Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Doelen
Rotterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Rotown
Rotterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:30
Grote Markt
Tienen
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:00
De Doelen
Rotterdam
20:00
Annabel
Rotterdam
Doornroosje
Nijmegen
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Kampeerterrein Stortemelk
Vlieland
22:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
22:00
Taverne
Bergen
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Roepaen
Ottersum
Melkweg
Amsterdam
De Kaaij
Nijmegen
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
StudioGonz
Gouda
23:30
Neushoorn
Leeuwarden
Ikon
Kapellen, Antwerpen
20:00
Roepaen
Ottersum
17:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
12:00
Wattnou
Rotterdam
16:30
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar
Breda
Artis
Amsterdam
Maassilo
Rotterdam
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
17:00
Buitenlust
Landhorst
22:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
21:00
Taverne
Bergen
Strandpaviljoen BUITEN
Den Haag
14:00
Sonsbeekpark
Arnhem
Koning Boudewijnstadion
Brussel
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
D' Engelenburgh
Fijnaart
15:00
PopEi
Eindhoven
16:00
Mezz
Breda
16:00
dB's
Utrecht
16:00
GYS Rotterdam
Rotterdam
15:00
Hostel Strowis
Utrecht
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
19:00
Little Devil
Tilburg
22:00
Kampeerterrein Stortemelk
Vlieland
20:00
Paradiso
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
20:00
Paradiso
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
Paradiso
Amsterdam
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Lucky
Rijssen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
22:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
14:00
Jan Hertog
Maasmechelen
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Hôpital Notre Dame à la Rose
Lessines
20:00
PopEi
Eindhoven
Baroeg
Rotterdam
16:00
Het Derde Servies
Rotterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
23:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Winston
Amsterdam
13:00
Stadspodium Amsterdam
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Artis
Amsterdam
21:00
Taverne
Bergen
14:00
Sonsbeekpark
Arnhem
20:00
DeLaMar
Amsterdam
16:30
Tolhuistuin
Amsterdam
15:00
Mezz
Breda
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Hostel Strowis
Utrecht
15:00
Roepaen
Ottersum
Paradiso
Amsterdam
013
Tilburg
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
21:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Duycker
Hoofddorp
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Innocent
Hengelo
Zuiderparktheater
Den Haag
EKKO
Utrecht
De Oosterpoort
Groningen
21:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
21:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
21:30
Hofman
Utrecht
woensdag 27 juli 2016
20:00
David Murray / Saul Williams
De Doelen, Rotterdam
20:00
Expo Opening van Frederick Calmes
Cinetol, Amsterdam
20:00
Hardcore Woensdag
Neushoorn, Leeuwarden
The Slackers
Rotown, Rotterdam
donderdag 28 juli 2016
21:00
Bobby Rush
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:30
David Gilmour
Grote Markt, Tienen
20:30
Docupodium #19
Cinetol, Amsterdam
20:00
Ernest Ranglin
De Doelen, Rotterdam
20:00
George Clinton & Parliament Funkadelic
Annabel, Rotterdam
Mark Lanegan
Doornroosje, Nijmegen
Red Bull Sound Select : De Nachtdienst / Gerson Main / Typhoon
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Skeletal Remains
Little Devil, Tilburg
20:00
The Gospel Sessions
Kampeerterrein Stortemelk, Vlieland
22:00
Zomerconcerten: Roots Rising
Gebouw-T, Bergen op Zoom
vrijdag 29 juli 2016
22:00
Aanwijsstokjes
Taverne, Bergen
20:00
Angstgegner / Lotus / Richie Dagger / Tarantino
The Jack, Eindhoven
20:00
Clowns / March / PEARS
Winston, Amsterdam
20:00
Euregio studentenmuziekfestival
Roepaen, Ottersum
Mark Lanegan
Melkweg, Amsterdam
Moonshine Brigade
De Kaaij, Nijmegen
20:00
Sabiendas (D) + Incarceration (BRA/D) + Bones
Little Devil, Tilburg
20:00
Sheverine
PopEi, Eindhoven
20:00
Wildlife
StudioGonz, Gouda
zaterdag 30 juli 2016
23:30
ALARM!
Neushoorn, Leeuwarden
Broederliefde / SBMG
Ikon , Kapellen, Antwerpen
20:00
Euregio Rijn-Waal Studentenmuziekfestival
Roepaen, Ottersum
17:00
Flag / T.S.O.L. / The Adolescents / The Freeze
Melkweg, Amsterdam
20:00
Mark Wilkinson
Paradiso, Amsterdam
12:00
Pica Pica Parade: Jessy Yasmeen (Wattnou)
Wattnou, Rotterdam
16:30
Ramona
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar, Breda
Rilan & The Bombardiers
Artis, Amsterdam
SBMG
Maassilo, Rotterdam
20:15
Tabla & Ud
Beauforthuis, Austerlitz
17:00
The Goddamn Gallows
Buitenlust, Landhorst
22:00
The Moody Orchestra [DE] (live)
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
21:00
Uncle Jimmy
Taverne, Bergen
Waxhead
Strandpaviljoen BUITEN, Den Haag
zondag 31 juli 2016
14:00
Altijd Onderweg / De Nachtdienst / Oostcoast
Sonsbeekpark, Arnhem
Beyoncé
Koning Boudewijnstadion, Brussel
20:00
DevilDriver
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Ivan Pavlov / Renán Zelada / Ronald Willemsen
D' Engelenburgh, Fijnaart
15:00
Jelske Wilmer
PopEi, Eindhoven
16:00
L’Heure du Malheur (BE) + Slomote (BE)
Mezz, Breda
16:00
Metal Mania Matinee met Skeletal Remains e.a.
