Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Patronaat
Haarlem
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:30
RASA
Utrecht
20:00
Victorie
Alkmaar
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
P60
Amstelveen
22:00
Vera
Groningen
Paradiso
Amsterdam
21:30
Rotown
Rotterdam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Portugese Synagoge
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
17:00
Concerto
Amsterdam
20:30
Rotown
Rotterdam
21:00
Metropool
Hengelo
Paard
Den Haag
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Gunnery's Irish Pub
Alkmaar
23:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Kerkje van Persingen
Persingen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
EKKO
Utrecht
17:00
Concerto
Amsterdam
Kaffee 't Hof
Middelburg
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
So What!
Gouda
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
De Spil
Roeselare
20:30
Hedon
Zwolle
Metropool
Hengelo
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
De Zwerver
Oostende
21:00
Hedon
Zwolle
22:00
Xinix
Nieuwendijk
21:00
Taverne
Bergen
20:00
Hofman
Utrecht
20:00
Popcentrale
Dordrecht
19:15
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Bibelot
Dordrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Little Devil
Tilburg
20:15
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
21:30
Patronaat
Haarlem
21:00
De Peppel
Zeist
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Victorie
Alkmaar
20:00
Manifesto
Hoorn
de Vechtclub
Utrecht
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
OCCII
Amsterdam
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
013
Tilburg
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Metropool
Hengelo
21:30
De Bosuil
Weert
20:00
Mezz
Breda
20:00
De Amer
Amen
20:00
dB's
Utrecht
19:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Theater De Musketon
Utrecht
20:00
Noorse Kerk
Rotterdam
21:00
De Pul
Uden
21:45
Vera
Groningen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Patronaat
Haarlem
22:00
Metropool
Hengelo
22:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
De Pul
Uden
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Xinix
Nieuwendijk
22:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
De Bosuil
Weert
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Flatertheek
Naaldwijk
Theater Walhalla
Rotterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
donderdag 18 september 2014
Oscar and the Wolf
Patronaat, Haarlem
20:30
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Najib Amhali
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:30
Music: Wild Series - Tjitze Vogel
RASA, Utrecht
20:00
Monkeywrench
Victorie, Alkmaar
20:30
Lonely The Brave + LEFT + Hollerado
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Kong
P60, Amstelveen
22:00
Knalpot
Vera, Groningen
Jurk!
Paradiso, Amsterdam
21:30
Juan Wauters (locatie: V11)
Rotown, Rotterdam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Isabelle Durin en Agnès Peytour
Portugese Synagoge, Amsterdam
20:00
Incubate
Little Devil, Tilburg
19:30
Giovanca
Melkweg, Amsterdam
17:00
Fabrieke
Concerto, Amsterdam
20:30
De Skaggerz
Rotown, Rotterdam
21:00
De Harde Bazen
Metropool, Hengelo
De Dijk
Paard, Den Haag
20:15
Dave McGraw & Mandy Fer
C.C. Breughelzaal, Bree
20:30
Counter Jib
EKKO, Utrecht
20:00
Comedyhuis Comedynight: Leon van der Zanden, Stefan Pop e.a.
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Comedy Inc.
