Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:30
Rotown
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
22:00
Vera
Groningen
20:00
P60
Amstelveen
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Victorie
Alkmaar
20:30
RASA
Utrecht
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Patronaat
Haarlem
20:30
Metropool
Hengelo
22:00
Doornroosje
Nijmegen
Boerderij
Zoetermeer
20:00
De Onderbroek
Nijmegen
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Nijdrop
Opwijk
Hofman
Utrecht
Café Wilhelmina
Eindhoven
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Ludwig
Amsterdam
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Studio K
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
TivoliVredenburg
Utrecht
23:00
Doornroosje
Nijmegen
21:45
Vera
Groningen
21:00
De Pul
Uden
20:00
Noorse Kerk
Rotterdam
20:00
Theater De Musketon
Utrecht
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Patronaat
Haarlem
21:00
Effenaar
Eindhoven
19:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
dB's
Utrecht
20:00
De Amer
Amen
20:00
Mezz
Breda
21:30
De Bosuil
Weert
Metropool
Hengelo
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
19:30
013
Tilburg
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
OCCII
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
de Vechtclub
Utrecht
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Victorie
Alkmaar
20:00
Duycker
Hoofddorp
21:00
De Peppel
Zeist
21:30
Patronaat
Haarlem
20:15
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Bibelot
Dordrecht
19:15
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Popcentrale
Dordrecht
20:00
Hofman
Utrecht
21:00
Taverne
Bergen
22:00
Xinix
Nieuwendijk
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Boerderij
Zoetermeer
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Metropool
Hengelo
20:30
Hedon
Zwolle
20:00
De Spil
Roeselare
20:30
Groene Engel
Oss
21:00
So What!
Gouda
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Kaffee 't Hof
Middelburg
17:00
Concerto
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Corneel
Lelystad
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Victorie
Alkmaar
22:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
De Peppel
Zeist
Biebob
Vosselaar
Café de Pilaren
Alkmaar
EKKO
Utrecht
22:00
Vera
Groningen
Boerderij
Zoetermeer
12:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Thalia Theater
IJmuiden
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Obergumer Kerk
Winsum
23:00
Mezz
Breda
23:00
Mezz
Breda
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
donderdag 18 september 2014
21:30
Juan Wauters (locatie: V11)
Rotown, Rotterdam
Jurk!
Paradiso, Amsterdam
22:00
Knalpot
Vera, Groningen
20:00
Kong
P60, Amstelveen
20:30
Lonely The Brave + LEFT + Hollerado
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Monkeywrench
Victorie, Alkmaar
20:30
Music: Wild Series - Tjitze Vogel
RASA, Utrecht
20:00
Najib Amhali
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:30
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Oscar and the Wolf
Patronaat, Haarlem
20:30
Paul de Munnik plays Neil Diamond
Metropool, Hengelo
22:00
Pauw / The Black Marble Selection
Doornroosje, Nijmegen
Richie Kotzen Band
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Stopcontact
De Onderbroek, Nijmegen
20:00
T-Pain
Melkweg, Amsterdam
19:00
The Besnard lakes
Nijdrop, Opwijk
The Pussywarmers
Hofman, Utrecht
The Wanton Bishops
Café Wilhelmina, Eindhoven
21:00
Ton Kas
Theater Walhalla, Rotterdam
Town of Saints
Ludwig, Amsterdam
20:30
Vermeulen Zalm + Ritterbeeks
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Vikings in Tibet
Simplon, Groningen
20:00
Voorronde Amsterdamse Popprijs
Studio K, Amsterdam
20:00
Wooden Wand
Paard, Den Haag
Zig Zag
Paradiso, Amsterdam
vrijdag 19 september 2014
