Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Schouwburg Almere
Almere
Het Bos
Antwerpen
Grenswerk
Venlo
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:30
Hofman
Utrecht
Lotto Arena
Antwerpen
Corneel
Lelystad
22:00
Merleyn
Nijmegen
ATLAS Theater
Emmen
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Mezz
Breda
20:30
Workship op de Ceuvel
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Altstadt
Eindhoven
20:00
Iduna
Drachten
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Markant Uden
Uden
Zaantheater
Zaandam
21:00
De Spieghel
Groningen
AINSI
Maastricht
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
DeLaMar
Amsterdam
14:30
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
18:00
TivoliVredenburg
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
MC Leiden-Noord
Leiden
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
21:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
De Zwaan
Uitgeest
Rotown
Rotterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
22:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Jeugdhuis De Mans
Meeuwen-Gruitrode
Vorstin
Hilversum
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Effenaar
Eindhoven
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Fluor
Amersfoort
21:00
JKC Nirwana
Dronten
21:00
Iduna
Drachten
Agora Theater Druten
Druten
20:30
De Kleine Willem
Enschede
Theater de Kampanje
Den Helder
Vorstin
Hilversum
20:30
De Bonte Wever
Assen
21:00
Mezz
Breda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. Myllesweerd
Mill
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
22:00
Paradiso
Amsterdam
Theater Sneek
Sneek
20:00
Ahoy
Rotterdam
Bibelot
Dordrecht
19:30
Doornroosje
Nijmegen
Kennemer Theater
Beverwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Ogterop
Meppel
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater de Mythe
Goes
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:15
C.C. De Pas
Heesch
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
17:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
van Beresteyn
Veendam
23:30
Podium Hardenberg
Hardenberg
23:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Paard
Den Haag
Effenaar
Eindhoven
21:00
Little Devil
Tilburg
19:30
De Pit
Terneuzen
21:00
Jazz & Blues Sociëteit Engels
Den Haag
vrijdag 31 maart 2017
Cameretten - Finalistentournee
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Cabarestafette
Schouwburg Almere, Almere
Briqueville
Het Bos, Antwerpen
Boris
Grenswerk, Venlo
20:00
Boo Boo Davis
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Bløf
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Bertus Borgers & The Young Retro's
Luxor Live, Arnhem
21:30
Beers, burgers & bands: Lara Leaves
Hofman, Utrecht
Bazart
Lotto Arena, Antwerpen
Avalanche Quartet speelt Leonard Cohen
Corneel, Lelystad
22:00
Automatic Sam
Merleyn, Nijmegen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
ANNIKA, HunterStreet en Symius
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Anna Rune
Mezz, Breda
20:30
Amber Kamminga
Workship op de Ceuvel, Amsterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Deventer Schouwburg, Deventer
Afterpartees
Altstadt, Eindhoven
20:00
Schirenc Plays Pungent Stench
Iduna, Drachten
zaterdag 01 april 2017
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Wouter Hamel - Theatertournee 2017
Markant Uden, Uden
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Zaantheater, Zaandam
21:00
Whitney Rose
De Spieghel, Groningen
Wende Snijders
AINSI, Maastricht
Waylon
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
14:30
Vocaal Ensemble MUSA
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
Verboden Vruchten met Herman Koch Pepijn lanen
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Van Dik Hout - Het Best Van
Oude Luxor Theater, Rotterdam
18:00
Utrecht International Comedy Festival
TivoliVredenburg, Utrecht
Typhoon - Moro Lobi
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Troyboi
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
TreaT
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Trash bluesrockband
MC Leiden-Noord, Leiden
21:00
Toontje Lager
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theaterhotel Almelo, Almelo
21:00
Tigre Blanco
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
De Zwaan, Uitgeest
The Kik
Rotown, Rotterdam
20:00
The Henhouse Prowlers
Burgerweeshuis, Deventer
22:00
The Hazzah
Altstadt, Eindhoven
20:00
The Battle Of The Tribute Bands
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Tangarine
Theater Hof 88, Almelo
STAVAST
Jeugdhuis De Mans, Meeuwen-Gruitrode
Spinvis
Vorstin, Hilversum
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Sonata Arctica
Effenaar, Eindhoven
20:00
Sinkane
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Shakka
Melkweg, Amsterdam
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Roots Riders
Fluor, Amersfoort
21:00
Rockschool Dronten 'Rocknight' 2017
JKC Nirwana, Dronten
21:00
Return of the 90s
Iduna, Drachten
René van Meurs - Even goede vrienden
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
De Kleine Willem, Enschede
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater de Kampanje, Den Helder
Rachèl Louise
Vorstin, Hilversum
20:30
Queenmania
De Bonte Wever, Assen
21:00
Project Me Tour
Mezz, Breda
20:00
Pink Project
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Pieter Derks - Spot
Chassé Theater, Breda
Philippe Geubels
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Het Veur Theater, Leidschendam
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Pater Moeskroen - Fiesta!
C.C. Myllesweerd, Mill
20:30
Paceshifters
EKKO, Utrecht
20:30
Okabe Family & Xavi Torres Trio
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Niels Geusebroek - Wildfire
Theater de Kampanje, Den Helder
22:00
Nachtschade
Paradiso, Amsterdam
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Sneek, Sneek
20:00
Music Show Scotland
Ahoy, Rotterdam
Moss
Bibelot, Dordrecht
19:30
Moddi
Doornroosje, Nijmegen
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Kennemer Theater, Beverwijk
Mike Boddé - De Geurige Man
Goudse Schouwburg, Gouda
Micha Wertheim - Iemand Anders
Schouwburg Ogterop, Meppel
21:00
Metal Tribute Night: Ijzeren Maagden + Los Metallicos E.a.
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Memphis Maniacs
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater Bellevue, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Mythe, Goes
Martijn Hillenius - De man in bonus
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Martha Fields
Molen De Ster, Utrecht
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. De Pas, Heesch
Luna Zegers
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Lucky Fonz III - Superlekker
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:00
Lucas Hamming
Patronaat, Haarlem
20:00
Lowly
Paradiso, Amsterdam
22:00
LIVE: Rockcity on Tour
Muziekcafé Helmond, Helmond
17:00
Lenny Kuhr
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
Lenette van Dongen - Tegenwind
van Beresteyn, Veendam
23:30
Lead
Podium Hardenberg, Hardenberg
23:00
LatinXpress
Grounds, Rotterdam
20:00
Kris Berry / Remy van Kesteren / Residentie Orkest
Paard, Den Haag
Kraak & Smaak
Effenaar, Eindhoven
21:00
Klone
Little Devil, Tilburg
19:30
King Hiss / Spitfire (BE) / Tangled Horns
De Pit, Terneuzen
21:00
Kenny
Jazz & Blues Sociëteit Engels, Den Haag