Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Metropool
Hengelo
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
De Oosterpoort
Groningen
21:00
StudioGonz
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater De Kolk
Assen
013
Tilburg
23:00
Social Underground Rotterdam
Rotterdam
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
10:15
Koninklijk Circus
Brussel
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
P60
Amstelveen
21:00
Winston
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
Botanique
Brussel
Gashouder
Dedemsvaart
20:30
EKKO
Utrecht
21:30
De Zwerver
Oostende
Agnietenhof
Tiel
20:00
Zuiderhof
Zuidwolde
Theater `t Spieker
Eibergen
20:00
Gasthuiskerk
Doesburg
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
De Speeldoos
Vught
Veluvine
Nunspeet
De Hofnar
Aalten
De Hip
Deventer
Melkweg
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
15:30
NiXenMeer
Enschede
16:00
Mansion24
Apeldoorn
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
16:30
Mezz
Breda
Paard
Den Haag
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:00
Hostel Strowis
Utrecht
20:30
Hedon
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Korzo
Den Haag
16:00
Extase
Tilburg
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
17:00
Taverne
Bergen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
14:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Paradiso
Amsterdam
Baroeg
Rotterdam
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:30
M.C. Kinky Star
Gent
15:30
Corneel
Lelystad
16:00
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
16:00
De Bosuil
Weert
20:15
Spant!
Bussum
17:30
Theater de Spiegel
Zwolle
16:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
17:00
Cafe Twee Wezen
Sassenheim
14:00
Theater Concordia
Haastrecht
20:00
WORM
Rotterdam
15:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Victorie
Alkmaar
20:00
Paradiso
Amsterdam
013
Tilburg
14:00
Poppodium Volt
Sittard
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Rietveld Theater
Delft
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
16:30
Tolhuistuin
Amsterdam
16:00
dB's
Utrecht
20:00
P3
Purmerend
19:00
Biebob
Vosselaar
17:00
Neushoorn
Leeuwarden
Rotown
Rotterdam
013
Tilburg
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Botanique
Brussel
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Winston
Amsterdam
20:30
Merleyn
Nijmegen
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
013
Tilburg
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
De Bovenkamer - Centrum voor Kunst en Cultuur
Zeist
19:30
Vorst Nationaal
Brussel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Effenaar
Eindhoven
zaterdag 28 november 2015
20:00
De Jeugd Van Tegenwoordig
Metropool, Hengelo
20:30
De gebroeders Fretz zijn terug - Als Gebroeders Harteveld & Fretz
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
De Dijk
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Darling Rooster / Robin Glissenaar / Shannon Breeze / The Tambles
StudioGonz, Gouda
20:00
Daniël Arends
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Cristina Branco
Theater De Kolk, Assen
Cock Sparrer
013, Tilburg
23:00
Cat Carpenters / De Likt / Woof Woof Ridicule
Social Underground Rotterdam, Rotterdam
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Deventer Schouwburg, Deventer
10:15
Caravan Palace
Koninklijk Circus, Brussel
Cabarestafette
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Bollywood Dhamakha
P60, Amstelveen
21:00
Bliksem / Mutator
Winston, Amsterdam
20:00
BIG ASS METAL WEEKENDER part I Nervochaos / Pentagram Chile
dB's, Utrecht
Bertrand Belin
Botanique, Brussel
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Gashouder, Dedemsvaart
20:30
Beans & Fatback
EKKO, Utrecht
21:30
Bazart
De Zwerver, Oostende
Bart van Loo / Eddy et les Vedettes - Chanson. Une Belle Histoire
Agnietenhof, Tiel
20:00
Barricade / The Proof
Zuiderhof, Zuidwolde
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater `t Spieker, Eibergen
20:00
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Gasthuiskerk, Doesburg
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Appels met Peren
De Speeldoos, Vught
Ali B - Je Suis Ali
Veluvine, Nunspeet
Alex Roeka - Voort!
