Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Oosterpoort
Groningen
22:00
Vera
Groningen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Lux
Nijmegen
Theater de Bussel
Oosterhout
19:30
Nijdrop
Opwijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
013
Tilburg
21:00
Cul de Sac
Tilburg
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
RASA
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Munttheater
Weert
Zaantheater
Zaandam
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Corrosia Theater, Expo & Film
Almere
21:00
't Nonnetje
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Meervaart
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Volta
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
OT301
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Musis
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. Ter Dilft
Bornem
19:30
Mezz
Breda
20:30
Mezz
Breda
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Spant!
Bussum
21:00
STECK
Delft
Diligentia
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Popcentrale
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
De Kapel (DomusDela)
Eindhoven
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Oosterpoort
Groningen
22:00
Vera
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Patronaat
Haarlem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Le Forum
Liège
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Theater Zinin
Nijverdal
Veluvine
Nunspeet
20:30
Ferme du Biéreau
Ottignies-Louvain-la-Neuve
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
woensdag 11 mei 2016
20:00
Ludovico Einaudi
De Oosterpoort, Groningen
22:00
Fumaça Preta
Vera, Groningen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Lenette van Dongen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
The Elvis Concert 2016
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Boudewijn de Groot
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Naomi Shelton and the Gospel Queens
Lux, Nijmegen
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater de Bussel, Oosterhout
19:30
Alex Agnew
Nijdrop, Opwijk
Kasper van Kooten
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Daniel Lohues
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Meschiya Lake & The Little Big Horns
Rotown, Rotterdam
20:00
Quantic
BIRD, Rotterdam
20:15
De Nederlandse Bachvereniging
De Doelen, Rotterdam
20:00
Intouchables
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Cannibal Corpse - Exclusieve Benelux show!
013, Tilburg
21:00
Eland Gray
Cul de Sac, Tilburg
Hans Liberg - Jazz & Comedy
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Nick van Wyk / Sem Blom / Siberian Oxygen
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Kaytranada
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Noa
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Claudia de Breij / Isri
RASA, Utrecht
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
The Analogues
De Maaspoort, Venlo
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Schouwburg Venray, Venray
Jochen Otten
Munttheater, Weert
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Zaantheater, Zaandam
20:15
Simon Keizer - Ik & Simon
Zaantheater, Zaandam
20:15
Frank Boeijen
Schouwburg Odeon, Zwolle
donderdag 12 mei 2016
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
YOUNGVIPS 2016
Corrosia Theater, Expo & Film, Almere
21:00
Alcuna Wilds / Tosk
't Nonnetje, Amersfoort
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Boudewijn de Groot
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Boudewijn de Groot - Achter Glas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Meervaart, Amsterdam
19:30
Meschiya Lake & The Little Big Horns
Paradiso, Amsterdam
Fischer-Z
Melkweg, Amsterdam
20:00
Nexo Shape
Volta, Amsterdam
20:00
Fearless Vampire Killers
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
A$ap Nast
Melkweg, Amsterdam
20:00
Markus Mann
Q-Factory, Amsterdam
20:00
FlauweCult
Cinetol, Amsterdam
Naomi Shelton and the Gospel Queens
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Caterina Palazzi Sudoku Killer / Torres Electroacoustic Sounds
OT301, Amsterdam
22:00
Archie and the Bunkers
Paradiso, Amsterdam
23:00
Late Night Live: Bartelmans Trio - Rollende Keukens Afterparty
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Musis, Arnhem
Marduk + Immolation + Origin + Bio-Cancer
Luxor Live, Arnhem
21:00
Eriksson Delcroix
Luxor Live, Arnhem
20:00
Her Majesty
De Nieuwe Kolk, Assen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Kennemer Theater, Beverwijk
Stef Bos
C.C. Ter Dilft, Bornem
19:30
I Love New Wave: Joy Division Undercover - 'Closer to Curtis'
Mezz, Breda
20:30
lost/ctrl - I Love New Wave
Mezz, Breda
20:00
Luka Bloom
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
3J'S
Spant!, Bussum
21:00
Plunck
STECK, Delft
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Diligentia, Den Haag
20:00
Rootsriders / Tribute2BobMarley
Paard, Den Haag
20:30
Miles Celebration Tour
Paard, Den Haag
20:30
Jahmean
Paard, Den Haag
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Kampanje, Den Helder
21:00
Luke Winslow King
Burgerweeshuis, Deventer
Lebbis - De Paardenpoetser
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
The Uprisers
Popcentrale, Dordrecht
21:00
Dave Vermeulen & Voltage
Bibelot, Dordrecht
20:00
Aidan Knight
Effenaar, Eindhoven
20:00
Naked Song presents.. Aidan Knight + support
De Kapel (DomusDela), Eindhoven
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Wilminktheater, Enschede
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:00
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Anastacia
De Oosterpoort, Groningen
22:00
Monomyth
Vera, Groningen
20:00
The Skints
Patronaat, Haarlem
20:30
Smib / Veldentaal
Patronaat, Haarlem
Nathalie Baartman - Louter
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:00
Me & Mr. Jansen
Neushoorn, Leeuwarden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Emmanuel Moire
Le Forum, Liège
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jack Garratt
Doornroosje, Nijmegen
Anna Von Hausswolff
Doornroosje, Nijmegen
Daniel Lohues
Theater Zinin, Nijverdal
Roué Verveer - Op het laatste moment
Veluvine, Nunspeet
20:30
Roza Enflorese & Quatuor Alfama
Ferme du Biéreau , Ottignies-Louvain-la-Neuve
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Angela Groothuizen - IKIGAI
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Kommil Foo - Schoft
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Matthew and the Atlas
Rotown, Rotterdam
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
New Cool Collective Big Band & Thierno Koite
LantarenVenster, Rotterdam