Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
GRID Zeebrugge
Zeebrugge
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Slottuintheater
Zeist
Singer Theater
Laren
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
CC Het Centrum
Nazareth
Neushoorn
Leeuwarden
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater Bellevue
Amsterdam
21:00
Arena5
Brussel
20:00
Kruidtuin
Mechelen
20:00
Singer Theater
Laren
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
Slottuintheater
Zeist
20:00
De Paterskerk (DomusDela)
Eindhoven
Kasteel Oolde
Laren
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
18:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Sportcampus Lange Munte
Kortrijk
Het Zuiderpark
Den Haag
20:15
Markant Uden
Uden
Blauwbossen
Hoogstraten
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater Bellevue
Amsterdam
16:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Kruidtuin
Mechelen
Het Zuiderpark
Den Haag
Effenaar
Eindhoven
Recreatiegebied Het Rutbeek
Enschede
Dynamo
Eindhoven
21:00
Rotown
Rotterdam
13:30
Kursaal Oostende
Oostende
16:30
Kursaal Oostende
Oostende
16:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Theater Sneek
Sneek
Kasteel Oolde
Laren
20:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
20:00
Hôpital Notre Dame à la Rose
Lessines
Paradigm
Groningen
Flint
Amersfoort
20:00
De Paterskerk (DomusDela)
Eindhoven
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
19:00
Openluchttheater Lichtenvoorde
Lichtenvoorde
20:00
Slottuintheater
Zeist
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
18:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Paradiso
Amsterdam
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
Sportcampus Lange Munte
Kortrijk
Bibelot
Dordrecht
Blauwbossen
Hoogstraten
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater Bellevue
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Openluchttheater Lichtenvoorde
Lichtenvoorde
20:00
Kruidtuin
Mechelen
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
Rapa Nui
Zandvoort
Spoorpark
Tilburg
Recreatieterrein Spaarnwoude
Spaarndam
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
dB's
Utrecht
Het Zuiderpark
Den Haag
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
Evenementenplein Hengelo
Hengelo
Recreatiegebied Het Rutbeek
Enschede
Burgerweeshuis
Deventer
16:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
10:30
Kursaal Oostende
Oostende
16:30
Kursaal Oostende
Oostende
13:30
Kursaal Oostende
Oostende
Tuinen Van West
Amsterdam
Kasteel Oolde
Laren
21:00
Haarlem Blues Club
Haarlem
20:00
Leeghwaterpark
Purmerend
15:30
Leeghwaterpark
Purmerend
Paradigm
Groningen
20:00
De Kwekerij
Hilversum
Het Zuiderpark
Den Haag
Spoorpark
Tilburg
Slottuintheater
Zeist
Havenpark
Amsterdam
18:00
Lewinski
Sneek
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
18:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Hôpital Notre Dame à la Rose
Lessines
Q-Factory
Amsterdam
woensdag 11 augustus 2021
20:00
Bart Peeters
GRID Zeebrugge, Zeebrugge
20:00
Boris Acket
Doornroosje, Nijmegen
Iris Hond Speelt Einaudi
Slottuintheater, Zeist
Peter Pannekoek
Singer Theater, Laren
19:00
Pixies
Melkweg, Amsterdam
donderdag 12 augustus 2021
20:00
Admiral Freebee
CC Het Centrum, Nazareth
Arie & Assiindewaris
Neushoorn, Leeuwarden
Arjen Lubach
Posthuis Theater, Heerenveen
Ashton Brothers
Theater Bellevue, Amsterdam
21:00
Bart Peeters & De Ideale Mannen
Arena5, Brussel
20:00
Belgian Asociality
Kruidtuin, Mechelen
20:00
Beth & Flo - Niet wat je denkt
Singer Theater, Laren
20:00
Brihang / Typhoon
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:00
Candy Dulfer
Slottuintheater, Zeist
20:00
Joe Buck
De Paterskerk (DomusDela), Eindhoven
Mañana Mañana
Kasteel Oolde, Laren
Peter Pannekoek
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Pixies
Melkweg, Amsterdam
20:00
S10
Paradiso, Amsterdam
22:00
S10
Paradiso, Amsterdam
20:00
Thomas Azier
TivoliVredenburg, Utrecht
18:30
Tino Martin
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Tino Martin
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
