Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:30
Paradiso
Amsterdam
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
PopEi
Eindhoven
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Posttheater
Arnhem
21:00
RASA
Utrecht
21:45
Remigius
Duiven
Rotown
Rotterdam
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Venray
Venray
19:00
Sojo
Leuven
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
17:00
Stevenskerk
Nijmegen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Beun
Heiloo
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
Trix
Antwerpen
20:15
van Beresteyn
Veendam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:30
Vestzaktheater Biggelmee
Alblasserdam
23:00
Victorie
Alkmaar
20:00
Werftheater
Utrecht
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Winston
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
(Bar Restaurant) Sijf
Rotterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Botanique
Brussel
16:00
Burgerweeshuis
Deventer
19:30
Café de Pilaren
Alkmaar
16:00
Concerto
Amsterdam
18:00
dB's
Utrecht
17:00
De Fles
Spijkenisse
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Estrado
Harderwijk
16:15
Gigant
Apeldoorn
Gigant
Apeldoorn
16:00
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
20:00
Groene Engel
Oss
21:00
Hedon
Zwolle
15:00
Het Bolwerk
Sneek
19:00
Iduna
Drachten
15:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Koninklijke Muntschouwburg
Brussel
15:30
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
21:30
LantarenVenster
Rotterdam
16:00
Little Devil
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
15:30
Mezz
Breda
16:30
Mezz
Breda
21:00
Musicon
Den Haag
Oefenbunker
Landgraaf
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Patronaat
Haarlem
Podium 't Beest
Goes
14:00
RASA
Utrecht
18:00
Taverne
Bergen
16:00
The Lane
Oostburg
15:00
Theater Meerzigt
Eastermar
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
Boerderij
Zoetermeer
Cultuurhuis Heerlen
Heerlen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:30
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Extase
Tilburg
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Melkweg
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Rotown
Rotterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Vooruit
Gent
20:30
Amsterdam Roest
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:30
BIRD
Rotterdam
zaterdag 27 september 2014
Alumna
Paradiso, Amsterdam
20:00
A.J. Croce
Paradiso, Amsterdam
21:30
David Simard
Paradiso, Amsterdam
19:00
Admiral Freebee / Kraak & Smaak / Mister and Mississippi / Puur Gelul
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Luzazul / Mola Sylla
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Exit Clause
PopEi, Eindhoven
DeWolff
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Cabaretteketet
Posttheater, Arnhem
21:00
Festival RASAMania!: Bombino
RASA, Utrecht
21:45
Hans Vermeulen en de Rest
Remigius, Duiven
Oscar and the Wolf
Rotown, Rotterdam
20:30
Brokstukken / Kees van Amstel
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Venray, Venray
19:00
Lonely Kamel
Sojo, Leuven
20:00
Cesar Millan
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
17:00
Tommy Ebben
Stevenskerk, Nijmegen
20:15
Ashton Brothers - Treasures
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Eefje De Visser
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Mirusia Louwerse
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Hadewych Minis
Theater de Beun, Heiloo
20:30
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Kizzy
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Golden Earring
TivoliVredenburg, Utrecht
A Great Big World
Tolhuistuin, Amsterdam
SOHN
Trix, Antwerpen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
van Beresteyn, Veendam
Douwe Bob
