Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
Vk*
Brussel
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
NiXenMeer
Enschede
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Fiji
Amersfoort
20:30
Westerunie
Amsterdam
20:30
Amstelkerk
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
21:00
Vera
Groningen
21:00
Hedon
Zwolle
21:30
Sugar Factory
Amsterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
De Kattendans
Bergeijk
Rietveld Theater
Delft
19:30
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Nijdrop
Opwijk
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Brakke Grond
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Mezz
Breda
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
De Harmonie
Edam
De Oosterpoort
Groningen
Patronaat
Haarlem
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Hedon
Zwolle
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Rotown
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
RASA
Utrecht
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Zaantheater
Zaandam
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Taverne
Bergen
21:00
Mezz
Breda
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Simplon
Groningen
21:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Hedon
Zwolle
22:00
V11
Rotterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
22:15
Paradiso
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Roode Bioscoop
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Poppodium Romein
Leeuwarden
De Poorterij
Zaltbommel
Openluchttheater Hertme
Hertme
woensdag 06 mei 2015
19:30
FrnkIero AndThe Cellabration
Melkweg, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Tito & Tarantula
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Beat
Luxor Live, Arnhem
And So I Watch You From Afar
Vk*, Brussel
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Diligentia, Den Haag
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Theater De Omval, Diemen
20:00
PUURliedjes
PopEi, Eindhoven
20:00
Guy Forsyth
NiXenMeer, Enschede
20:00
Theatertour 'Herinneringen'
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Youp van 't Hek - Mooie verhalen
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Lieneke le Roux, Pamela Teves e.a | Powervrouwen 2, een revue van nu
Meervaart, Amsterdam
Miss Montreal
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2015
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Afke Teunen / Clive Emanuelson / Johan van Gulik / Kevin van Kalkeren
Fiji, Amersfoort
20:30
Braids
Westerunie, Amsterdam
20:30
Bernard Fanning
Amstelkerk, Amsterdam
20:30
Madelijne Kool - Kool aan de Gang
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Danny De Munk
De Harmonie, Leeuwarden
21:00
Dignan Porch + Brett Newski
Vera, Groningen
21:00
Fischer-Z Solo
Hedon, Zwolle
21:30
Klatwerk3 / Raphael Wressnig / Sabrina Starke
Sugar Factory, Amsterdam
22:00
Rebekka Ling
BIRD, Rotterdam
donderdag 07 mei 2015
Marjolijn van Kooten - In principe wel
De Kattendans, Bergeijk
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Rietveld Theater, Delft
19:30
Alumna
Paradiso, Amsterdam
Apocalyptica
Melkweg, Amsterdam
19:30
The Posies
Nijdrop, Opwijk
20:00
Joy Division Undercover
P60, Amstelveen
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Jonathan Jeremiah + support
Paradiso, Amsterdam
20:00
Chantal Acda / King Dalton / Shun Club
De Brakke Grond, Amsterdam
20:00
Her Bright Skies
Winston, Amsterdam
20:00
Frank Boeijen - Theatertournee 2015
Orpheus, Apeldoorn
Alamo Race Track
Mezz, Breda
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Diligentia, Den Haag
20:00
Heritage Blues Orchestra
Paard, Den Haag
20:00
The Beat
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Anne Soldaat
De Harmonie, Edam
Douwe Bob
De Oosterpoort, Groningen
Fischer-Z
Patronaat, Haarlem
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Youp van 't Hek - Mooie verhalen
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Edwin Evers Band theatershow
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Landmark 105
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Voor De Prijzen en De Roem
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Uncle Jimmy
Hedon, Zwolle
20:15
Eva de Roovere & Hannelore Bedert
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Nico Dijkshoorn - VUIG
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Danny De Munk
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Villagers
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Zaantheater, Zaandam
20:30
Tito & Tarantula
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Michael Prins
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Ozric Tentacles
Luxor Live, Arnhem
20:30
Iguana Death Cult / Lunar Leshy & The Zamphire
Paard, Den Haag
20:30
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Cameretten Finalistentournee
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Theatertour 2015
Cpunt Theater, Hoofddorp
And So I Watch You From Afar // support: Mylets
Rotown, Rotterdam
20:30
Black Milk Hosted By Keep It Movin'
BIRD, Rotterdam
20:30
Lau
RASA, Utrecht
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd (try-out)
Zaantheater, Zaandam
Catfish and the Bottlemen
Doornroosje, Nijmegen
21:00
J.P. Harris & The Tough Choices
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Dave Mackay Group
Luxor Live, Arnhem
21:00
Leo Sienot / Mikky Zomerdijk / Tom Krikke
Taverne, Bergen
21:00
Sunday Sun
Mezz, Breda
21:00
Daimy Lotus
Altstadt, Eindhoven
21:00
Rootsriders
Simplon, Groningen
21:00
Rory Block
Vorstin, Hilversum
21:00
Ultimate Eagles
Hedon, Zwolle
22:00
De Skaggerz
V11, Rotterdam
22:00
Eendracht Festival presents Day Fly & Brandwerk
BIRD, Rotterdam
22:15
Mop Mop
Paradiso, Amsterdam
vrijdag 08 mei 2015
Daniël Arends - Carte Blanche
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Adrian Crowley
De Roode Bioscoop, Amsterdam
Amsterdam Klezmer Band
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ozric Tentacles
Poppodium Romein, Leeuwarden
Buitenstaanders
De Poorterij, Zaltbommel
Golden Earring
Openluchttheater Hertme, Hertme