Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
C.C. Cayen
Enkhuizen
19:30
Prismare
Enschede
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Atak
Enschede
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
NTGent
Gent
20:30
De Schakel
Gilze
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
De Skâns
Gorredijk
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Simplon
Groningen
22:00
Vera
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
22:00
Rock Café Bone
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
12:30
Nieuwe Nor
Heerlen
19:00
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Podium Enter
Houten
20:00
J.C. Crossroads
Kaatsheuvel
20:30
't Ukien
Kampen
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
22:00
Lazarus
Leiden
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater Posa
Lelystad
20:00
Corneel
Lelystad
22:30
Corneel
Lelystad
20:15
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
20:30
Stuk
Leuven
20:15
C.C. Achterolmen
Maaseik
Schouwburg Ogterop
Meppel
21:00
De Noviteit
Monster
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
22:00
Xinix
Nieuwendijk
20:00
Partycentrum De Ster
Nieuwkuijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Brebl
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Nijdrop
Opwijk
20:30
Groene Engel
Oss
Dok6
Panningen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Boerderij Kamps
Rolde
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Grounds
Rotterdam
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:00
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:30
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
22:00
De Fles
Spijkenisse
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
De Pit
Terneuzen
20:45
013
Tilburg
20:00
De Pul
Uden
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
RASA
Utrecht
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
De Maaspoort
Venlo
Theater Ludens
Voorburg
21:00
De Bosuil
Weert
20:00
De hoogte
Winsum
20:00
C.C. De Klameare
Workum
Dorpstheater Wormer
Wormer
20:00
Zaantheater
Zaandam
22:00
De Flux
Zaandam
21:00
De Peppel
Zeist
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:30
Hedon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
14:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
16:00
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
16:30
Schouwburg Almere
Almere
Paradiso
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
14:30
Melkweg
Amsterdam
15:00
De Badcuyp
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
zaterdag 07 maart 2015
21:00
Channing Blaze'Um / Gigi / Subtle
C.C. Cayen, Enkhuizen
19:30
Jan Rot / Job Hubatka / Pearl Jozefzoon / Tango Extremo
Prismare, Enschede
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Wilminktheater, Enschede
20:00
Danny Vera
Atak, Enschede
20:15
Lach het weg
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
NTGent, Gent
20:30
Cameretten
De Schakel, Gilze
20:00
Jetty Mathurin - #LOL
Theater 't Pand, Gorinchem
Pater Moeskroen
De Skâns, Gorredijk
20:30
Carel Kraayenhof
De Oosterpoort, Groningen
Ronnie Flex
Simplon, Groningen
22:00
Purling Hiss
Vera, Groningen
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
22:00
Tarragona
Rock Café Bone, Haarlem
Rayen Panday - Vrijspraak
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
12:30
Guitar Matrix
Nieuwe Nor, Heerlen
19:00
The Wild Romance
Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
Belgian Asociality
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
20:30
Mister and Mississippi
Metropool, Hengelo
20:00
In Gesprek Met Mijn Moordenaar
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Project Cover
Duycker, Hoofddorp
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2015
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:00
ANIday
Manifesto, Hoorn
20:00
Leif de Leeuw Band
Podium Enter, Houten
20:00
Kings of Blues
J.C. Crossroads, Kaatsheuvel
20:30
Muppetstuff
't Ukien, Kampen
20:00
De Deeldeliers (Bas van Lier / Jules Deelder)
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Frank van Pamelen - Complot
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
DIFF: EP-presentatie + Jack Bottleneck
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Gotcha!
Gebr. De Nobel, Leiden
22:00
Rosie
Lazarus, Leiden
20:00
Brokstukken - Cabaretteketet
Het Veur Theater, Leidschendam
Anne Jan Toonstra - Oi
Theater Posa, Lelystad
20:00
Bo Saris
Corneel, Lelystad
22:30
Back & Forward
Corneel, Lelystad
20:15
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Roosbeef
30CC/Schouwburg, Leuven
20:30
Frazey Ford & Band
Stuk, Leuven
20:15
Ali B beken(d)t
C.C. Achterolmen, Maaseik
Nico Dijkshoorn - VUIG
Schouwburg Ogterop, Meppel
21:00
Different
De Noviteit, Monster
20:15
Harry Sacksioni - 65
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
22:00
Rockconcert met Double Veterans en Moutainbike
Xinix, Nieuwendijk
20:00
Jaman
Partycentrum De Ster, Nieuwkuijk
Acda en de Munnik - Afscheidsconcert
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Janne Schra
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Okieson
Brebl, Nijmegen
22:00
T-99
Merleyn, Nijmegen
Joris Linssen & caramba
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Bon Scotch
Nijdrop, Opwijk
20:30
Rockabilly Night The Baoons + support
Groene Engel, Oss
Daniël Arends - Carte Blanche
Dok6, Panningen
20:15
Theatertour 2015
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Maestro Lajos Pádár
Boerderij Kamps, Rolde
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Schouwburg De Kring, Roosendaal
19:00
Sheer Terror
Baroeg, Rotterdam
20:00
Lola Green / Luna Mae / Marco Santos / Megan Brands / Monique Mijnals
Grounds, Rotterdam
22:00
Morblus (ITA)
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
20:00
Urbanus Zelf!
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:30
Clan Of Xymox
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Boys Named Sue
Het Bolwerk, Sneek
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater de Stoep, Spijkenisse
22:00
Jinx
De Fles, Spijkenisse
20:00
Peter Corry - Celtic Rhythms
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Steeler
De Pit, Terneuzen
20:45
Lucas Hamming / Sunday Sun
013, Tilburg
20:00
Italian Dire Straits
De Pul, Uden
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Markant Uden, Uden
20:00
Amsterdam Klezmer Band
RASA, Utrecht
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Marc de Hond - Scherven brengen geluk
Werftheater, Utrecht
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
De Maaspoort, Venlo
Henry van Loon | Sluimer
Theater Ludens, Voorburg
21:00
Freak Kitchen
De Bosuil, Weert
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
De hoogte, Winsum
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
C.C. De Klameare, Workum
Micheline van Hautem - Crème de la Crème
Dorpstheater Wormer, Wormer
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Zaantheater, Zaandam
22:00
Wavelength Drum ´n Bass Club Edition
De Flux, Zaandam
21:00
BX Bluesband
De Peppel, Zeist
20:30
Pink Project - 20th anniversary show The Wall Essentials
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Peter Heerschop - Van horen zeggen (try-out)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:30
Satellite Stories
Hedon, Zwolle
Miss Montreal
Theater de Spiegel, Zwolle
zondag 08 maart 2015
20:00
Henny Vrienten
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
14:30
Tineke Schouten - Gewoon doen!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
16:00
Emy Perez
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
16:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen
Schouwburg Almere, Almere
Jodymoon
Paradiso, Amsterdam
Hans Liberg - ATTACCA
DeLaMar, Amsterdam
14:30
Rock The Family
Melkweg, Amsterdam
15:00
Steely Fan: The Dutch Steely Dan Tribute Band
De Badcuyp, Amsterdam
16:00
Rafael Fraga
Concerto, Amsterdam