Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
Taverne
Bergen
23:00
Willemeen
Arnhem
23:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Mezz
Breda
23:00
Paard
Den Haag
22:30
Vorstin
Hilversum
22:00
Hall Of Fame
Tilburg
22:00
Stage Music Cafe
Eindhoven
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
22:00
Stationsplein 2
Oosterwolde
21:30
De Fles
Spijkenisse
21:00
Saturnus Live Music
Scheveningen
21:00
Oefenbunker
Landgraaf
23:00
Willemeen
Arnhem
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Paleiskerk
Den Haag
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:00
Corneel
Lelystad
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Patronaat
Haarlem
19:30
De Meester
Almere
19:30
De Nieuwe Anita
Amsterdam
19:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Metropool
Hengelo
19:00
Sojo
Leuven
16:00
De Oosterpoort
Groningen
14:30
De Pul
Uden
14:00
Baroeg
Rotterdam
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Diligentia
Den Haag
20:00
Werftheater
Utrecht
JVC De Schuit
Katwijk
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Bar3
Rotterdam
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
20:00
Kiehool
Burgum
Bimhuis
Amsterdam
20:00
RASA
Utrecht
Theater 't Onderdak
Sassenheim
De hoogte
Winsum
Blaauwhooft
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
16:00
Grounds
Rotterdam
20:30
EKKO
Utrecht
16:15
Gigant
Apeldoorn
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Het Huis Verloren
Hoorn
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Musicon
Den Haag
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Roepaen
Ottersum
16:00
KNSM 301
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
15:00
Iduna
Drachten
15:00
De Oude Remise
Bad Nieuweschans
15:30
Cowboy Up
Waardamme
14:30
Boerderij
Zoetermeer
16:00
PopEi
Eindhoven
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
16:30
Mezz
Breda
17:00
Taverne
Bergen
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:00
Willemeen
Arnhem
17:00
Hofman
Utrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:15
Diligentia
Den Haag
21:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Schuur
Haarlem
zaterdag 12 september 2015
21:00
ZO! Gospel Choir
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
G is for Giraffe / The Refs
Winston, Amsterdam
21:00
The Metallicas
Taverne, Bergen
23:00
NYMNYR presents: Voodoom + Bong-Ra + Deformer + Not Your Monkey Not Yo
Willemeen, Arnhem
23:00
Robert Henke Lumière
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
23:00
Route 94 / wAFF
Doornroosje, Nijmegen
23:00
90's Now!
Mezz, Breda
23:00
Darkraver
Paard, Den Haag
22:30
Erwin Nyhoff
Vorstin, Hilversum
22:00
Floz
Hall Of Fame, Tilburg
22:00
Van Halen Tribute 5150
Stage Music Cafe, Eindhoven
22:00
Mindcamp: Delta Tune + Flint Kids
Merleyn, Nijmegen
22:00
Johnny Mastro & Mama's Boys
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
22:00
Mr. Knowhow
Stationsplein 2, Oosterwolde
21:30
slash n roses
De Fles, Spijkenisse
21:00
Puur Gelul
Saturnus Live Music, Scheveningen
21:00
Dream On Little Dreamer by Lotte Walda & Friends
Oefenbunker, Landgraaf
23:00
NYMNYR presents: Voodoom + Bong-Ra + Deformer + Not Your Monkey Not Yo
Willemeen, Arnhem
20:15
Huub Stapel - MV²
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Exsultate, Jubilate! / Johanette Zomer & Musica Poetica
Paleiskerk, Den Haag
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Parktheater, Eindhoven
20:00
Daniel Norgren
De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:00
LelystART
Corneel, Lelystad
20:00
Batik
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
The Godfathers
Patronaat, Haarlem
19:30
Hans Dulfer, Route 75 tour
De Meester, Almere
19:30
Labasheeda
De Nieuwe Anita, Amsterdam
19:30
Popmonument: Dans Dans / Jacco Gardner / The Subs en meer
