Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
22:00
Effenaar
Eindhoven
23:00
Doornroosje
Nijmegen
13:30
De Weijer
Boxmeer
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:00
De Warande
Turnhout
20:30
DE Studio
Antwerpen
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
De Schakel
Gilze
22:00
De Pit
Terneuzen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
19:30
De Meester
Almere
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Haestinge
Sint Maartensdijk
22:00
De Fles
Spijkenisse
21:00
De Bosuil
Weert
16:00
De Badcuyp
Amsterdam
22:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Dansschool De Rijk
Nieuwegein
20:00
Crown theater
Aalsmeer
Corneel
Lelystad
16:30
Concerto
Amsterdam
Café The Old Inn
Hardenberg
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
Bootstraat
Hasselt
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
'T Uilekot
Herzele
21:30
Vera
Groningen
20:30
van Beresteyn
Veendam
16:30
Theater PePijn
Den Haag
16:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
The Jack
Eindhoven
18:00
Taverne
Bergen
14:30
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
18:30
Spirit of 66
Verviers
14:30
So What!
Gouda
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Rotown
Rotterdam
15:00
Roepaen
Ottersum
Patronaat
Haarlem
21:30
Patronaat
Haarlem
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
P3
Purmerend
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
16:30
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
20:30
Metropool
Hengelo
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Manifesto
Hoorn
20:00
Luxor Live
Arnhem
14:00
LiteRAR
Spijkenisse
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijk Circus
Brussel
15:00
Iduna
Drachten
20:00
Het Wennekerpand
Schiedam
15:00
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
21:15
Hedon
Zwolle
16:00
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
16:30
Gigant
Apeldoorn
EKKO
Utrecht
16:00
Eet- en Muziekcafe Brandenburgh
Burgh-Haamstede
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Vermaning
Zaandam
19:30
De Pul
Uden
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Kargadoor
Utrecht
17:00
De Fles
Spijkenisse
16:00
De Bosuil
Weert
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
De Amer
Amen
16:00
Concerto
Amsterdam
11:00
Chassé Theater
Breda
14:30
Boerderij
Zoetermeer
Bitterzoet
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
15:00
Agora Theater Druten
Druten
Trix
Antwerpen
21:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
zaterdag 25 oktober 2014
22:00
It All Started In The Nineties
Effenaar, Eindhoven
23:00
Anthony Rother / Antigone
Doornroosje, Nijmegen
13:30
Gelderlander Meezingkoor
De Weijer, Boxmeer
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
De Weijer, Boxmeer
20:00
Magnus
De Warande, Turnhout
20:30
De Kift
DE Studio, Antwerpen
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out)
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
De Schakel, Gilze
22:00
LEFT
De Pit, Terneuzen
Milow
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Urbanus Zelf!
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
19:30
Hunting The Robot / The Vagary
De Meester, Almere
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
King of the World
De Helling, Utrecht
20:00
Kintsukuroi
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Improcabaret
De Haestinge, Sint Maartensdijk
22:00
Rebelstar
De Fles, Spijkenisse
21:00
Pocahontas - Neil Young acoustic tribute
De Bosuil, Weert
16:00
Vocal Jazz Day Trip met Ilse Huizinga
De Badcuyp, Amsterdam
22:00
Juliana Braga E Convidados
De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Touch of Toto
Dansschool De Rijk, Nieuwegein
20:00
Vrouwen willen maar 1 ding
Crown theater, Aalsmeer
Navarone
Corneel, Lelystad
16:30
Sietske Roscam Abbing
Concerto, Amsterdam
Dilana Smith
Café The Old Inn, Hardenberg
17:00
Funk 'n Soul Experience
Café de Pilaren, Alkmaar
20:00
Jungle By Night
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Anuar - Integer
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
23:00
DeventerDubSessions
Burgerweeshuis, Deventer
After The Burial / Dead Letter Circus / Miasmal / Tides From Nebula
Bootstraat, Hasselt
Gregory Alan Isakov
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Liquid Night
Bibelot, Dordrecht
21:00
Bart Maris / Lode Vercampt
'T Uilekot, Herzele
zondag 26 oktober 2014
21:30
Meridian Brothers
Vera, Groningen
20:30
In Gesprek Met Mijn Moordenaar
van Beresteyn, Veendam
16:30
Frederic & de Katoenvelden
Theater PePijn, Den Haag
16:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Transport League
The Jack, Eindhoven
18:00
Tex-a-Go
Taverne, Bergen
14:30
Trijntje Oosterhuis - Acoustic Sunday Sessions
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
18:30
Steve Rothery
Spirit of 66, Verviers
14:30
Mark Lotterman / Nancy Brick / Sommerhus
So What!, Gouda
20:00
Koninklijke Harmonie
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Michael Prins (locatie: Paradijskerk)
Rotown, Rotterdam
15:00
Walt Wilkins & the Mystiqueros
Roepaen, Ottersum
Chef'Special (Laatste clubshow 2014!)
