Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Helling
Utrecht
21:00
Molen De Ster
Utrecht
20:00
Grenswerk
Venlo
19:00
S. Bruegel Golf Cl. d'Hulencourt
Vieux-Genappe
14:00
De Speeldoos
Vught
16:00
De Bosuil
Weert
13:30
Figi Theater
Zeist
14:30
Boerderij
Zoetermeer
Hedon
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
The Waterhole
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
19:00
Vk*
Brussel
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
De Oosterpoort
Groningen
19:00
Sojo
Leuven
013
Tilburg
20:00
Spirit of 66
Verviers
21:00
P60
Amstelveen
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
De School
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:30
Mezz
Breda
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Effenaar
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Q-bus
Leiden
20:30
Corneel
Lelystad
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Merleyn
Nijmegen
LantarenVenster
Rotterdam
21:30
V11
Rotterdam
20:00
Extase
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Flint
Amersfoort
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
Posttheater
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:45
Luxor Live
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Mezz
Breda
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Pand P
Eindhoven
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
Martiniplaza
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
22:00
Vera
Groningen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Lux
Nijmegen
Theater de Bussel
Oosterhout
19:30
Nijdrop
Opwijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
013
Tilburg
21:00
Cul de Sac
Tilburg
zondag 08 mei 2016
20:15
The Aggrolites
De Helling, Utrecht
21:00
My Bubba
Molen De Ster, Utrecht
20:00
Tribute2BobMarley By Rootsriders
Grenswerk, Venlo
19:00
ConSentido
S. Bruegel Golf Cl. d'Hulencourt, Vieux-Genappe
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
De Speeldoos, Vught
16:00
Evergrey
De Bosuil, Weert
13:30
Claudine Carmen Roma
Figi Theater, Zeist
14:30
Blowbeat
Boerderij, Zoetermeer
Will And The People
Hedon, Zwolle
maandag 09 mei 2016
Angela Groothuizen - IKIGAI
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
The Uprisers
The Waterhole, Amsterdam
David Duchovny
Melkweg, Amsterdam
UB40
Heineken Music Hall, Amsterdam
The Boxer Rebellion
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Tory Lanez
Paradiso, Amsterdam
21:00
Walking On Cars
Bitterzoet, Amsterdam
19:00
Chipmunk
Vk*, Brussel
21:00
Birds of Chicago
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Simple Plan
De Oosterpoort, Groningen
19:00
Farflung
Sojo, Leuven
Long Distance Calling
013, Tilburg
20:00
Pendragon
Spirit of 66, Verviers
dinsdag 10 mei 2016
21:00
Infloyd
P60, Amstelveen
Troye Sivan
Paradiso, Amsterdam
Odile / The Mysterons
Melkweg, Amsterdam
Iggy Pop / Josh Homme
Heineken Music Hall, Amsterdam
Hans Teeuwen - Echte rancune
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Beverly
De School, Amsterdam
21:00
Matthew and the Atlas
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Quantic Live
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:30
Quilt
Paradiso, Amsterdam
20:30
Meschiya Lake & The Little Big Horns
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:30
Milow (BE) - Ik Zie U Graag
Mezz, Breda
20:00
Simon Keizer - Ik & Simon
Schouwburg de Lawei, Drachten
The Boxer Rebellion
Effenaar, Eindhoven
Roué Verveer - Op het laatste moment
Wilminktheater, Enschede
20:30
Noa
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
David Ramirez
Q-bus, Leiden
20:30
The Elvis Concert 2016
Corneel, Lelystad
20:30
De Nederlandse Bachvereniging
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Dan Sartain
Merleyn, Nijmegen
Naomi Shelton & The Gospel Queens
LantarenVenster, Rotterdam
21:30
Aidan Knight
V11, Rotterdam
20:00
Fumaça Preta
Extase, Tilburg
Kommil Foo - Schoft
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Archie and the Bunkers
dB's, Utrecht
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Leest, Waalwijk
Lebbis - De Paardenpoetser
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Magnum
Boerderij, Zoetermeer
20:00
The Common Linnets
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 11 mei 2016
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Flint, Amersfoort
19:30
Tribute2BobMarley By Rootsriders
Melkweg, Amsterdam
19:30
Aidan Knight
Paradiso, Amsterdam
Luka Bloom
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Jack Garratt
Paradiso, Amsterdam
20:00
Seth Bogart
Melkweg, Amsterdam
20:30
Tolbar Jamsession
Cinetol, Amsterdam
21:00
Imam Baildi
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Vallis Alps
Bitterzoet, Amsterdam
22:00
MXXWLL
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ronnie Spector
De Roma, Antwerpen
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Posttheater, Arnhem
20:00
Ian Siegal + Jimbo Mathus
Luxor Live, Arnhem
20:45
Lisa Ké EP Release
Luxor Live, Arnhem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schaffelaartheater, Barneveld
Stef Bos
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Luke-Winslow King + Mitch Rivers
Mezz, Breda
20:00
Emmanuel Moire
Koninklijk Circus, Brussel
Kommil Foo - Schoft
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Rob Heron and the Tea Pad Orchestra
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Iris Penning
Pand P, Eindhoven
20:00
Matthew and the Atlas
Altstadt, Eindhoven
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
The Common Linnets
Martiniplaza, Groningen
20:00
Ludovico Einaudi
De Oosterpoort, Groningen
22:00
Fumaça Preta
Vera, Groningen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Lenette van Dongen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
The Elvis Concert 2016
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Boudewijn de Groot
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Naomi Shelton and the Gospel Queens
Lux, Nijmegen
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater de Bussel, Oosterhout
19:30
Alex Agnew
Nijdrop, Opwijk
Kasper van Kooten
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Daniel Lohues
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Meschiya Lake & The Little Big Horns
Rotown, Rotterdam
20:00
Quantic
BIRD, Rotterdam
20:15
De Nederlandse Bachvereniging
De Doelen, Rotterdam
20:00
Intouchables
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Cannibal Corpse - Exclusieve Benelux show!
013, Tilburg
21:00
Eland Gray
Cul de Sac, Tilburg