De Hofnar, Aalten
Afterpartees / Bed Rugs
De Hip, Deventer
zondag 29 november 2015
Walk The Moon
Melkweg, Amsterdam
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
The Telescopes
Sugar Factory, Amsterdam
The Slow Show
Patronaat, Haarlem
15:30
The Rosenbergs
NiXenMeer, Enschede
16:00
The Maureens
Mansion24, Apeldoorn
The Kik
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
16:30
The Foreign Resort (DK)
Mezz, Breda
The Empty Hearts
Paard, Den Haag
16:15
The Check 1-2
Gigant, Apeldoorn
16:00
Strowis Sunday Afternoon Concerts: Fýl + Anne Groen
Hostel Strowis, Utrecht
20:30
Sticky Fingers (Aus)
Hedon, Zwolle
Spinvis & Saartje van Camp - Oogcontact van de eenzame soort
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Sean Rowe
EKKO, Utrecht
20:00
Savina Yannatou & Primavera en Salonico
Korzo, Den Haag
16:00
RB Blues Consession
Extase, Tilburg
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
PaRaDoXaal - Brad Mehldau Trio (VS)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
17:00
Page
Taverne, Bergen
20:30
Orkesta Mendoza
Tolhuistuin, Amsterdam
14:00
Open Podium
Vorstin, Hilversum
20:00
No Blues
Paradiso, Amsterdam
Naglfar
Baroeg, Rotterdam
20:30
Lonely The Brave
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Livio Gianola Trio
Tolhuistuin, Amsterdam
21:30
Leonore
M.C. Kinky Star, Gent
15:30
Lely Sunday Afternoon met Blue Grass Boogiemen
Corneel, Lelystad
16:00
Kim de Boer
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
16:00
Joost De Lange Rock/Blues Experience / The Boom Band
De Bosuil, Weert
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Spant!, Bussum
17:30
Joe Bowie / Saskia Laroo Band
Theater de Spiegel, Zwolle
16:00
Incubated: Fluisterzacht - A Winged Victory for The Sullen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
17:00
Iguana Death Cult
Cafe Twee Wezen, Sassenheim
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater Concordia, Haastrecht
20:00
How I Hate Modern Music #2: ENTARTETE MUSIK
WORM, Rotterdam
15:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:30
Happiness Happens Tour Kick-off Concert in Patronaat, Markus Mann (USA
Patronaat, Haarlem
20:00
Hans Teeuwen en The Painkillers
Victorie, Alkmaar
20:00
Guy Garvey
Paradiso, Amsterdam
Fish: Farewell To Childhood
013, Tilburg
14:00
Exit 31
Poppodium Volt, Sittard
19:30
Dubiosa Kolektiv
Melkweg, Amsterdam
20:00
Dillon Cooper
Q-Factory, Amsterdam
20:00
dEUS
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Comedy & Guitars
Rietveld Theater, Delft
Children of Bodom / Lamb Of God
Ancienne Belgique (AB), Brussel
16:30
Brood & Spelen; Duke John / Eline Mann
Tolhuistuin, Amsterdam
16:00
BIG ASS METAL WEEKENDER II met Doghouse Gallows / Monstertone
dB's, Utrecht
20:00
Bertus Borgers & The Young Retro's
P3, Purmerend
19:00
Arkona
Biebob, Vosselaar
17:00
Anne Hazes / Appie Scheer / Auke de Vries / Bert Zwier / Lytse Hille /
Neushoorn, Leeuwarden
Alamo Race Track
Rotown, Rotterdam
3VOOR12 presents: Belle and Sebastian
013, Tilburg
maandag 30 november 2015
20:00
Wire
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Trixie Whitley
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Tower of Power
De Oosterpoort, Groningen
The Slow Show
Botanique, Brussel
Texas
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Sticky Fingers (Aus) / Bootleg Rascal (Aus) live in Amsterdam
Winston, Amsterdam
20:30
Saintseneca / Widowspeak
Merleyn, Nijmegen
20:00
Roy Donders
Beatrix Theater, Utrecht
Rene Froger - 30 jaar hits in concert
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Lianne La Havas
Paradiso, Amsterdam
Golden Earring
TivoliVredenburg, Utrecht
dEUS
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Children of Bodom / Sylosis
013, Tilburg
22:00
Avec le soleil sortant de sa bouche
Paradiso, Amsterdam
20:30
Andreas Moe
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
André Mehmari / Gabriele Mirabassi
De Bovenkamer - Centrum voor Kunst en Cultuur, Zeist
dinsdag 01 december 2015
19:30
Whitesnake
Vorst Nationaal, Brussel
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Trixie Whitley
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Tower of Power
Effenaar, Eindhoven