Patronaat, Haarlem
21:30
Wayne Hussey
Patronaat, Haarlem
Chuck Prophet & The Mission Express
Paradiso, Amsterdam
20:00
Old Crow Medicine Show
Paradiso, Amsterdam
20:30
Black Flower
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Crazy Rockers
Paard, Den Haag
20:00
The Analogues
Paard, Den Haag
20:00
Lazy Sunday Concerts presents: Douwe Bob & Pepijn Spijkerman
P3, Purmerend
20:00
Electric Eye
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
The Holmes Brothers
North Sea Jazz Club, Amsterdam
14:15
De Nieuwe Wildernis - Metropole Orkest
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
16:30
Bird on the Wire
Mezz, Breda
20:00
Magnus + Soldier's Heart
Mezz, Breda
Blackberry Smoke
Metropool, Hengelo
20:00
Sticky Fingers (Aus)
Metropool, Hengelo
20:30
Sticky Fingers
Metropool, Hengelo
19:30
Jacob Whitesides
Melkweg, Amsterdam
20:00
Sage Francis
Melkweg, Amsterdam
The Pretty Things
Manifesto, Hoorn
20:00
Chi Coltrane
Luxor Live, Arnhem
14:00
Kizzy
LiteRAR, Spijkenisse
20:15
Eefje De Visser
Leidse Schouwburg, Leiden
Damien Rice
Koninklijk Circus, Brussel
15:00
Dan Baird & Homemade Sin + Support
Iduna, Drachten
20:00
Ntjam Rosie - Miles!
Het Wennekerpand, Schiedam
15:00
A Song Journey
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
21:15
Ian Siegal
Hedon, Zwolle
16:00
Robert Rook Trio
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
16:30
Geppetto & The Whales
Gigant, Apeldoorn
Peter Broderick
EKKO, Utrecht
16:00
Big Bo Brocken
Eet- en Muziekcafe Brandenburgh, Burgh-Haamstede
Milow
Doornroosje, Nijmegen
We Are Scientists
Doornroosje, Nijmegen
20:00
The Jigantics
De Vermaning, Zaandam
19:30
The Carpet Crawlers
De Pul, Uden
20:00
Ilse DeLange / The Common Linnets
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Mor Karbasi
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Stef Bos
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Emil Landman
De Kargadoor, Utrecht
17:00
Gino and the Bulldoze band
De Fles, Spijkenisse
16:00
The Hoax
De Bosuil, Weert
20:00
Sunday Night Jazz
De Badcuyp, Amsterdam
American Aquarium
De Amer, Amen
16:00
Feaver
Concerto, Amsterdam
11:00
Lean On Me - The Songs of Bill Withers
Chassé Theater, Breda
14:30
Blues op Zondag met The love Veins
Boerderij, Zoetermeer
The Majority Says
Bitterzoet, Amsterdam
Yann Tiersen
Ancienne Belgique (AB), Brussel
15:00
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Agora Theater Druten, Druten
maandag 27 oktober 2014
St. Vincent
Trix, Antwerpen
21:00
Kishi Bashi
Paradiso, Amsterdam
Blackberry Smoke
Melkweg, Amsterdam
Damien Rice
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
DeLaMar, Amsterdam