Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
S. Bruegel Golf Cl. d'Hulencourt
Vieux-Genappe
Lotto Arena
Antwerpen
17:00
Taverne
Bergen
16:30
Mezz
Breda
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
16:00
De Bosuil
Weert
16:00
Gigant
Apeldoorn
16:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
16:00
A9 studios
Uitgeest
Tolhuistuin
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Heineken Music Hall
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
013
Tilburg
19:00
Sojo
Leuven
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
The Waterhole
Amsterdam
20:00
Spirit of 66
Verviers
19:00
Vk*
Brussel
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
De School
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
20:30
Corneel
Lelystad
20:30
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:30
Mezz
Breda
21:00
P60
Amstelveen
20:30
Merleyn
Nijmegen
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
LantarenVenster
Rotterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:30
V11
Rotterdam
21:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Wilminktheater
Enschede
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Extase
Tilburg
20:00
Q-bus
Leiden
20:00
dB's
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Mezz
Breda
013
Tilburg
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
21:00
Cul de Sac
Tilburg
22:00
Vera
Groningen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
RASA
Utrecht
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Pand P
Eindhoven
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:45
Luxor Live
Arnhem
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Lux
Nijmegen
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Altstadt
Eindhoven
Schaffelaartheater
Barneveld
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Zaantheater
Zaandam
Theater de Bussel
Oosterhout
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Martiniplaza
Groningen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Posttheater
Arnhem
Munttheater
Weert
Flint
Amersfoort
19:30
Melkweg
Amsterdam
zondag 08 mei 2016
19:00
ConSentido
S. Bruegel Golf Cl. d'Hulencourt, Vieux-Genappe
K3
Lotto Arena, Antwerpen
17:00
Friction & The Roots Drivers
Taverne, Bergen
16:30
Sunday Kids
Mezz, Breda
16:00
Jenn.B Blues Band
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
16:00
Evergrey
De Bosuil, Weert
16:00
Crying Boys Cafe
Gigant, Apeldoorn
16:00
Brahms 2
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
16:00
Abba Gold
A9 studios, Uitgeest
maandag 09 mei 2016
The Boxer Rebellion
Tolhuistuin, Amsterdam
Simple Plan
De Oosterpoort, Groningen
UB40
Heineken Music Hall, Amsterdam
David Duchovny
Melkweg, Amsterdam
Long Distance Calling
013, Tilburg
19:00
Farflung
Sojo, Leuven
21:00
Birds of Chicago
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Angela Groothuizen - IKIGAI
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Tory Lanez
Paradiso, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
The Uprisers
The Waterhole, Amsterdam
20:00
Pendragon
Spirit of 66, Verviers
19:00
Chipmunk
Vk*, Brussel
21:00
Walking On Cars
Bitterzoet, Amsterdam
dinsdag 10 mei 2016
Iggy Pop / Josh Homme
Heineken Music Hall, Amsterdam
Troye Sivan
Paradiso, Amsterdam
20:30
Beverly
De School, Amsterdam
The Boxer Rebellion
Effenaar, Eindhoven
Odile / The Mysterons
Melkweg, Amsterdam
20:30
The Elvis Concert 2016
Corneel, Lelystad
20:30
Meschiya Lake & The Little Big Horns
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:30
Milow (BE) - Ik Zie U Graag
Mezz, Breda
21:00
Infloyd
P60, Amstelveen
20:30
Dan Sartain
Merleyn, Nijmegen
20:30
De Nederlandse Bachvereniging
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Naomi Shelton & The Gospel Queens
LantarenVenster, Rotterdam
21:00
Matthew and the Atlas
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Quantic Live
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:30
Aidan Knight
V11, Rotterdam
21:30
Quilt
Paradiso, Amsterdam
20:30
Magnum
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Noa
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lebbis - De Paardenpoetser
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Roué Verveer - Op het laatste moment
Wilminktheater, Enschede
Kommil Foo - Schoft
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Simon Keizer - Ik & Simon
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
The Common Linnets
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Leest, Waalwijk
Hans Teeuwen - Echte rancune
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Fumaça Preta
Extase, Tilburg
20:00
David Ramirez
Q-bus, Leiden
20:00
Archie and the Bunkers
dB's, Utrecht
woensdag 11 mei 2016
Jack Garratt
Paradiso, Amsterdam
20:00
Seth Bogart
Melkweg, Amsterdam
20:00
Meschiya Lake & The Little Big Horns
Rotown, Rotterdam
Kommil Foo - Schoft
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Luke-Winslow King + Mitch Rivers
Mezz, Breda
Cannibal Corpse - Exclusieve Benelux show!
013, Tilburg
21:00
Vallis Alps
Bitterzoet, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg De Kring, Roosendaal
21:00
Eland Gray
Cul de Sac, Tilburg
22:00
Fumaça Preta
Vera, Groningen
20:15
Boudewijn de Groot
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Quantic
BIRD, Rotterdam
20:00
Nick van Wyk / Sem Blom / Siberian Oxygen
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Claudia de Breij / Isri
RASA, Utrecht
22:00
MXXWLL
Paradiso, Amsterdam
20:00
Iris Penning
Pand P, Eindhoven
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Simon Keizer - Ik & Simon
Zaantheater, Zaandam
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21:00
Imam Baildi
Tolhuistuin, Amsterdam
20:45
Lisa Ké EP Release
Luxor Live, Arnhem
20:30
Tolbar Jamsession
Cinetol, Amsterdam
20:30
Naomi Shelton and the Gospel Queens
Lux, Nijmegen
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
Noa
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
De Nederlandse Bachvereniging
De Doelen, Rotterdam
20:15
Kaytranada
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
The Analogues
De Maaspoort, Venlo
20:15
Frank Boeijen
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Matthew and the Atlas
Altstadt, Eindhoven
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schaffelaartheater, Barneveld
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
Stef Bos
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Daniel Lohues
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Zaantheater, Zaandam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater de Bussel, Oosterhout
Hans Liberg - Jazz & Comedy
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Kasper van Kooten
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
The Common Linnets
Martiniplaza, Groningen
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Posttheater, Arnhem
Jochen Otten
Munttheater, Weert
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Flint, Amersfoort
19:30
Tribute2BobMarley By Rootsriders
Melkweg, Amsterdam