Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Patronaat
Haarlem
20:00
De Bovenkamer van Groningen
Groningen
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Studio K
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
De Ster (Teutenhuis)
Bergeijk
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
15:00
Grenswerk
Venlo
15:00
RASA
Utrecht
15:00
Roepaen
Ottersum
14:30
Theater Dakota
Den Haag
14:30
Boerderij
Zoetermeer
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
14:00
Theater de Beun
Heiloo
13:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Annabel
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
15:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:15
Paard
Den Haag
16:30
Mezz
Breda
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
16:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
16:00
De Bosuil
Weert
16:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
15:30
Vorstin
Hilversum
15:00
PopEi
Eindhoven
18:30
013
Tilburg
Paradiso
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Dynamo
Eindhoven
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Bootstraat
Hasselt
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Sugar Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
013
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
Grote Kerk
Leeuwarden
Melkweg
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
19:30
Melkweg
Amsterdam
22:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Zoku Hotel
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
C.C. De Klameare
Workum
De Maagd
Bergen op Zoom
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cafe Stiels
Haarlem
Munttheater
Weert
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:00
Kavka
Antwerpen
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
Melkweg
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Boerderij
Zoetermeer
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
zondag 04 december 2016
Glenn Hughes / Living Colour
Patronaat, Haarlem
20:00
John Joseph Brill / Kawala
De Bovenkamer van Groningen, Groningen
20:00
Laurence Jones
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Bonfire / More
Bibelot, Dordrecht
20:30
Flip Noorman - Make-up
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Edwin Evers Band - Reprise
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Hans Dulfer / Jules Deelder
Gigant, Apeldoorn
20:30
Howe Gelb
Het Zonnehuis, Amsterdam
21:00
Ida Nielsen Band
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Tjing Tjing + support
Vera, Groningen
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Alpha Whale
Studio K, Amsterdam
20:00
Wicked Jazz Weekender
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Mercy John
De Ster (Teutenhuis), Bergeijk
20:30
Kocani Orkestar
LantarenVenster, Rotterdam
Real Friends
Melkweg, Amsterdam
15:00
Score Jazz Orchestra
Grenswerk, Venlo
15:00
Iberi - Levendige polyfonie uit Georgië
RASA, Utrecht
15:00
Mayin
Roepaen, Ottersum
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater Dakota, Den Haag
14:30
Fossen & Struijk Band
Boerderij, Zoetermeer
14:00
Moretti String Trio strijkt neer in Kasteel Aerwinkel
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
14:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Beun, Heiloo
13:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Method Man & Redman
Annabel, Rotterdam
Maaike Ouboter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
15:00
Yuri Honing Quartet
Muziekpodium DJS, Dordrecht
15:00
Big Band Friesland - Album Presentatie
Neushoorn, Leeuwarden
19:15
BAJM
Paard, Den Haag
16:30
Herman Brood Academie on Tour
Mezz, Breda
16:15
Sured
Gigant, Apeldoorn
16:00
Schipper & Bemanning
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
16:00
LIVE: Phil Smith (AU)
Muziekcafé Helmond, Helmond
16:00
This Is Jackson
De Bosuil, Weert
16:00
Margriet Sjoerdsma
Schouwburg Odeon, Zwolle
15:30
Carsie Blanton
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
15:30
Desray presents: Music Legends
Vorstin, Hilversum
15:00
Singer-Songwriter Amber Kamminga
PopEi, Eindhoven
maandag 05 december 2016
18:30
MTV Headbangers Ball Tour: Iced Earth
013, Tilburg
De La Soul
Paradiso, Amsterdam
Madness
De Oosterpoort, Groningen
Every Time I Die + '68 + Drug Church
Dynamo, Eindhoven
19:00
Futuristic
Melkweg, Amsterdam
20:00
Schoolboy Q
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Killing Joke
Bootstraat, Hasselt
Amsterdam Klezmer Band
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
NVDES
Sugar Factory, Amsterdam
Kondi Band
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 06 december 2016
Jack Savoretti
Paradiso, Amsterdam
Madness
013, Tilburg
Marillion
TivoliVredenburg, Utrecht
Venice
Grote Kerk, Leeuwarden
Post Malone
Melkweg, Amsterdam
Poets of the Fall
Patronaat, Haarlem
19:30
Gallant
Melkweg, Amsterdam
22:30
Novatia
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
John Joseph Brill / Kawala
Zoku Hotel, Amsterdam
Method Man & Redman
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Open Mic
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Herman Brood Academie on Tour
Paradiso, Amsterdam
20:15
Her Majesty
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Kocani Orkestar
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Denzel Curry
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Con Brio - Paradise Tour
BIRD, Rotterdam
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Fulcotheater, IJsselstein
21:00
Jain
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
NUHR
Orpheus, Apeldoorn
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pieter Derks - Spot
C.C. De Klameare, Workum
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
De Maagd, Bergen op Zoom
Youp van 't Hek - Licht
Flint, Amersfoort
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
View for a Day
Cafe Stiels, Haarlem
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Munttheater, Weert
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:00
'68 / Drug Church / Every Time I Die
Kavka, Antwerpen
Daniel Lioneye
Melkweg, Amsterdam
Milow
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Welkom bij de Fresku show
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Uriah Heep
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Dulce Pontes
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
woensdag 07 december 2016
19:00
Yellowcard
Melkweg, Amsterdam
Avatar
Doornroosje, Nijmegen
Vant
Melkweg, Amsterdam
Fai Baba + Floris Bates
Patronaat, Haarlem
Con Brio - Paradise Tour
TivoliVredenburg, Utrecht
Marillion
TivoliVredenburg, Utrecht
My Baby
Paradiso, Amsterdam
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lazuli
Boerderij, Zoetermeer
Toy
Paradiso, Amsterdam
20:00
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Dans Dans
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
NUHR
Orpheus, Apeldoorn
20:00
PUURliedjes
PopEi, Eindhoven
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg De Kring, Roosendaal