vrijdag 13 augustus 2021
Alcatraz Hard Rock & Metal Festival
Sportcampus Lange Munte, Kortrijk
Altın Gün
Het Zuiderpark, Den Haag
20:15
Andries Tunru / Guido Weijers / Ruud Smulders - Buiten Spelen
Markant Uden, Uden
Antilliaanse Feesten
Blauwbossen , Hoogstraten
Arjen Lubach
Posthuis Theater, Heerenveen
Ashton Brothers
Theater Bellevue, Amsterdam
16:00
Blood Sucker
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Botaniek Live: Portland / Caspar Auwerkerken
Kruidtuin, Mechelen
Davina Michelle
Het Zuiderpark, Den Haag
Dead Kennedys
Effenaar, Eindhoven
Freshtival Weekend
Recreatiegebied Het Rutbeek, Enschede
H20
Dynamo, Eindhoven
21:00
Iguana Death Cult
Rotown, Rotterdam
13:30
K3
Kursaal Oostende, Oostende
16:30
K3
Kursaal Oostende, Oostende
16:30
KOWNU - Tuinconcert
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand
Theater Sneek, Sneek
Mañana Mañana
Kasteel Oolde, Laren
20:00
Massih Hutak
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
20:00
Milow
Hôpital Notre Dame à la Rose, Lessines
Paradigm Festival
Paradigm, Groningen
Peter Pannekoek
Flint, Amersfoort
20:00
Roxeanne Hazes
De Paterskerk (DomusDela), Eindhoven
S10
Doornroosje, Nijmegen
20:00
S10
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Suzan & Freek
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
20:00
The Grand East
Burgerweeshuis, Deventer
19:00
The Hillbilly Moonshiners
Openluchttheater Lichtenvoorde , Lichtenvoorde
20:00
Thomas Azier
Slottuintheater, Zeist
21:00
Tino Martin
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
18:30
Tino Martin
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Tricky
Paradiso, Amsterdam
16:00
Xander de Buisonjé
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Xander de Buisonjé
Olympisch Stadion, Amsterdam
zaterdag 14 augustus 2021
Alcatraz Hard Rock & Metal Festival
Sportcampus Lange Munte, Kortrijk
Amy Root
Bibelot, Dordrecht
Antilliaanse Feesten
Blauwbossen , Hoogstraten
Arjen Lubach
Posthuis Theater, Heerenveen
Ashton Brothers
Theater Bellevue, Amsterdam
AVAWAVES
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Boogie Beasts
Openluchttheater Lichtenvoorde , Lichtenvoorde
20:00
Botaniek Live: Daan
Kruidtuin, Mechelen
20:30
Britta Maria / Maurits Fondse - Aznavour, mon Amour
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
Chef'Special
Rapa Nui, Zandvoort
Daisy Festival
Spoorpark, Tilburg
Dance Valley
Recreatieterrein Spaarnwoude, Spaarndam
20:00
Danny Vera en Het Metropole Orkest
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
De Amsterdamse Zomer: Wolter Kroes
Olympisch Stadion, Amsterdam
16:00
De Amsterdamse Zomer: Wolter Kroes - matinee
Olympisch Stadion, Amsterdam
Demented Are Go!
dB's, Utrecht
Di-rect
Het Zuiderpark, Den Haag
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Junushoff Theater, Wageningen
Erwin Nyhoff / Roots Creation
Evenementenplein Hengelo, Hengelo
Freshtival Weekend
Recreatiegebied Het Rutbeek, Enschede
Froukje - Tuinconcert
Burgerweeshuis, Deventer
16:00
Hiemstrowski & Vintouch
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
HVNLY / Lyckle de Jong / Mila V / Mukuna / Nic Mauskovic / Ronald Lang
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
10:30
K3
Kursaal Oostende, Oostende
16:30
K3
Kursaal Oostende, Oostende
13:30
K3
Kursaal Oostende, Oostende
komm schon Alter - Das Festival
Tuinen Van West, Amsterdam
Mañana Mañana
Kasteel Oolde, Laren
21:00
Mr. Boogie Woogie
Haarlem Blues Club, Haarlem
20:00
Nana Adjoa
Leeghwaterpark, Purmerend
15:30
NKT
Leeghwaterpark, Purmerend
Paradigm Festival
Paradigm, Groningen
20:00
Rondé & Bente | De Vorstin Kweeksessies
De Kwekerij, Hilversum
Snelle
Het Zuiderpark, Den Haag
Spoorpark LIVE
Spoorpark, Tilburg
Suzan & Freek
Slottuintheater, Zeist
SWF
Havenpark, Amsterdam
18:00
The Beatles Sessions
Lewinski, Sneek
20:00
Thomas Azier
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Trijntje Oosterhuis
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
18:30
Trijntje Oosterhuis
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Typh Barrow
Hôpital Notre Dame à la Rose, Lessines
Véras Fawaz
Q-Factory, Amsterdam