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Def Americans
Metropool, Hengelo
19:00
Elephant9 / Sardonis
Sojo, Leuven
16:00
Take Root
De Oosterpoort, Groningen
14:30
Dead End / Desolate Fields / Grim Ordeal / Officium Triste / Stormgrey
De Pul, Uden
14:00
Spinozapark comité presenteert: High tea
Baroeg, Rotterdam
Mark van de Veerdonk - TOF
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Najib Amhali - I Amhali
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
De Partizanen - De Partizanen
Diligentia, Den Haag
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Werftheater, Utrecht
The Cool Quest
JVC De Schuit, Katwijk
20:00
Deciliters
Gigant, Apeldoorn
20:00
Drunken Dolly / Freeloader / Jordi Abel / Order of the Emperor / Pene
Bar3, Rotterdam
20:00
Lotta Rasva
Paco Plumtrek, Almelo
20:00
Lotta Rasva
Paco Plumtrek, Almelo
20:00
Lotta Rasva
Paco Plumtrek, Almelo
20:00
Icepick
Kiehool, Burgum
TaxiWars
Bimhuis, Amsterdam
20:00
El Cachivache
RASA, Utrecht
Tim Knol - Lost & Found
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Tangerine - In Stereo
De hoogte, Winsum
Vinny Fazzari
Blaauwhooft, Amsterdam
20:00
Unchained Reality
Little Devil, Tilburg
20:00
The Cosmic Carnival
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Hand of Dust / Lower
Sugar Factory, Amsterdam
zondag 13 september 2015
U2
Ziggo Dome, Amsterdam
Seasick Steve + support
De Oosterpoort, Groningen
Veldhuis & Kemper
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
16:00
Joe Driscoll & Sekou Kouyate
Grounds, Rotterdam
20:30
Oddisee
EKKO, Utrecht
16:15
Zamora
Gigant, Apeldoorn
21:00
Jaimi Faulkner / The Delines
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Yorick van Norden
Het Huis Verloren, Hoorn
20:00
The LSB Experience
Vorstin, Hilversum
20:00
Jo Sarah
Sugar Factory, Amsterdam
Bone Man
Musicon, Den Haag
San Cisco
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Deep Purple Dag met oa Purpendicular
Altstadt, Eindhoven
20:30
DJ Premier
Paradiso, Amsterdam
20:00
Joia en Maurice van Hoek
Roepaen, Ottersum
16:00
Mondriaan Quartet
KNSM 301, Amsterdam
Dorine Wiersma
Cpunt Theater, Hoofddorp
15:00
Otis Gibbs
Iduna, Drachten
15:00
Shannon Lyon
De Oude Remise, Bad Nieuweschans
15:30
Crooked Brothers
Cowboy Up, Waardamme
14:30
Blues op zondag: Sugar Boy & the Sinners
Boerderij, Zoetermeer
16:00
Singer-songwriter Linde Staals
PopEi, Eindhoven
16:00
Morblus
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
16:30
A Brighter Light
Mezz, Breda
17:00
Ruben Hoeke Band
Taverne, Bergen
19:30
Martin Smith
Melkweg, Amsterdam
19:30
The Weather Station
Paradiso, Amsterdam
maandag 14 september 2015
Moerstaal
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marc Almond
Melkweg, Amsterdam
André Manuel - Het geval apart
Theater Aan de Slinger, Houten
21:00
Otis Gibbs
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Bert Visscher / Herman van Veen / Jochem Myjer / Paul van Vliet / Youp
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Incubate 2015 / Mann kackt sich in die Hose (D) + Cheap Drugs (B) + Ta
Little Devil, Tilburg
Beirut
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:00
Nekromantix
Willemeen, Arnhem
17:00
Adrian Minkowicz / David Deery / Emma Wessleus / Neil Robinson
Hofman, Utrecht
dinsdag 15 september 2015
19:30
Lifehouse
Melkweg, Amsterdam
20:00
Crooked Brothers
Tolhuistuin, Amsterdam
Seasick Steve
Paradiso, Amsterdam
Jack Savoretti
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Incubate 2015 / Special beers for special prices! + Kada?
Little Devil, Tilburg
20:15
André Manuel / Jan Jaap van der Wal / Lebbis / Peter Pannekoek
Diligentia, Den Haag
21:00
Oddisee
Merleyn, Nijmegen
22:00
Outfit
Paradiso, Amsterdam
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Orpheus, Apeldoorn
Beirut
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schuur, Haarlem