde
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
20:00
Asgardian Metal Meeting: Bloid - Gorged
Asgard, Beverwijk
Jack Garratt
Maassilo, Rotterdam
20:00
Bazart
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Tom Vanstiphout
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Hef
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Taxi to the ocean
dB's, Utrecht
20:00
Luke Winslow King
Paard, Den Haag
20:00
Jack Garratt in Maassilo
BIRD, Rotterdam
20:00
Sass Jordan (CAN)
Nieuwe Nor, Heerlen
Maggie Brown / The Teardrops / Thee Olivia Newton John Ravolta
Zaal 100, Amsterdam
20:00
Billy Maluw & The MAN
Melkweg, Amsterdam
20:00
HØUND / The Cavern / The Silverfaces
Winston, Amsterdam
20:00
Rollerdisco! met OIJ
Groene Engel, Oss
20:00
Crazy Cult Roadshow
Tuchthuis, Eindhoven
20:00
Eerie Wanda
Metropool, Hengelo
20:00
Mooie Noten - Halve Finale
Paradiso, Amsterdam
20:00
Evil Plan / Silent Waffle Party / The Gully Flowers
Wolbodo, Delft
20:00
Zitakula
Vorstin, Hilversum
20:00
Meschiya Lake & The Little Big Horns
Luxor Live, Arnhem
Frank Boeijen
Diligentia, Den Haag
20:15
Boudewijn de Groot
Meervaart, Amsterdam
20:15
Tribute2BobMarley by Rootsriders
Effenaar, Eindhoven
20:15
Lenette van Dongen - Tegenwind
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Dok6, Panningen
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Chef'Special
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Alex Roeka
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
The Skints
De Helling, Utrecht
20:15
3J'S
Theater Sneek, Sneek
20:15
De Nederlandse Bachvereniging
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
20:15
Stevie Ann
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Jono Mccleery
De Kargadoor, Utrecht
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Zaantheater, Zaandam
20:30
Bert Gabriels
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Sunday Sun
Bibelot, Dordrecht
20:30
André Manuel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
Johan Goossens - Daglicht
De Speeldoos, Vught
Ultimate Eagles - Tribute To The Eagles
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Joy Division Undercover
P60, Amstelveen