dB's, Utrecht
16:00
Pica Pica Parade: Oliver Cried Wolf (GYS Rotterdam)
GYS Rotterdam, Rotterdam
15:00
Strowis Sunday Afternoon Concerts: Clasine Haringsma & Maria Josephine
Hostel Strowis, Utrecht
16:00
The Zoomatics
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
maandag 01 augustus 2016
19:00
The Midnight Ghost Train
Little Devil, Tilburg
dinsdag 02 augustus 2016
22:00
Bewilder / Max Meser
Kampeerterrein Stortemelk, Vlieland
20:00
Bruce Robison / Kelly Willis
Paradiso, Amsterdam
Eyehategod
Patronaat, Haarlem
20:00
Rome 56
Paradiso, Amsterdam
woensdag 03 augustus 2016
Eyehategod
013, Tilburg
20:00
Ricciotti Ensemble
Paradiso, Amsterdam
donderdag 04 augustus 2016
Danko Jones
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Maceo Parker
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Testament
Lucky, Rijssen
20:15
The Slackers
TivoliVredenburg, Utrecht
The Slackers
De Helling, Utrecht
22:00
Zomerconcerten: Tamarin Desert
Gebouw-T, Bergen op Zoom
vrijdag 05 augustus 2016
14:00
Battle Beast / Nightqueen
Jan Hertog, Maasmechelen
21:00
Bert Heerink
Little Devil, Tilburg
20:00
Joan Baez
Hôpital Notre Dame à la Rose, Lessines
20:00
ROCK 'N GRILL - Wild Eyed
PopEi, Eindhoven
The Flatliners
Baroeg, Rotterdam
zaterdag 06 augustus 2016
16:00
Pica Pica Parade: Sebastiaan Benjamin (Het Derde Servies)
Het Derde Servies, Rotterdam
20:00
Carnation
Little Devil, Tilburg
23:00
Dabutes / Phalerieau / Skinto & Stepherd / Tom Thomson
Patronaat, Haarlem
20:00
Diamond Thug (SA) / IX
Winston, Amsterdam
13:00
Goldfish Outdoor
Stadspodium Amsterdam, Amsterdam
20:00
Red Fang
TivoliVredenburg, Utrecht
TenTemPiés
Artis, Amsterdam
21:00
Toma-ça
Taverne, Bergen
zondag 07 augustus 2016
14:00
Belle of Louisville / Gemma Ray / Sinner & the Songfighter
Sonsbeekpark, Arnhem
20:00
Bill Burr
DeLaMar, Amsterdam
16:30
Dear John / Frank Rensen
Tolhuistuin, Amsterdam
15:00
Karen Vanhulle (BE) + Uncle Wellington’s Wives (BE)
Mezz, Breda
20:00
Neil Finn
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
St. Paul & The Broken Bones
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Strowis Sunday Afternoon Concerts: The Graine & Olivier Cried Wolf
Hostel Strowis, Utrecht
15:00
Sunday Soup: Sidell (kanoconcert)
Roepaen, Ottersum
maandag 08 augustus 2016
Gemma Ray
Paradiso, Amsterdam
Limp Bizkit
013, Tilburg
Nahko And Medicine For The People
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
dinsdag 09 augustus 2016
21:30
Bob James Quartet - Summer Sessions All Star
North Sea Jazz Club, Amsterdam
CJ Ramone
Duycker, Hoofddorp
FIDLAR
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
First Blood
Innocent, Hengelo
Henry Rollins
Zuiderparktheater, Den Haag
Larry & His Flask
EKKO, Utrecht
woensdag 10 augustus 2016
Henry Rollins 'Spoken Words'
De Oosterpoort, Groningen
21:30
Modern Deep Left Quartet
Tolhuistuin, Amsterdam
Parade of Lights
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Reagan Youth / The Dwarves
Patronaat, Haarlem
21:30
Tania Maria - Summer Sessions All Stars
North Sea Jazz Club, Amsterdam
19:30
Tarrus Riley
Melkweg, Amsterdam
20:30
Trevor Sensor
Tolhuistuin, Amsterdam
donderdag 11 augustus 2016
20:00
Delaney Davidson
Paradiso, Amsterdam
Henry Rollins (Spoken Word)
Effenaar, Eindhoven
21:30
Hofman Live: Milene van der Smissen
Hofman, Utrecht