Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Amsterdam ArenA
Amsterdam
20:00
Amsterdam ArenA
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
13:00
P60
Amstelveen
15:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
19:30
Melkweg
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Hedon
Zwolle
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:00
Magasin 4
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Luxor Live
Arnhem
19:30
Melkweg
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Maassilo
Rotterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
21:00
De Zwerver
Oostende
Cacaofabriek
Helmond
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
22:00
Vera
Groningen
Parktheater
Eindhoven
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Musis
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Coco Maria
Veenhuizen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Markant Uden
Uden
De Pul
Uden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Rotown
Rotterdam
19:30
Nijdrop
Opwijk
20:00
Theater het Pakhuis
Hoorn
20:30
Duycker
Hoofddorp
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Vera
Groningen
19:30
PopEi
Eindhoven
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Chassé Theater
Breda
21:00
Taverne
Bergen
20:15
Musis
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Het Perron
Amsterdam
20:30
Victorie
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Hedon
Zwolle
21:00
Statenzaal
Zwolle
21:00
De Bosuil
Weert
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:45
De Kargadoor
Utrecht
Markant Uden
Uden
19:30
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Ernesto's
Sittard
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
23:00
BIRD
Rotterdam
20:00
P3
Purmerend
21:00
Roepaen
Ottersum
19:30
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
21:00
Oefenbunker
Landgraaf
zondag 31 mei 2015
Fleetwood Mac
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
De Toppers In Concert
Amsterdam ArenA, Amsterdam
20:00
De Toppers - De Toppers In Concert
Amsterdam ArenA, Amsterdam
20:15
Jörgen Rymann & Brainpower
Meervaart, Amsterdam
21:00
Tourist
Bitterzoet, Amsterdam
13:00
De Kift Bidonville & Laatste Woord
P60, Amstelveen
15:00
Koffie
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
maandag 01 juni 2015
20:00
Glennis Grace
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Tineke Schouten
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:30
Cocoa Tea / Irie Souljah
De Oosterpoort, Groningen
19:30
Homeboy Sandman
Melkweg, Amsterdam
Chris de Burgh
Heineken Music Hall, Amsterdam
Fleetwood Mac
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Ought
Bitterzoet, Amsterdam
And So I Watch You From Afar
Paradiso, Amsterdam
The Leisure Society
Paradiso, Amsterdam
20:00
Coal Chamber
Melkweg, Amsterdam
20:00
tUnE-yArDs
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Brandon Flowers
Paradiso, Amsterdam
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 02 juni 2015
Pokey Lafarge
Hedon, Zwolle
20:00
Theatertour 'Herinneringen'
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:00
Portal
Magasin 4, Brussel
20:00
Mikal Cronin
Botanique, Brussel
20:00
Brandon Flowers
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Poets of the Fall
Luxor Live, Arnhem
19:30
Goatsnake
Melkweg, Amsterdam
Gabriel Iglesias
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Cocoa Tea / Irie Souljah
Melkweg, Amsterdam
The Church
Paradiso, Amsterdam
20:00
Sango
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Chinup / Long Conversations / Port Of Call
De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Mario Biondi
Paradiso, Amsterdam
22:00
Pow!
Paradiso, Amsterdam
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
woensdag 03 juni 2015
Helloween
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Yamato
Zaantheater, Zaandam
20:30
Pokey Lafarge
Maassilo, Rotterdam
22:00
Aleks Jaremko Quintet (BIRDsessions)
BIRD, Rotterdam
21:00
The Limboos
De Zwerver, Oostende
Crippled Black Phoenix
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
22:00
Brother Dege
Vera, Groningen
Daniël Arends - Carte Blanche
Parktheater, Eindhoven
20:00
PUURliedjes – Rock City Institute Special
PopEi, Eindhoven
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Musis, Arnhem
Poets of the Fall
Melkweg, Amsterdam
Maroon 5
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Beatsteaks
Paradiso, Amsterdam
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Meervaart, Amsterdam
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
DeLaMar, Amsterdam
donderdag 04 juni 2015
20:30
Help! A Beatles Tribute
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Ivo Gleeman
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
The Dustbowl Revival
Coco Maria, Veenhuizen
20:00
De Jeugd Van Tegenwoordig
TivoliVredenburg, Utrecht
La Pegatina
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Oscillations: Electric Eye / Klaus Johann Grobe / Newmoon
EKKO, Utrecht
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Markant Uden, Uden
De Dijk
De Pul, Uden
Daniël Arends - Carte Blanche
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Jacco Gardner + Doug Tuttle
Rotown, Rotterdam
19:30
The Leisure Society
Nijdrop, Opwijk
20:00
Theatertour 'Herinneringen'
Theater het Pakhuis, Hoorn
20:30
Cine Conert: Johnny Cash
Duycker, Hoofddorp
20:00
Yellowcard
Patronaat, Haarlem
20:00
Pokey Lafarge + support
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Street Sounds
Vera, Groningen
19:30
MEATS – bands van Rockacademie én Rock City Institute
PopEi, Eindhoven
20:00
Maite Hontelé
Paard, Den Haag
20:30
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Chassé Theater, Breda
21:00
Arianne / Karl Adams / Maaike de Wit
Taverne, Bergen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Musis, Arnhem
20:30
Tickets Go Past
Luxor Live, Arnhem
20:30
Cocoa Tea & Irie Souljah
Luxor Live, Arnhem
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Team William
Paradiso, Amsterdam
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Het Perron, Amsterdam
20:30
Club 3voor12NH
Victorie, Alkmaar
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 05 juni 2015
20:15
Frédérique Spigt
Hedon, Zwolle
21:00
Musee Mecanique
Statenzaal, Zwolle
21:00
Jon Amor
De Bosuil, Weert
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:45
Alex / Birgit
De Kargadoor, Utrecht
Daniël Arends - Carte Blanche
Markant Uden, Uden
19:30
Despise You
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Tygers of Pan Tang
Little Devil, Tilburg
20:00
Brother Dege
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Speak o Freaky
Ernesto's, Sittard
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
23:00
Rocket Science x KLEAR present LeMarquis
BIRD, Rotterdam
20:00
De Heidepopjes
P3, Purmerend
21:00
The Jayhaws - Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
19:30
Igorrr
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
22:00
Daniel Cane & The Rebellion
Merleyn, Nijmegen
21:00
One Wonders
Oefenbunker, Landgraaf