Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
18:30
De Pul
Uden
20:15
Markant Uden
Uden
013
Tilburg
20:00
013
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Little Devil
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
19:00
De Pit
Terneuzen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Artishock
Soest
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
De Domijnen
Sittard
OM
Seraing
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
De Molenheide
Schijndel
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
New Grounds
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Grounds
Rotterdam
De Spil
Roeselare
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Lux
Nijmegen
21:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Brebl
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Xinix
Nieuwendijk
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
MECC
Maastricht
18:45
Royal Albert Hall
Londen
Ons Tejater
Lieshout
23:00
Corneel
Lelystad
Nobel
Leiden
20:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Neushoorn
Leeuwarden
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Zik Zak
Ittre
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Café de Noot
Hoogland
Het Kielzog
Hoogezand
18:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
19:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Café de Cactus
Hengelo
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Farrm
Hasselt
16:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Vera
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater 't Pand
Gorinchem
C.C. De Werft
Geel
20:15
De Nobelaer
Etten-Leur
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Metropool Enschede
Enschede
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Theater De Kik
Elst
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:45
The Jack
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
De Meerpaal
Dronten
20:00
Iduna
Drachten
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Plato / Boekhandel Praamstra
Deventer
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
17:00
Koninklijk Circus
Brussel
19:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Koppelkerk
Bredevoort
19:30
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Beachclub Fuel
Bloemendaal
zaterdag 30 maart 2024
20:00
Cho
TivoliVredenburg, Utrecht
23:00
Joachim Pastor
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Nederlands Studenten Jazz Orkest - Club Fusion!
TivoliVredenburg, Utrecht
18:30
Neroth + Vrøde + 2destroy
De Pul, Uden
20:15
Nick Schilder – The Singer Songwriter Show
Markant Uden, Uden
Pierce the Veil
013, Tilburg
20:00
CLAUDE
013, Tilburg
Kinan Azmeh, Eric Vloeimans En Jeroen Van Vliet - Blow the Wind Easter
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Guido Weijers - Momentum
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Red Rum
Little Devil, Tilburg
Christel de Laat - En door?!
Agnietenhof, Tiel
19:00
Terneuzen On Fire V
De Pit, Terneuzen
20:15
Belle Perez - Diferente
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
The Rude Move
Artishock, Soest
20:00
Vengeance
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Venice
Theater Sneek, Sneek
20:00
Johnny Kraaijkamp / Soy Kroon - Papadag bestaat niet
De Domijnen, Sittard
The Pretenders
OM, Seraing
20:15
Mark van de Veerdonk - PODIUMBEEST ONTSNAPT!
Arto Theater, Schoonhoven
Paaspop Schijndel
De Molenheide, Schijndel
20:00
Saman Amini - Saman Amini's Integratieplan
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
2Lips Band
New Grounds, Rotterdam
Rayen Panday - Karma
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Brass Rave Unit
Rotown, Rotterdam
20:00
Roda da Holanda
Grounds, Rotterdam
Jan Jaap van der Wal - Geen Stem
De Spil, Roeselare
20:00
Bert Van Den Bergh
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Rootsriders
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Lucky Fonz III - Moederland
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
A-Fever – The Ultimate ABBA Tribute
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Diederik van Vleuten - Bouwjaar '61
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Rob & Emiel - The Da Vinci Ode
Theater De Lievekamp, Oss
Izaline Calister / Thijs Borsten - Van de andere kant
Lux, Nijmegen
