Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
21:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Rotown
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
RAI Theater
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Musis
Arnhem
20:00
Munttheater
Weert
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Fiji
Amersfoort
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Chassé Theater
Breda
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
22:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Agnietenhof
Tiel
21:00
't Rozenknopje
Eindhoven
20:30
't Bierhuys
Woerden
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:00
Vera
Groningen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Taverne
Bergen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Prismare
Enschede
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:45
P60
Amstelveen
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Nijdrop
Opwijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Mezz
Breda
21:00
Mezz
Breda
Merleyn
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Lux
Nijmegen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Koningshof
Maassluis
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
EKKO
Utrecht
20:30
Effenaar
Eindhoven
De Spot
Middelburg
dinsdag 03 februari 2015
20:15
Rayen Panday - Vrijspraak
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Ryan Bingham
Bitterzoet, Amsterdam
woensdag 04 februari 2015
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Wilminktheater, Enschede
20:15
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
van Beresteyn, Veendam
20:15
De Andersons - In Gesprek Met Mijn Moordenaar
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Theater De Veste, Delft
20:15
Sara Kroos | Van Jewelste
Theater de Stoep, Spijkenisse
Hans Liberg - ATTACCA
Theater de Purmaryn, Purmerend
Joris Linssen & caramba
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg!
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
21:30
Akua Naru / DASH! / The Ob6sions / Tutu Puoane
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Jan Rot - Kampvuur
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Disappears
Rotown, Rotterdam
20:15
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Celtic Woman
RAI Theater, Amsterdam
20:30
Bart Chabot / Ronald Giphart
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
Nathaniel Rateliff
Paradiso, Amsterdam
20:00
Milow
Paradiso, Amsterdam
20:30
DeWolff
Paradiso, Amsterdam
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig (premiere)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Marike Jager
Musis, Arnhem
20:00
Cabarestafette
Munttheater, Weert
20:15
The Original USA Gospel Singers
Meervaart, Amsterdam
20:00
Sander van Opzeeland - Kunst Met Een Grote K
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Dario di Mango / Hans Heuvelman / Maarten van Norren / MC Marco Penose
Fiji, Amersfoort
Lambchop
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Steven Wilson
De Oosterpoort, Groningen
20:15
The Grand Chinese New Year Concert
De Oosterpoort, Groningen
20:30
New York comes to Groningen met Deborah Brown/Joris Teepe/Lewis Nash/W
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Rick de Leeuw
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Niels Geusebroek - Here Am I
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Eric Koller - blijft thuis!
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Chassé Theater, Breda
21:00
BlackBoxRed
Burgerweeshuis, Deventer
22:00
Eran Har Even Trio (DuvelVibes Sessions)
BIRD, Rotterdam
20:00
Theatertour 'Herinneringen'
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
Agnietenhof, Tiel
21:00
Rusty Apollo
't Rozenknopje, Eindhoven
20:30
Comedy Inc.
't Bierhuys, Woerden
donderdag 05 februari 2015
Lionel Richie
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Wilminktheater, Enschede
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21:00
VanderLinde + Marco Hovius
Vera, Groningen
Gare Du Nord
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Adam Cohen
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Ali B beken(d)t
Theater de Mythe, Goes
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Golden Earring
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Singer-Songwriter Sessions
Taverne, Bergen
20:15
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Lach het weg
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Stef Bos
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
20:15
The Kik
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg!
Prismare, Enschede
20:15
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Offshore / The Rising Sun
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
The Original USA Gospel Singers
Parktheater, Eindhoven
20:00
Plien en Bianca
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Paradiso Orchestra
Paradiso, Amsterdam
20:00
Rootsriders: Celebrate Marley 70
Paard, Den Haag
20:45
Henny Vrienten
P60, Amstelveen
20:00
Akua Naru
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Axelle Red
Nijdrop, Opwijk
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Rude Rich and the High Notes
Mezz, Breda
21:00
No More Jack + Sailing To Suez i.s.m. POB
Mezz, Breda
Paulusma
Merleyn, Nijmegen
Lights
Melkweg, Amsterdam
K-Ci & Jojo
Melkweg, Amsterdam
20:30
Maria de Fatima | 40 Jaar Fado
Meervaart, Amsterdam
Che Sudaka
Luxor Live, Arnhem
20:30
Divah and The Mama's Boys
Luxor Live, Arnhem
20:00
Amsterdam Klezmer Band
Lux, Nijmegen
20:15
Sara Kroos | Van Jewelste
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Fedde le Grand
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Cameretten
Koningshof, Maassluis
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Kennemer Theater, Beverwijk
Alt-J
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Sons Of Bill
Grenswerk, Venlo
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
The Shape Of Punk To Come (V)
EKKO, Utrecht
20:30
Symphonic Attraction – club night by philzuid
Effenaar, Eindhoven
Jan Jaap van der Wal - Dystopia
De Spot, Middelburg