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:30
Blue Kat Fish / Giant Chicken
Vestzaktheater Biggelmee, Alblasserdam
23:00
The Tightropes
Victorie, Alkmaar
20:00
Max van den Burg - Amok
Werftheater, Utrecht
21:00
Soul Live 5th Year Anniversary edition
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Applejacks / Bartek / Edit/Select
Winston, Amsterdam
De Kift
Zaantheater, Zaandam
zondag 28 september 2014
Dutch Bacon Brothers
(Bar Restaurant) Sijf, Rotterdam
20:00
Jochem Myjer
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
BIRD presents The Foreign Exchange
BIRD, Rotterdam
20:00
Nishe Presents… ReaZun
The Breakfast Club
BIRD, Rotterdam
20:00
First Aid Kit
Botanique, Brussel
16:00
Qetiq
Burgerweeshuis, Deventer
19:30
Blues On The Rockz
Café de Pilaren, Alkmaar
16:00
Ellen ten Damme
Concerto, Amsterdam
18:00
Join The Cavalry
dB's, Utrecht
17:00
Ben Granfelt
De Fles, Spijkenisse
20:15
Stevie Ann
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
Plato Planet
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Blackberry'n Mr. Boo-Hoo
Den Heilige Cornelius, Roermond
20:30
Oscar and the Wolf
EKKO, Utrecht
20:00
50 jaar Kinks
Estrado, Harderwijk
16:15
Number Nine
Gigant, Apeldoorn
A.J. Croce
Gigant, Apeldoorn
16:00
JPK Band
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
20:00
Yori Swart + Robin Borneman
Groene Engel, Oss
21:00
Hedon Presents: The Muncks / Dear Steve
Hedon, Zwolle
15:00
Blue Grass Boogiemen
Het Bolwerk, Sneek
19:00
Scott H. Biram + Support
Iduna, Drachten
15:00
Trijntje Oosterhuis - Acoustic Sunday Sessions
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Asaf Avidan
Koninklijke Muntschouwburg, Brussel
15:30
Dave McGraw & Mandy Fer
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
21:30
De Kift
LantarenVenster, Rotterdam
16:00
MMM: Jaguar (UK) + Vortex + Wizard (D) + Salem (UK) + Avenger (UK)
Little Devil, Tilburg
Sinead O' Connor
Melkweg, Amsterdam
15:30
Revölvo
Mezz, Breda
16:30
Arthur Adam
Mezz, Breda
21:00
Playyard
Musicon, Den Haag
The Casualties
Oefenbunker, Landgraaf
De Beste Singer-Songwriter van Nederland
Paradiso, Amsterdam
Nick Howard
Paradiso, Amsterdam
22:00
Heidi Happy
Paradiso, Amsterdam
19:30
Albert Hammond Sr.
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
The Smiths Indeed
Patronaat, Haarlem
Shawn James & The Shapeshifters
Podium 't Beest, Goes
14:00
Festival RASAMania!: Shantala Subramanyam
RASA, Utrecht
18:00
Joost De Lange Rock/Blues Experience
Taverne, Bergen
16:00
Paul Batto
The Lane, Oostburg
15:00
In Gesprek Met Mijn Moordenaar
Theater Meerzigt, Eastermar
Hadewych Minis
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Strand Of Oaks
Trix, Antwerpen
maandag 29 september 2014
20:00
Jochem Myjer
AFAS Circustheater, Scheveningen
Asaf Avidan
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
First Aid Kit
Melkweg, Amsterdam
20:00
Cabaretteketet
Parktheater, Eindhoven
dinsdag 30 september 2014
20:00
Jochem Myjer
AFAS Circustheater, Scheveningen
Animals as Leaders / Tesseract
Boerderij, Zoetermeer
Chastity Brown
Cultuurhuis Heerlen, Heerlen
20:15
Hadewych Minis
De Kleine Komedie, Amsterdam
14:30
Krasse Knarren Revue - Try out
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Knight Area
Extase, Tilburg
20:15
MAAR ONDERTUSSEN
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
The Maine
Melkweg, Amsterdam
20:00
Mirusia Louwerse
Orpheus, Apeldoorn
The Hackensaw Boys
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ashton Brothers - Treasures
Parktheater, Eindhoven
20:30
Sleepy Sun
Rotown, Rotterdam
20:00
‘JAN LIVE’ theatertour
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Suuns
Vooruit, Gent
woensdag 01 oktober 2014
20:30
Marten Fisher
Amsterdam Roest, Amsterdam
20:00
The Antlers
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:30
BIRDsessions ft. Trio Xaramundi
BIRD, Rotterdam