21:00
Piet Leegwater + Left Bank + Jorg
Doornroosje, Nijmegen
22:00
De Baron
Merleyn, Nijmegen
20:00
STASJ
Brebl, Nijmegen
20:00
Johan
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Tim Fransen - Try outs
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Heilland Festival
Xinix, Nieuwendijk
20:15
The Best of Britain - The Power of Music
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Bas Birker - in blijde verachting
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Free Your Mind Maastricht
MECC, Maastricht
18:45
Zucchero
Royal Albert Hall, Londen
Rob Scheepers - Weerlicht
Ons Tejater, Lieshout
23:00
Tri Poloski
Corneel, Lelystad
Interstellar Solar Fest 2024
Nobel, Leiden
20:00
DSL * Dire Straits Legacy
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Crazy Little Things
Neushoorn, Leeuwarden
23:00
Nh Café: Outbreak Safari
Neushoorn, Leeuwarden
Her Majesty - San Fransisco City Trip
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Curiosity Plays The Cure
Zik Zak, Ittre
Fuse Live
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Ruben Hoeke Band
Café de Noot, Hoogland
Anuar - Made in Holland
Het Kielzog, Hoogezand
18:00
ComedyPact Festival - on tour
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Rosa Da Silva - A Vida Rosa
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
19:30
Matt Bianco
Vorstin, Hilversum
20:00
The Seventies Terug @ De Cactus (rock, Covers, Nl)
Café de Cactus, Hengelo
20:15
Stefan Hendrikx - Who's the man
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Jordy Van Loon - De Grote, Kleine Man! - Louis Davids
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Arnold Mühren / Piet Veerman - Story of The Cats
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Stay Idle
Farrm, Hasselt
16:00
Diana Jones
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
Alex Ploeg / Bas Hoeflaak e.a. - Wie is er bang voor Virginia Woolf
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Wilfried De Jong En Caro Derkx - Haar In De Wind
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Flemming
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Zeevonk Records: Caw Caw // Wolvon // Plain Bizarre // Queens Of The R
Vera, Groningen
Kim Schuddeboom - Ongeschreven
Goudse Schouwburg, Gouda
Piet van Eeghen - De Verlichting Nabij
Theater 't Pand, Gorinchem
Grof geschud - Kroost
C.C. De Werft, Geel
20:15
The Billy Joel Experience - The Album Tour
De Nobelaer, Etten-Leur
Ari Deelder En Het Benjamin Herman Kwartet
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Fleetwood Mac: The Incredible Story
Metropool Enschede, Enschede
20:00
3JS en Red Limo Quartet - Hollandse Meesters
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Blauwe Vinkjes - Disclaimer
Theater De Kik, Elst
20:00
Ashton Brothers - Brothers
Parktheater, Eindhoven
20:45
Blackhole sun + Baris dai
The Jack, Eindhoven
Miles Kane
Effenaar, Eindhoven
20:00
Hammok
Stroomhuis, Eindhoven
Slagerij van Kampen - 40 Jaar Jubileumtour
De Meerpaal, Dronten
20:00
Blackbriar
Iduna, Drachten
21:00
Verzoekmachine
Bibelot, Dordrecht
20:00
Magoria - Hollingsworth Mansion (album Release)
Bibelot, Dordrecht
20:00
Vuile Huichelaar - Foute Liedjes Parade
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Ellen ten Damme / Kamerata Zuid
Schouwburg Amphion, Doetinchem
The Bootleg Sixties - Overtures
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Toverberg
Plato / Boekhandel Praamstra, Deventer
20:30
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang
Theater de Kampanje, Den Helder
Anne Neuteboom - En dan nu Anne Neuteboom
Theater PePijn, Den Haag
Kees van Amstel - Vluchtweg altijd vrijhouden
Diligentia, Den Haag
20:00
Johnny Rosenberg
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
The Five Great Guitars - Guitar Heroes
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Chris Grem vs. Neil Diamond
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
17:00
Henri Dès
Koninklijk Circus, Brussel
19:00
Willem Ardui
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Leif de Leeuw / Sem Jansen
Koppelkerk, Bredevoort
19:30
Diggy Dex
Mezz, Breda
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Chassé Theater, Breda
20:30
Sven Ratzke - Marlene
Chassé Theater, Breda
20:00
Housequake
Beachclub Fuel, Bloemendaal