Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. De Mol
Lier
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Havezathe het Everloo
Rossum
Het Musiater
Zevenaar
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Winston
Amsterdam
19:30
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Cultuurkapel Deurne
Deurne
20:00
Wilminktheater
Enschede
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Doornroosje
Nijmegen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
20:30
Lux
Nijmegen
21:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
Vera
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Meervaart
Amsterdam
Rietveld Theater
Delft
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
S.C.C. De Ruchte
Someren
Zaal Spectrum
Veenendaal
Junushoff Theater
Wageningen
Zaantheater
Zaandam
Melkweg
Amsterdam
19:00
De Kreun
Kortrijk
Melkweg
Amsterdam
19:30
Nijdrop
Opwijk
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Paard
Den Haag
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Vera
Groningen
Grand Theatre
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Bootstraat
Hasselt
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
013
Tilburg
20:00
013
Tilburg
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:30
Sugar Factory
Amsterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
Meervaart
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Posthuis Theater
Heerenveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Het Kielzog
Hoogezand
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Domijnen
Sittard
Het Klooster
Woerden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
19:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Patronaat
Haarlem
19:30
Nijdrop
Opwijk
19:30
Nijdrop
Opwijk
013
Tilburg
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
P60
Amstelveen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
OT301
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Kavka
Antwerpen
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
dinsdag 01 december 2015
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. De Mol, Lier
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Dorine Wiersma
Havezathe het Everloo, Rossum
Ali B - Je Suis Ali
Het Musiater, Zevenaar
Gavin James
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Queen Kwong (US) / Echo Movis (NL)
Winston, Amsterdam
19:30
Whitesnake
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Ina Forsman / Lightnin' Guy Verlinde
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Trixie Whitley
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Bombino
Cultuurkapel Deurne, Deurne
20:00
Huub Stapel - MV²
Wilminktheater, Enschede
dEUS
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:00
Leela James
BIRD, Rotterdam
20:00
John Garcia
Little Devil, Tilburg
K's Choice
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Ought / Yung
Doornroosje, Nijmegen
Texas
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Armored Saint
De Helling, Utrecht
Sean Rowe
Tolhuistuin, Amsterdam
Tower of Power
Effenaar, Eindhoven
20:30
Orkesta Mendoza
Lux, Nijmegen
21:00
Megan Washington
Paradiso, Amsterdam
23:00
Mike Krol
Vera, Groningen
woensdag 02 december 2015
Kommil Foo - Schoft
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Izaline Calister / Leoni Jansen - Barricade
Meervaart, Amsterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Rietveld Theater, Delft
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Tim Knol - Lost & Found
Schouwburg Ogterop, Meppel
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Rene Froger - 30 jaar hits in concert
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Ali B - Je Suis Ali
S.C.C. De Ruchte, Someren
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Zaal Spectrum, Veenendaal
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Junushoff Theater, Wageningen
Ton Kas - JABROER
Zaantheater, Zaandam
Mini Mansions
Melkweg, Amsterdam
19:00
Crobot
De Kreun, Kortrijk
Anthrax
Melkweg, Amsterdam
19:30
Citizens!
Nijdrop, Opwijk
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Albert Hammond Jr
Paradiso, Amsterdam
Bob Moses
Paradiso, Amsterdam
20:00
Bloc Party
Koninklijk Circus, Brussel
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Paard, Den Haag
20:00
Pondertone
Burgerweeshuis, Deventer
Piepschuim - Op recept (reprise)
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Sleaze Express: The Deaf / zZz / Green Hornet
Vera, Groningen
Sean Rowe
Grand Theatre, Groningen
20:00
The Computers (UK)
Patronaat, Haarlem
20:00
Roosbeef
Bootstraat, Hasselt
20:00
Fido Plays Zappa
Duycker, Hoofddorp
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Het Diekhuus, Middelharnis
Gavin James
013, Tilburg
20:00
Nothing More
013, Tilburg
20:00
Danny Vera
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater De Veste, Delft
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Whitesnake
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Stevie Ann
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Bombino
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Cuca Roseta - In Concert
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Soft Machine Legacy
Boerderij, Zoetermeer
21:30
Jeff Lorber Fusion / Jo Harman / Poogie Bell Band / The Ob6sions
Sugar Factory, Amsterdam
22:00
Thomas Pol in America (BIRDsessions)
BIRD, Rotterdam
donderdag 03 december 2015
Kommil Foo - Schoft
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater de Griffioen, Amstelveen
Tim Knol - Lost & Found
Meervaart, Amsterdam
De Partizanen - De Partizanen
Wilminktheater, Enschede
Ton Kas - JABROER
Posthuis Theater, Heerenveen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Lenette van Dongen - Tegenwind
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Het Kielzog, Hoogezand
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Carolien Borgers - Zeker Weten
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Cabarestafette
De Domijnen, Sittard
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Het Klooster, Woerden
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Soundos - Geboren met ervaring
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
19:00
Leftfield
Paradiso, Amsterdam
19:00
Golden Earring
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:30
EL VY
Melkweg, Amsterdam
19:30
TenTemPiés
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Spartan / The Monolith Deathcult
Patronaat, Haarlem
19:30
Evil Invaders
Nijdrop, Opwijk
19:30
Citizens!
Nijdrop, Opwijk
Fat Freddy's Drop
013, Tilburg
20:00
The Kik
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Adams
P60, Amstelveen
dEUS
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Sleaze Express: The Deaf / zZz / Green Hornet
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Hudson Mohawke
Melkweg, Amsterdam
20:00
Braids
OT301, Amsterdam
20:00
Red Snapper
Q-Factory, Amsterdam
Nothing More
Kavka, Antwerpen
20:00
Refused
Trix, Antwerpen
20:00
Man From The South + Mark Lotterman
Luxor Live, Arnhem
20:00
Daniël Arends
Podium Boxtel, Boxtel