Gunnery's Irish Pub, Alkmaar
23:00
Bored Nothing
Paradiso, Amsterdam
20:00
Bonnie 'Prince' Billy
Kerkje van Persingen, Persingen
20:15
Ashton Brothers - Treasures
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 19 september 2014
21:00
Wooden Wand
Burgerweeshuis, Deventer
Wende Snijders
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
The Wanton Bishops
EKKO, Utrecht
17:00
The Rag Trade
Concerto, Amsterdam
The Pussywarmers
Kaffee 't Hof, Middelburg
21:00
The Fortunate Sons
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Skapiche
So What!, Gouda
20:30
Richie Kotzen
Groene Engel, Oss
20:00
Randy Newman
De Spil, Roeselare
20:30
Paul de Munnik - Tribute To Neil Diamond
Hedon, Zwolle
Oscar & The Wolf
Metropool, Hengelo
20:30
Nick Hakim
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Najib Amhali
AFAS Circustheater, Scheveningen
Mystery
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Musest / reEditors
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Magnus
De Zwerver, Oostende
21:00
Lonely The Brave
Hedon, Zwolle
22:00
Lightnin' Guy & The Mighty Gators
Xinix, Nieuwendijk
21:00
Lefties Soul Connection
Taverne, Bergen
20:00
Last Night In Town
Hofman, Utrecht
20:00
La Moneda de Holanda
Popcentrale, Dordrecht
19:15
Knarsetand / Sven Hammond Soul - Opening WII gebouw
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Julian Sas
Bibelot, Dordrecht
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
James Taylor
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Incubate
Little Devil, Tilburg
20:15
In Gesprek Met Mijn Moordenaar
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
21:30
I am Giant
Patronaat, Haarlem
21:00
Hallo Venray
De Peppel, Zeist
20:00
Grainne Duffy
Duycker, Hoofddorp
20:00
Giovanca
Victorie, Alkmaar
20:00
Gee Brown & The Brunettes
Manifesto, Hoorn
Gareth Dickson
de Vechtclub, Utrecht
20:30
FZN: Chubby Louis / Duke John / Lookapony
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Friday Night Out
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Firma Weijland
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Fata 'El Moustache' Morgana
Paradiso, Amsterdam
20:30
Eugene Chadbourne / Rogier Smal & Molly Chadbourne / Sick Llama
OCCII, Amsterdam
23:00
Erol Alkan / Ghost Culture / Joost van Bellen
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Entombed AD + Grave
013, Tilburg
20:15
Eefje De Visser
Theater Aan de Slinger, Houten
21:00
Drive By Wire
Burgerweeshuis, Deventer
DeWolff
Metropool, Hengelo
21:30
De Dijk
De Bosuil, Weert
20:00
De Beste Singer-Songwriter van Nederland
Mezz, Breda
20:00
Dave McGraw & Mandy Fer
De Amer, Amen
20:00
Dan Sartain
dB's, Utrecht
19:00
Cryptopsy / Disgorge / Jungle Rot
Luxor Live, Arnhem
21:00
Club 3voor12 Eindhoven o.a.: Wolfskop
Effenaar, Eindhoven
20:30
Cheap Thrills release party 'Booze up the jacuzzi'
Patronaat, Haarlem
20:00
Cabaretteketet
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Cabaretteketet
Theater De Musketon, Utrecht
20:00
Bonnie 'Prince' Billy
Noorse Kerk, Rotterdam
21:00
Bong-Ra / Limewax
De Pul, Uden
21:45
Blonde Redhead
Vera, Groningen
23:00
Blauwdruk:Philou Louzolo + Thomas Elmore
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Benjamin Herman / Daniel von Piekartz
TivoliVredenburg, Utrecht
Albumpresentatie! De Kift: Bidonville
Patronaat, Haarlem
zaterdag 20 september 2014
22:00
Zeroes Heroes
Metropool, Hengelo
22:00
We All Love 80's & 90's + Remember the 00's
Effenaar, Eindhoven
20:00
Vandale
De Pul, Uden
21:00
Tribute 2 Studio One: Home of the Reggae Legends
Het Bolwerk, Sneek
21:00
The Wofo Sextette
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
The Wanton Bishops
Merleyn, Nijmegen
22:00
The Shady Greys
Xinix, Nieuwendijk
22:00
The Pussywarmers & Réka
Patronaat, Haarlem
20:00
The Kik
Patronaat, Haarlem
20:00
The Cosmic Dead
Oefenbunker, Landgraaf
21:00
Tango Extremo presenteert: Los Maestros de la Habana
Grounds, Rotterdam
21:00
Stormrider
De Bosuil, Weert
20:00
Soviet Soviet
Bibelot, Dordrecht
20:00
Skreamer
Flatertheek, Naaldwijk
Sean Taylor
Theater Walhalla, Rotterdam
21:00
Rufus
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Rowwen Heze
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven