Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
4AD
Diksmuide
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Cafe Camelot
Nijmegen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Effenaar
Eindhoven
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Hedon
Zwolle
Heineken Music Hall
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
21:00
People's Place
Amsterdam
20:30
Schuur
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
TivoliVredenburg
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
BIRD
Rotterdam
21:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
14:00
Cultuurpark de Hout
Alkmaar
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Effenaar
Eindhoven
Hedon
Zwolle
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Lux
Nijmegen
20:00
Luxor Live
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Pitboel Theater
Sittard
20:30
Rotown
Rotterdam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
22:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
22:00
Vera
Groningen
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Zaal Spectrum
Veenendaal
013
Tilburg
21:30
BIRD
Rotterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Botanique
Brussel
Botanique
Brussel
20:00
Brogum
Zierikzee
20:00
Buiksloterkerk
Amsterdam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:30
De Bosuil
Weert
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Effenaar
Eindhoven
20:00
G.C. De Boesdaalhoeve
Sint-Genesius-Rode/Rhode-Saint-Genèse
20:00
GC 't Heilaar
Beerse
20:30
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
21:30
Hofman
Utrecht
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
zondag 05 oktober 2014
20:30
Bade
Tolhuistuin, Amsterdam
maandag 06 oktober 2014
19:00
Asking Alexandria
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Vallenfyre
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Martyn Joseph
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Lilly Wood & The Prick
Paradiso, Amsterdam
20:15
Jochem Myjer
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
MAAR ONDERTUSSEN
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
dinsdag 07 oktober 2014
20:00
Strand Of Oaks
4AD, Diksmuide
19:00
Vallenfyre
Baroeg, Rotterdam
20:00
Gruff Rhys
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Johanna / The Eternal Handshake
Cafe Camelot, Nijmegen
20:15
Alain Clark
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Arno van der Heyden
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Pure Irish Drops
De Oosterpoort, Groningen
Lewis Watson
Effenaar, Eindhoven
Fish
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Jimmy LaFave
Hedon, Zwolle
Passenger
Heineken Music Hall, Amsterdam
Asking Alexandria
Melkweg, Amsterdam
19:30
The Hold Steady
Melkweg, Amsterdam
20:15
Jelle Brandt Corstius, Christoph Prégardien tenor & Insomnio
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Traams
Paradiso, Amsterdam
20:30
Billy Cobham
Patronaat, Haarlem
21:00
Adam Cohen
People's Place, Amsterdam
20:30
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Schuur, Haarlem
20:15
Jochem Myjer
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Mirusia Louwerse
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out)
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
The Dublin Legends
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Yann Tiersen
TivoliVredenburg, Utrecht
Chastity Brown
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
London Grammar
Vorst Nationaal, Brussel
woensdag 08 oktober 2014
20:00
Fixkes
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
BIRD presents Slum Village
BIRD, Rotterdam
21:30
DuvelVibes Sessions: Mafia Project Invites…
BIRD, Rotterdam
20:00
Fool's Gold
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Jimmy LaFave
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Chastity Brown
Burgerweeshuis, Deventer
14:00
Rickelodeon
Cultuurpark de Hout, Alkmaar
20:15
Howard Komproe
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Ronald Snijders (cabaretier)
De Oosterpoort, Groningen
Strand Of Oaks
Doornroosje, Nijmegen
20:00
The Hold Steady
Effenaar, Eindhoven
Survivor
Hedon, Zwolle
London Grammar
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Kaiser Chiefs
Koninklijk Circus, Brussel
Agnes Obel
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Mary Gauthier
Lux, Nijmegen
20:00
Andrew Jackson Jihad (USA) + Caves (UK) Excl. NL Show
Luxor Live, Arnhem
Brant Bjork
Melkweg, Amsterdam
20:00
Matt Andersen
North Sea Jazz Club, Amsterdam
The Menzingers
Paradiso, Amsterdam
Ilse DeLange / The Common Linnets
Paradiso, Amsterdam
20:30
Leon van der Zanden
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Joey Rutzenveld / Sem Dylan / Travis Csolig
Pitboel Theater, Sittard
20:30
Fiction Plane
Rotown, Rotterdam
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Mirusia Louwerse
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Jochem Myjer
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Gare Du Nord / Jef Neve / Jo Harman / The Ob6sions
Sugar Factory, Amsterdam
22:00
Gare Du Nord / Jef Neve / Jo Harman / The Ob6sions
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Marc-Marie Huijbregts - FLORISSANT
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
The Dublin Legends
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out)
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Jaimi Faulkner
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Marco Borsato
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Lewis Watson
Tolhuistuin, Amsterdam
22:00
Losers
Vera, Groningen
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Martyn Joseph
Zaal Spectrum, Veenendaal
donderdag 09 oktober 2014
Flying Colors
013, Tilburg
21:30
Neda Boin
BIRD, Rotterdam
21:00
Clap Your Hands Say Yeah!
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Roddy Frame
Bitterzoet, Amsterdam
Poets of the Fall
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Death From Above 1979
Botanique, Brussel
Caribou
Botanique, Brussel
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Brogum, Zierikzee
20:00
Klaas van der Eerden - Sixpack (the best of Klaas)
Buiksloterkerk, Amsterdam
20:30
Lucky Fonz III - Neuroze, geur en maneschijn
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
De Jeugd Van Tegenwoordig / TLP aka Troubleman
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Chassé Theater, Breda
20:00
Dinerconcert met Amsterdam Jazz Connection
De Badcuyp, Amsterdam
20:30
Uli Jon Roth
De Bosuil, Weert
20:15
Fool's Gold
De Helling, Utrecht
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag!
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
The Kik
Doornroosje, Nijmegen
Kaiser Chiefs
Doornroosje, Nijmegen
Black Uhuru
Effenaar, Eindhoven
20:00
Jaimi Faulkner
G.C. De Boesdaalhoeve, Sint-Genesius-Rode/Rhode-Saint-Genèse
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise)
GC 't Heilaar, Beerse
20:30
Judy Blank
Hedon, Zwolle
21:00
De Dijk
Hedon, Zwolle
21:30
HOFMAN LIVE: Moonck
Hofman, Utrecht
20:00
Rick de Leeuw - Beter Als Theatertour
Iduna, Drachten
20:00
The Dublin Legends
Kennemer Theater, Beverwijk