Albumpresentatie! De Kift: Bidonville
Patronaat, Haarlem
Benjamin Herman / Daniel von Piekartz
TivoliVredenburg, Utrecht
23:00
Blauwdruk:Philou Louzolo + Thomas Elmore
Doornroosje, Nijmegen
21:45
Blonde Redhead
Vera, Groningen
21:00
Bong-Ra / Limewax
De Pul, Uden
20:00
Bonnie 'Prince' Billy
Noorse Kerk, Rotterdam
20:00
Cabaretteketet
Theater De Musketon, Utrecht
20:00
Cabaretteketet
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Cheap Thrills release party 'Booze up the jacuzzi'
Patronaat, Haarlem
21:00
Club 3voor12 Eindhoven o.a.: Wolfskop
Effenaar, Eindhoven
19:00
Cryptopsy / Disgorge / Jungle Rot
Luxor Live, Arnhem
20:00
Dan Sartain
dB's, Utrecht
20:00
Dave McGraw & Mandy Fer
De Amer, Amen
20:00
De Beste Singer-Songwriter van Nederland
Mezz, Breda
21:30
De Dijk
De Bosuil, Weert
DeWolff
Metropool, Hengelo
21:00
Drive By Wire
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Eefje De Visser
Theater Aan de Slinger, Houten
19:30
Entombed AD + Grave
013, Tilburg
23:00
Erol Alkan / Ghost Culture / Joost van Bellen
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Eugene Chadbourne / Rogier Smal & Molly Chadbourne / Sick Llama
OCCII, Amsterdam
20:30
Fata 'El Moustache' Morgana
Paradiso, Amsterdam
20:00
Firma Weijland
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Friday Night Out
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
FZN: Chubby Louis / Duke John / Lookapony
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Gareth Dickson
de Vechtclub, Utrecht
20:00
Gee Brown & The Brunettes
Manifesto, Hoorn
20:00
Giovanca
Victorie, Alkmaar
20:00
Grainne Duffy
Duycker, Hoofddorp
21:00
Hallo Venray
De Peppel, Zeist
21:30
I am Giant
Patronaat, Haarlem
20:15
In Gesprek Met Mijn Moordenaar
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:00
Incubate
Little Devil, Tilburg
20:00
James Taylor
Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Julian Sas
Bibelot, Dordrecht
19:15
Knarsetand / Sven Hammond Soul - Opening WII gebouw
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
La Moneda de Holanda
Popcentrale, Dordrecht
20:00
Last Night In Town
Hofman, Utrecht
21:00
Lefties Soul Connection
Taverne, Bergen
22:00
Lightnin' Guy & The Mighty Gators
Xinix, Nieuwendijk
21:00
Lonely The Brave
Hedon, Zwolle
20:00
Magnus
De Zwerver, Oostende
20:00
Musest / reEditors
Poppodium Volt, Sittard
Mystery
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Najib Amhali
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:30
Nick Hakim
Tolhuistuin, Amsterdam
Oscar & The Wolf
Metropool, Hengelo
20:30
Paul de Munnik - Tribute To Neil Diamond
Hedon, Zwolle
20:00
Randy Newman
De Spil, Roeselare
20:30
Richie Kotzen
Groene Engel, Oss
21:00
Skapiche
So What!, Gouda
21:00
The Fortunate Sons
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
The Pussywarmers
Kaffee 't Hof, Middelburg
17:00
The Rag Trade
Concerto, Amsterdam
20:30
The Wanton Bishops
EKKO, Utrecht
Wende Snijders
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Wooden Wand
Burgerweeshuis, Deventer
zaterdag 20 september 2014
21:00
3voor12 Flevoland Launch Party
Corneel, Lelystad
21:00
40UP
Bibelot, Dordrecht
21:00
40UP
Victorie, Alkmaar
22:00
90'S NOW
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Act1
De Peppel, Zeist
Alestorm
Biebob, Vosselaar
Along The Watchtower
Café de Pilaren, Alkmaar
Angel Olsen
EKKO, Utrecht
22:00
Audacity
Vera, Groningen
Axel Rudi Pell
Boerderij, Zoetermeer
12:00
Baroeg Open Air
Baroeg, Rotterdam
20:00
Bintangs
Thalia Theater, IJmuiden
20:00
Blonde Redhead
Tolhuistuin, Amsterdam
Bonnie 'Prince' Billy
Obergumer Kerk, Winsum
23:00
Breda Barst Afterparty: Dalton Brothers (King Dalton) DJ-set
Mezz, Breda
23:00
Breda Barst Suikerbeats Afterparty: De Sluwe Vos + Carma Collectiv + M
Mezz, Breda
20:00
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen