Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
013
Tilburg
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Bootstraat
Hasselt
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Metropool
Hengelo
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Bosuil
Weert
20:00
Munttheater
Weert
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Atak
Enschede
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Zeeuwse Concertzaal
Middelburg
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:30
Club Move
Barneveld
20:00
Het Klooster
Nuenen
20:30
013
Tilburg
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Schouwburg Venray
Venray
21:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Mezz
Breda
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Luxor Live
Arnhem
20:30
Poppodium Volt
Sittard
Paradiso
Amsterdam
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Popcentrale
Dordrecht
20:15
G.C. Spikkerelle
Avelgem
Grenswerk
Venlo
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Helling
Utrecht
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
21:00
N9
Eeklo
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
22:00
Victorie
Alkmaar
C.C. Westrand
Dilbeek
20:00
Werftheater
Utrecht
22:00
De Badcuyp
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Theater De Veste
Delft
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
The Cave
Amsterdam
20:00
Boerderij
Zoetermeer
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
19:30
G.C. Den Dries
Retie
Hedon
Zwolle
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
P3
Purmerend
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
21:00
Vorst Nationaal
Brussel
Paradiso
Amsterdam
20:00
SuperMarkt
Den Haag
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Vera
Groningen
20:15
Der AA-Kerk
Groningen
Café Wilhelmina
Eindhoven
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Gigant
Apeldoorn
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
Bootstraat
Hasselt
20:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
C.C. Nova
Wetteren
De Bosuil
Weert
20:00
Mezz
Breda
21:00
Musicon
Den Haag
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
P60
Amstelveen
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
donderdag 04 december 2014
20:00
Marco Roelofs - Ramkoers (try-out)
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Machine Head
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar voorop
Wilminktheater, Enschede
20:30
Lucky Fonz III - Neuroze, geur en maneschijn
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
De Kleine Komedie, Amsterdam
Life Of Agony
Patronaat, Haarlem
Kreator + Arch Enemy
013, Tilburg
Kensington
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Joey Gilmore Band
Bootstraat, Hasselt
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jett Rebel
Metropool, Hengelo
20:00
Jeroen van Merwijk
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Jeroen Pater
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
Posttheater, Arnhem
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Intergalactic Lovers / The Sore Losers
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
In Gesprek Met Mijn Moordenaar
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Grote Opening
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Fryars
Botanique, Brussel
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Evergrey
De Bosuil, Weert
20:00
Erik van Muiswinkel - Schettino!
Munttheater, Weert
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Zaantheater, Zaandam
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
De Dijk
Atak, Enschede
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Parktheater, Eindhoven
20:30
Dayna Kurtz
Zeeuwse Concertzaal, Middelburg
20:15
Dames voor na Vieren - Bruids- en grafwerk
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:30
Comedy Inc.
Club Move, Barneveld
20:00
Brokstukken - Heavy Balls
Het Klooster, Nuenen
20:30
Birth of Joy
013, Tilburg
20:00
Ashton Brothers - Treasures
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise)
Schouwburg Venray, Venray
21:30
Antlered Man (UK) / Black Moth (UK)
Patronaat, Haarlem
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Admiral Freebee
Mezz, Breda
20:15
Acda en de Munnik - Afscheidsconcert
Schouwburg Almere, Almere
vrijdag 05 december 2014
Will And The People
Luxor Live, Arnhem
20:30
Who's The Queen
Poppodium Volt, Sittard
The Waterboys
Paradiso, Amsterdam
22:30
The Juke Joints
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Sudden Annihilation
Popcentrale, Dordrecht
20:15
Stef Bos
G.C. Spikkerelle, Avelgem
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Grenswerk, Venlo
20:00
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Rob Acda Award 2014-2015 Voorronde 2
Patronaat, Haarlem
20:15
Najib Amhali - I Am Hali
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Miles! ft. Michael Varekamp & Ntjam Rosie
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Kf Live!
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Karin Bloemen - Kerst met een grote K
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jungle
De Helling, Utrecht
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Theater Bellevue, Amsterdam
21:00
Jeffrey Foucault & Billy Conway / Caitlin Canty
N9, Eeklo
20:00
Je Veux Flâner
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
Posttheater, Arnhem
22:00
Het Knotsgekke Sinterklaasfestijn met: Joost van Bellen / Menno de Mee
Victorie, Alkmaar
Hans Liberg - ATTACCA
C.C. Westrand, Dilbeek
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
Werftheater, Utrecht
22:00
Fiesta Cubana
De Badcuyp, Amsterdam
22:00
FaltyDL
Paradiso, Amsterdam
Evergrey
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
Doro
Trix, Antwerpen
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Theater De Veste, Delft
DJ Armin van Buuren
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Deserted Fear
The Cave, Amsterdam
20:00
De Dijk
Boerderij, Zoetermeer
19:30
Dans Dans
Paradiso, Amsterdam
20:30
Da Bounce Comedy Nights | Internationale Top Comedians
Meervaart, Amsterdam
Chris Ayer / Jack Savoretti / Matt Simons
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Birth of Joy
Nieuwe Nor, Heerlen
19:30
A Split Second / Brownstallionsoundsystem / Front 242
G.C. Den Dries, Retie
zaterdag 06 december 2014
Will And The People
Hedon, Zwolle
20:00
We Love George Benson
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Van Dik Hout
P3, Purmerend
20:15
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Urbanus Zelf!
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Trinity
De Maagd, Bergen op Zoom
21:00
Triggerfinger
Vorst Nationaal, Brussel
The Waterboys
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Wands
SuperMarkt, Den Haag
20:00
The New Pornographers
Doornroosje, Nijmegen
20:00
The Miseries
Vera, Groningen
20:15
The Medicine Show Presents Frédérique Spigt
Der AA-Kerk, Groningen
The Mad Trist
Café Wilhelmina, Eindhoven
21:00
The Doors in Concert
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
The Deaf
Gigant, Apeldoorn
20:15
The Beards
De Helling, Utrecht
20:00
Taking Back Sunday
Bootstraat, Hasselt
20:00
Stevie Ann
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Stef Bos
C.C. Nova, Wetteren
Stahlzeit
De Bosuil, Weert
20:00
Smurfin’: Los Venturas (BE) + Dr. Duval
Mezz, Breda
21:00
Skellot
Musicon, Den Haag
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2014
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Shantel & Bucovina Club Orkestar
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Satsuki
P60, Amstelveen
20:00
ROCKABILLY BLITZ IV
Poppodium Romein, Leeuwarden